Udostępnij
Dodaj do schowka

Wycieczka Fakultatywna TAXA KLIMATYCZNA

6.0/6 (2 opinie)

Opis wycieczki

Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Wizyta w najpięknieszych miasteczkach Kalabrii Tropei i Pizzo

• Capo Vaticano - zakątek Wybrzeża Bogów!

• Lunch w cenie - kuchnia kalabryjska

Opis

Przepiękna wycieczka po Kalabrii czyli po Wybrzeżu Bogów! Pierwszym punktem Naszej wycieczki będzie taras widokowy na Capo Vaticano - gdzie roztacza się fanastyczny widok na morze i Stromboli! Klify, formacje skalne tworzą niepowtarzalną pocztówkową Kalabrię. Następnie przejedziemy do Tropei, najpiękniejszy kurort Kalabrii! Miasteczko z niepowtarzalną atmosferą i historią. Smaki i zapachy kalabryjskich przysmaków wyłaniają się tutaj na każdym kroku! Możecie tutaj Państwo posmakować kuchnii kalabryjskiej (lunch wliczony w cenie) jak również odwiedzić sklepy ze specjałami kuchnii. Czas wolny.

Na zakończenie wycieczki wizyta w Pizzo, które słynnie z lodów tartuffo znanych w całej Italii. Wizyta w miasteczku, gdzie w centrum historycznym znajdują się lodziarnie, które produkują te lody metodą tradycyją a ich receptura przechodzi z pokolenia na pokolenie. Po południu powrót do hotelu.


Cena obejmuje

Praktyczne informacje

Orientacyjny czas trwania wycieczki:

08:30 -16:30


Cena obejmuje:

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym busem lub autokarem

• Posiłek w restauracji w okolicach Tropei

• Opiekę polskojęzycznego pilotaCena nie obejmuje:

• Posiłków i napoi

• Biletów wstępu do miejsc muzealnych w odwiedzanych miejscowościachWarto zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem, butelkę wody


Wycieczka fakultatywna nie jest obecnie w sprzedaży

Opinie klientów

Atrakcyjność programu
6.0
Pilot
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Ewa, Siedlce

Nie chcę się powtarzać, Kalabria JEST GODNA POLECENIA I ZWIEDZENIA JEJ, WYCIECZKI WSZYSTKIE BYŁY UDANE . SERDECZNIE POLECAM.

6.0/6

Paweł, Oława

Super wycieczka. Obserwacja aktywnych wulkanów fascynująca. To dobrze spędzony czas na wakacjach i to "pachnące" Vulcano niepowtarzalne.
Pokaż wszystkie opinie