Andaluzja - dla Małych i Dużych Podróżników

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Dorośli i dzieci, Mali i Duzi uwielbiają przygody! Zabierzemy Was do pasjonującego świata bohaterów rodem z Baśni z tysiąca i jednej nocy oraz do słodkiego świata czekolady, pokażemy koniec Europy i początek Czarnego Lądu, a także nauczymy malować jak Pablo Picasso Wspólnie odkryjemy skarby Andaluzji i będziemy się przy tym świetnie bawić! Zostaniecie prawdziwymi podróżnikami!

Terminy i ceny wycieczki 6

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Przelot do Malagi (możliwa przesiadka w jednym z portów europejskich). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl Transfer do hotelu na Costa del Sol. Wieczorem kolacja i nocleg. Klienci przylatujący do Malagi późnym wieczorem nie mają w tym dniu kolacji.

Dzień 2

Po śniadaniu całodniowy wypoczynek oraz animacje w języku polskim

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel **** (kategoria lokalna) położony w jednym z kurortów Costa del Sol. Pokoje dla max 4 osób (najczęściej 2 łóżka małżenskie w pokoju bez możliwości wstawienia dostawek), z łazienką, wygodnie i funkacjonalnie urządzone. Na terenie hotelu basen, basen kryty, restauracja. Do plaży max 350 metrów. Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem, zakwaterowanie w hotelu 4* na Costa del Sol (7 rozpoczętych dób hotelowych), śniadania i obiadokolacje w hotelu, lunch podczas zwiedzania Gibraltaru i Granady, program turystyczny (j.w,), opiekę polskiego pilota/animatora oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, napojów do kolacji oraz wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych ok. 180 Eur od osoby dorosłej i ok. 150 Eur od dziecka do 12 lat (płatne jako pakiet u pilota na miejscu).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
PRZYKŁADY ANIMACJI DLA CAŁEJ RODZINY (w dni/popołudnia wolne od zwiedzania) - Dzień hiszpański, w trakcie którego uczestnicy nauczą się hiszpańskich słów i zwrotów, a także spróbują zatańczyć słynne flamenco. Wszyscy poznają różnice i podobieństwa między polskimi a hiszpańskimi zwyczajami i kulturą.
- Poszukiwacze skarbu. Niesamowita przygoda dla najmłodszych! Odkryjemy skarb skrywany w Hiszpanii od stuleci. Wyprawa nie będzie łatwa, bowiem na uczestników czeka wiele wyzwań. - Dzień podróżnika. Uczestnicy odbędą podróż dookoła Hiszpanii i zwiedzą najsłynniejsze miejsca. -Mecz piłki nożnej dla wszystkich – w końcu jesteśmy w kraju, gdzie sportowe emocje kreują przede wszystkim dwie słynne drużyny FC Barcelona i Real Madryt.

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon