Opinie klientów o Monte Carlo Vlora

5.3 /6
33 
opinie
Atrakcje dla dzieci
3.2
Obsługa hotelowa
5.0
Plaża
5.1
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.6
Rezydent
5.0
Sport i rozrywka
4.5
Wyżywienie
4.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Filip, Poznań 12.06.2023
Termin pobytu: czerwiec 2023

Pobyt z rodziną

Na wstępie zacznę od samej lokalizacji hotelu jest cudowna, widok z pokoju na góry i morze i codzienne zachody słońca które można obserwować z tarasu przy barze. Sama VLora też ekstra baza wypadowa żeby zwiedzić Ksamil, Sarandę Dhermi Berat czy Gjirokastrę. Rainbow jest jedynym Pl biurem które tam dojeżdza więc na pewno to na plus. Balkon ogromny, pokój okej jak na tę cenę wycieczki nie spodziewałam się luksusu. Jeśli chodzi o obsługę hotelu bardzo mała ekipa jednakże sprawnie wszystko obsługiwali. Jak tylko mieliśmy problem od razu starali się pomóc. Bardzo sympatyczni ludzi i wyluzowani. My wybraliśmy się z 2 latkiem i nie było tam żadnych atrakcji dla niego brodzik w basenie jest mały ale nie uznaje tego na minus, celowo wybraliśmy hotel nie z rozbudowaną ofertą animacji dziecięcych. Jedzenia nie było dużego wyboru natomiast wszystko było dobre i świeże, ceny na mieście są tak niskie ze prawie codziennie jedliśmy i tak poza hotelem :). Pani Karolina rezydentka spisała się na medal, udzieliła wszelkich potrzebnych informacji, podzieliła sie kontaktem do wypożyczalni aut i była cały czas do dyspozycji gości. To były nasze pierwsze wakacje z rainbow ale na pewno nie ostatnie :) polecam 100%

6.0/6

Katarzyna, Opole 29.12.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Wakacje Vlora

Lokalizacja hotelu z przepięknym widokiem. Taras z basenem przy zachodzie słońca prezentują się cudownie przy zachodzie słońca. Obsługa hotelu na plus oraz rezydent. Piękne miejsce polecamy :)

6.0/6

Piotr Włodzimierz, Goworowo 14.08.2023
Termin pobytu: sierpień 2023

Wspaniały widok

To już trzeci wyjazd z Rainbow. Jadąc do Albanii wiedziałem, że to nie Hiszpania i trzeba obniżyć oczekiwania co do warunków bytowych. Wlora i widok z tarasu hotelu Monte Carlo Wlora rekompensują niedostatki. Polecam.

5.5/6

Jacek, Warszawa 16.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Pozytywnie zaskoczeni :)

Nigdy do tej pory nie korzystaliśmy z usług Biura Podróży. Była to nasza pierwsza taka wyprawa. Przelot do Albanii LOT-em a nie tanimi liniami. Transfer z lotniska do naszego hotelu. Od przylotu do ostatniego dnia byliśmy pod opieką rezydenta. Z ręką na sercu możemy polecić sceptycznym potencjalnym wypoczywającym!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem