Wycieczka Fakultatywna City Tour - Dubaj

5.8/6 (38 opinii)

Opis wycieczki

Pilotpolski
Minimalny wiekBRAK
Anulowanieelastyczne

Główne atrakcje

• Dubai Marina - ekskluzywna dzielnica drapaczy chmur

• Burj Kalifa i Dubaj Mall

• Palm Jumeirah - największa na świecie sztuczna wyspa

• Medinat Jumeirah - "mała Wenecja" i jedno z najbardziej kolorowych targowisk w Dubaju

• Przeprawa przez Zatokę Dubai Creek

• Spice Dubai & Gold Souk - niezwykły targ przypraw i złota


Opis

Dubaj w pigułce! Poznaj w jeden dzień największe atrakcje tego najsłynniejszego i wywołującego największe emocje miasta Emiratów. Podczas wycieczki przejedziemy główną arterią miasta – Sheikh Zayed Road, skąd najlepiej prezentują się dubajskie drapacze chmur i najwyższy wolnostojący budynek świata – wzbijający się na prawie 1000 metrów Burj Khalifa. Zwiedzimy największą galerię handlową Dubai Mall z jej niezwykłymi atrakcjami. Zobaczymy między innymi ściany wodospadów, akwarium. Będzie również okazja wjechać na najwyższy budynek świata Burj Khalifa. Zwiedzimy najbardziej nowoczesną część miasta – położoną nad ekskluzywnym portem jachtowym Dubaj Marinę. Kolejką wąskotorową Monorail udamy się na Palm Jumeirah - największą sztuczną wyspę świata w kształcie palmy. To jeden z najbardziej innowacyjnych projektów zrealizowanych w całych Zjednoczonych Emiratach Arabskich! Na miejscu będzie nam towarzyszył widok na jeden z najbardziej luksusowych hoteli Dubaju – słynny Atlantis The Palm. Odwiedzimy także „Małą Wenecję Dubaju”, czyli Medinat Jumeirah - jedno z najbogatszych i najbardziej kolorowych targowisk w Dubaju, inspirowane arabskimi krajobrazami i ogrodami. Tutaj też będzie okazja do zrobienia najlepszego zdjęcia z jedynym na świecie 7-gwiazdkowym hotelem - Burj Al Arab. Udamy się również do starej części miasta, gdzie w dzielnicy Bastakiya będzie czekać na nas przeprawa przez zatokę Dubai Creek tradycyjną, małą taksówką wodną Abra. Po krótkim rejsie dopłyniemy do niezwykłego, rozbudzającego zmysły targu przypraw i złota (Spice Souk Dubai & Gold Souk), gdzie od wieków zakupić można lokalne rękodzieło i smakołyki. Podczas zwiedzania starej części miasta poznamy bliżej kulturę muzułmańską i religię islamu. Ta wycieczka to najlepszy sposób, aby poznać wszystkie oblicza Dubaju w jeden dzień!

Cena obejmuje

• Odbiór z hotelu, miejsca określonego przez rezydenta lub z punktu wybranego podczas procesu rezerwacji

• Transport klimatyzowanym autokarem lub busem

• Opiekę polskojęzycznego, licencjonowanego przewodnika lokalnego

• Przejazd kolejką wąskotorową

• Przeprawa taksówką wodą


Cena nie obejmuje

• Biletu wstępu do Burj Khalifa - cena ok. 65$/os. dorosła, 45$ (4-12 rok życia)

• Napoi i posiłków podczas wycieczki

Praktyczne informacje

• Orientacyjny czas trwania wycieczki: 08:30-18:00

• Osoby, które nie chcą wjeżdżać na Burj Khalifę, mają 1,5-2 godzin czasu wolnego w Dubai Mall

• Wjeżdżamy na 124 i 125 piętro Burj Khalifa

Odbiór o godz. 07:15
Za osobę409
818 zł

Możesz skorzystać z tej wycieczki niezależnie od tego jak podróżujesz - sam, z Rainbow czy z innym biurem podróży

Opinie klientów

Opinie o City Tour - Dubaj

5.8 / 6(38 opinii)
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Monika, 62-025 Kostrzyn wlkp

Wyjazd planowo, Pani Przewodnik VIOLA , która od 30 lat mieszka w Dubaju nie tylko pokazała nam wszystko i opowiedziała masę ciekawostek, ale odpowiadała na wszelkie pytania nawet typu "ile tu sie zarabia, ile kosztuje szkoła". W ciekawych miejscach był czas wolny ale bez przedłużania, zobaczyliśmy naprawdę dużo - każdemu polecam tą wycieczkę. Uwaga ! juz w POLSCE trzeba kupic bilety na atrakcje bo potem w dniu wycieczki może nie być !

6.0/6

Iwona, Olsztyn

wycieczka atrakcyjna, mało czasu, niestety wejście do atrakcji tylko do Burjh khalifa i to za dodatkową odpłatnością, oraz Gold suk i suk z przyprawami byt krótko, pozostałe atrakcje tylko oglądane z perspektywy.
Pokaż więcej opinii (36)