Opinie klientów o Różne oblicza Caracas

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Adrian, Kraków 14.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Ciekawa wycieczka, warto wziąć w niej udział i zobaczyć jak zyją ludzie w tak wielkim mieście - uważam jednak, że ta wycieczka powinna stanowić punkt programu podstawowego.

6.0/6

ANDRZEJ SEBASTIAN, SZPROTAWA 26.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Miasto wspaniałe widoki przepiękne przejazd kolejką występ miejscowego zespołu zwiedzanie mousoleum el komendanta

6.0/6

DARIUSZ, KATOWICE 15.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczka, w której warto wziąć udział i zobaczyć różne oblicza Caracas, miasta tętniącego życiem, acz zniszczonego zębem czasu, ale i tak bardzo kolorowego. Program wycieczki zawierał zwiedzanie miejsc poświęconych narodowym bohaterom Wenezueli i historii Caracas oraz barrio na wzgórzu San Augustin. To właśnie najciekawszy moment wycieczki. Wyjazd kolejką na wzgórze San Augustin: piękny widok na miasto, przejście przez ubogie dzielnice w rytmach miejscowej muzyki oraz degustacja lokalnych potraw i napojów. Wiedza pilota o kraju, stolicy i niuansach życia codziennego wręcz znakomita - Pani Dorota na 6. Jedyny minus to padający prawie cały dzień deszcz.

6.0/6

Paweł, Potok Wielki 23.02.2024
Termin pobytu: luty 2024

Wycieczka warta wyboru. Można poczuć miasto z każdej perspektywy. Ciekawy program i nie da się nudzić.