Opinie klientów o Alykanas Village Resort

5.4 /6
opinii
Atrakcje dla dzieci
5.7
Obsługa hotelowa
5.8
Plaża
5.9
Pokój
5.9
Położenie i okolica
6.0
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.9
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Grzegorz, Choroszcz 17.09.2021

Znakomity Hotel

Pyszne jedzenie, miła obsługa, czyste pokoje (co w Grecji nie jest takie oczywiste), dużo basenów oraz bliskość plaży. Polecam.

4.0/6

D , Bydgoszcz 26.07.2021

Opis hotelu i organizacji wycieczki

Hotel bez zarzutu, czysto, blisko plaża, plac zabaw dla dzieci wodne zjeżdżalnie itd. Bardzo miła obsługa hotelu. Natomiast organizacyjnie masakra, ciągłe zmiany jak nie lotnisko to zmiany godzin wylotów, na miejscu byliśmy po 23 dzień stracony, wyżywienie na wycieczki fakultatywne nie zostało zapewnione, 2 dni musieliśmy sami sobie jedzienie zapewnić, niby restauracja przy hotelu nie robi lunchbox-ów. Z rezydentami nie mieliśmy kontaktu, nie możnabyło sie di nich dodzwonić, wszystko musieliśmy załatwiać na własną rękę.

4.0/6

Karolina 04.10.2021

Podróż poślubna

Pobyt uważam za nawet udany. Nie podobało mi się przeniesienie na ostatnią noc do OKROPNEGO hotelu obok. Czuliśmy się tam jak w jakimś sanatorium. Nic prędzej nie wiedzieliśmy o tym. To nam zepsuło ostatni dzień. W hotelu Alikanas Village było spoko. Pokoje czyste, zadbane. Jedzenie dobre, ale do obiadokolacji nie było nawet możliwości kupienia czegoś ciepłego do picia co uważam za duży minus. Plaża przy hotelu super. Pozdrawiam
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem