Wycieczka Fakultatywna
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Bardzo polecam. Inne miasto niż Dubaj. Palac Prezydenta i Meczet naprawdę godne zobaczenia, przepych jaki trudno zobaczyć w innym miejscu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka Fantastyczna!!! Piękne miejsca , które robią niesamowite wrażenie, ale to też dzięki Michalinie naszej przewodnik, która jest fantastyczną osobą z poczuciem humoru, znająca tamtejsze realia bo mieszka tam już kilkanaście lat. Zdecydowanie polecam bo ta wycieczka i widoki na długo zostaną w pamięci
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ciekawa wycieczka dużo atrakcji aczkolwiek Pani pilotka nie do końca spełniła nasze oczekiwania. Jak dla nas to za duże tempo i za mało czasu np.: na zdjęcia ,zakupy itp.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka super, Przewodniczka super. Cały program zrealizowany, ciekawe informacje o Emiratach, kulturze, wierze, zwyczajach, przepisach a nawet mandatach. Dużo cennych informacji podawanych w fajny sposób.