Zachód Słońca na Księżycu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.0 /6 ( 33 opinii )
Cyklady • Grecja - jak z pocztówek • Fira - fascynujące widoki na kalderę • Akrotiri – najnowsze odkrycie • zachód słońca w Oia • Nea Kameni – spacer po wulkanie • Hot Springs – kąpiel w mineralnych wodach siarczkowych • turkusowe morze, bajeczne zatoczki i trzy rodzaje plaż: czarna, czerwona i biała

Oferta nie jest obecnie
w sprzedaży

Nic straconego, zapisz się do naszego
Newslettera i otrzymuj najlepsze oferty
i promocje prosto do swojej skrzynki mailowej.

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka na lotnisku przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do na Wyspę Santorini w Grecji samolotem charterowym.
Rozkład i miejsca zbiórki na poszczególnych lotniskach podane są w „Rozkładzie lotów” na końcu katalogu. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady.
Po przylocie spotkanie z pilotem, transfer do hotelu. Czas wolny na odpoczynek, plażowanie (w zależności od rozkładu lotów).

Dzień 2

Santorini to najbardziej znana i popularna wyspa Archipelagu Cyklady. Jest to jedno z najpiękniejszych i najbardziej romantycznych miejsc w Europie umieszczane jako punkt obowiązkowy zwiedzania Europy dla turystów z całego świata. Po śniadaniu zwiedzanie stolicy wyspy Fira. Wyspa Santorini jest w istocie częścią wierzchołka zatopionego w morzu wulkanu, który wybuchł w 1450 r. Wulkany, czerwone plaże, przyklejone do zbocza wulkanu małe, kolorowe domki, turkusowe morze w tle. Fira jest kwintesencją Cyklad, położone kaskadowo na wyrastających z morza stromych skałach miasto jest pełne koloru i klimatu. Spacer po mieście, następnie zjazd kolejką linową na sam dół do portu, głównie dla pięknych widoków z tego miejsca. W drogę powrotną na górę udamy się na osiołkach. Kolejnym punktem zwiedzania będzie Muzeum Prehistorii Thiry, w którym znajduje się kolekcja eksponatów minojskich. Po zwiedzaniu czas wolny, proponujemy przerwę na kawę w jednej z zawieszonych nad przepaścią tawern, widok z tego miejsca nie ma sobie równych. Następnie zwiedzimy Akrotiri - zwane greckimi Pompejami. Niedawno udostępnione stanowisko archeologiczne to pozostałość świetnie zorganizowanego miasta, pochodzącego z 1600 r. p.n.e. Było to największe minojskie miasto (poza Knossos na Krecie). Miasto zastygło pod lawą i popiołem. W wielu miejscach pozostało nienaruszone. W nowoczesnym muzeum, pod dachem można zwiedzać całe ulice, zaglądać do domów, banków czy zakładów rzemieślniczych. Bogate freski zdobiły ściany domów, widać wystawy sklepów, meble, naczynia do przechowywania żywności. Powrót autokarem do hotelu. Po chwili odpoczynku zaproponujemy wizytę w stolicy wyspy pod osłoną nocy - niesamowite, urokliwe miasto Fira, które ze względu na porę oraz bajeczne oświetlenie odkryjemy na nowo. Nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel OCEANIS BEACH ** Aghia Paraskevi, Kamari (7 nocy) Santorini lub podobny
Hotel położony 300 m od plaży. W centrum Kamari szeroki wybór tawern, sklepów i restauracji. Hotel posiada recepcję, restaurację, basen, Wszystkie pokoje z łazienką i klimatyzacją, balkonem lub tarasem. Bezpłatny internet w ogólnodostępnych częściach hotelu.
Kategoria lokalna: **/*** http://www.okeanisbeach.gr/en
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym na trasie Warszawa –Santorini - Warszawa, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, transfery hotel - port - hotel, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych na Santorini, śniadania (7), opiekę polskiego pilota/rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż). Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i przewodników, wycieczek fakultatywnych, indywidualnego zwiedzania wysp, pozostałych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie wynosi ok 76 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.0/6. Sprawdź opinie: http://r.pl/zachod-slonca-na-ksiezycu/zakwaterowanie-cps
 
 
 
5.0 Ocena ogólna tej wycieczki
5.2
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.3
Transport
4.3
Zakwaterowanie
3.5
Wyżywienie
4.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.