Opinie klientów o Różne oblicza Caracas

5.4 /6
18 
opinii
Atrakcyjność programu
5.3
Pilot
5.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

Marcin, Zielonki 08.04.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Warto jechać i zobaczyć duże miasto Ameryki Południowej. Program wycieczki bogaty ale nie intensywny. Ja pojechałem zobaczyć miasto i zobaczyłem - jestem zadowolony :)

5.0/6

Mateusz, --- 18.03.2024
Termin pobytu: marzec 2024

Caracas to mój must have na tym wyjeździe. Choć 1 dzień to zbyt mało żeby zobaczyć większość atrakcji tego miasta, to można było lekko poczuć klimat miejsca. Początek od pokazowej, ładniejszej części miasta, z placem defilad i monumentalnymi budowlami. Potem podupadłe centrum z ogromnymi wieżami pokazującymi dawną świetność tego miasta , dość betonowo, trochę brudno, widać ząb czasu. Potem wjazd kolejką linową do barrio San Agustin, podobnie jak inne tego tupu slamsy, surowe, biedne, ale też kolorowe (murale), rozśpiewane i roztańczone za sprawą miejscowego zespołu muzyków, który towarzyszył nam w tej części miasta. Zdążyliśmy również na codzienną salwę armatnią sprzed 4F Chavez Monument. Ogólnie spore tempo wycieczki żeby to wszystko zaliczyć, ale warto. Spotkaliśmy się tam z wielką życzliwością, ludzie chętnie pozdrawiają turystów, było bezpiecznie i bez napięcia. Przewodniczka ok, ale jest jednak różnica gdy oprowadza ktoś pasjonujący się danym miejscem, a osobą która tylko przekazuje przygotowany zakres informacji i mówi że chciałaby już wyjechać z tego kraju.

5.0/6

Radoslaw, Poznan 09.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wycieczka dość dynamiczna aczkolwiek pozwala zobaczyć ciekawe miejsca i życie zwykłych ludzi w stolicy Wenezueli.

5.0/6

Małgorzata, Warszawa 08.01.2024
Termin pobytu: grudzień 2023

Wycieczka na pewno zostawi niezapomniane wrażenia. Każdy jednak powinien sam ocenić , jakie to wrażenia. Pierwszy raz w życiu czułam, że to nie ja oglądam "zabytki" tylko ja jestem przedmiotem oglądania i ciekawości. W Caracas bardzo rzadko bywają turyści. Pełna opieka policji i rządu. Macie wrażenie, że jesteście zaopiekowani przez cały czas. Szkoda, że przez Rainbow nie. Trudno opisać wrażenia to trzeba przeżyć. :)