Opinie klientów o City Tour - Dubaj

5.8 /6
38 
opinii
Atrakcyjność programu
5.7
Pilot
5.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy uczestniczyli w wycieczce fakultatywnej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, 62-025 Kostrzyn wlkp

Wyjazd planowo, Pani Przewodnik VIOLA , która od 30 lat mieszka w Dubaju nie tylko pokazała nam wszystko i opowiedziała masę ciekawostek, ale odpowiadała na wszelkie pytania nawet typu "ile tu sie zarabia, ile kosztuje szkoła". W ciekawych miejscach był czas wolny ale bez przedłużania, zobaczyliśmy naprawdę dużo - każdemu polecam tą wycieczkę. Uwaga ! juz w POLSCE trzeba kupic bilety na atrakcje bo potem w dniu wycieczki może nie być !

6.0/6

Iwona, Olsztyn

wycieczka atrakcyjna, mało czasu, niestety wejście do atrakcji tylko do Burjh khalifa i to za dodatkową odpłatnością, oraz Gold suk i suk z przyprawami byt krótko, pozostałe atrakcje tylko oglądane z perspektywy.

6.0/6

PAWEL, RYDULTOW

Kwintesencja miasta poznana w czasie jednego dnia. Wspaniała narracja profesjonalnej Pani przewodnik.

6.0/6

BARBARA, Kalisz

Dubaj widokami naprawdę zachwyca, wycieczka must have. Przejazd ulicami tego miasta i możliwość podziwiania różnych dzieł architektury. W Dubaj Marinie szczególnie piękne wieżowce. Wycieczka super zorganizowana, najważniejsze punkty Dubaju podczas niej się zobaczy, w tym słynny Atlantis, do którego można wejść. Tempo wycieczki dosyć szybkie. Zdecydowanie warto brać, bez zastanawiania.