Delfy

Teatr antyczny, Epidauros

Mistra

Jaskinie Diros

Twierdza Palamidi, Nafplio

Partenon, Ateny

Monemwasia

Zwiedzanie 50+ Starożytna Grecja

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.8 /6 ( 6 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Ateny i wspaniały Akropol • Delfy - wyrocznia delficka • Mykeny i pałac Agamemnona • Olimpia • romantyczne Nafplio • wino królów w Monemvassia • wieczór grecki i obiadokolacje w cenie

Terminy i ceny wycieczki 17

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu. Przelot do Aten samolotem rejsowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Po przylocie spotkanie z pilotem i transfer do hotelu. Po chwili odpoczynku wspólnie udamy się na wieczór grecki (podczas którego serwowane będą potrawy kuchni greckiej oraz wino). Powrót do hotelu, nocleg. (Trasa ok. 30 km).

Dzień 2

Po śniadaniu zwiedzanie Aten: wzgórze Akropolu z Partenonem, Erechtejonem i monumentalnymi Propylejami oraz Narodowe Muzeum Archeologiczne. Następnie przejdziemy na starożytną agorę, która począwszy od VI w p.n.e. stanowiła ośrodek życia politycznego obejrzymy słynną świątynię Hefajstosa i portyk kolumnowy Attalosa. Podczas objazdu miasta zobaczymy zmianę warty pod Parlamentem, Stadion Panatenajski, Świątynię Zeusa Olimpijskiego, następnie udamy się na spacer po Place - niegdyś najstarszej dzielnicy rzemieślniczej, a dzisiaj najbardziej romantycznej i kolorowej części stolicy Grecji. Następnie przejazd w kierunku Peloponezu. Transfer do hotelu w Tolo lub Loutraki, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele 2*, 3* i 4* - 6 noclegów.
Hotele położone są z reguły poza centrami miast, niektóre nad morzem.Pokoje: wygodnie urządzone, 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz klimatyzacją. Wyżywienie: śniadania kontynentalne wzmocnione i obiadokolacje z lampką wina (w postaci bufetu lub serwowane, w zależności od hotelu). Kategoria lokalna: B, C.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem rejsowym do Aten, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko,zakwaterowanie (6 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje (z lampką wina),  opiekę polskiego pilota/rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu i przewodników, podatku turystycznego, wycieczek fakultatywnych, indywidualnego zwiedzania, pozostałych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie wynosi ok. 173 EUR/os. + ok. 5 EUR/os za podatek turystyczny.
 
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/zwiedzanie-50-starozytna-grecja/zakwaterowanie-sot
UWAGA!! ZASADY KORZYSTANIA Z PROGRAMU:
2 osoby w tym samym pokoju: minimum jedna z nich musi mieć ukończone 50 lat, wiek osób towarzyszących bez ograniczeń. Ceny dla wszystkich osób z tabeli. Istnieje możliwość zakwaterowania 3 osób w 1 pokoju (na dostawce) na życzenie.

Dodaj opinię

4.8

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Grecji! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon