Malaga

Plac Hiszpański, Sewilla

Alhambra, Granada

Alhambra

Malaga

Gibraltar

Puerto Banús

Cabo de Gata

Costa Del Sol

Costa Del Sol

Tapas

Andaluzyjska lista przebojów

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
5.3 /6 ( 31 opinii )
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Południe Hiszpanii - Costa Almeria i Costa del Sol - Największa gotycka katedra świata oraz Plac Hiszpański w Sewilli - Granada i Alhambra na tle gór Sierra Nevada - malarstwo Pablo Picasso i Malaga - Gibraltar z widokiem na Afrykę - poszarpane wybrzeże parku naturalnego Cabo da Gata - Nijar - Guadix - miasto troglodytów i domy w jaskiniach - komfortowe 4* hotele hiszpańskiej sieci hotelowej Playa podczas całego objazdu - możliwość przedłużenia pobytu na Costa del Sol.

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 2

Palmasol
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
ZMIANA ZA  0 zł / za osobę 7 dni

Fenix
Hiszpania
Śniadania
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
DOPŁAĆ TYLKO  +129 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Transfer do hotelu na wybrzeżu Costa Almeria, obiadokolacja, nocleg (w przypadku późnych przelotów w tym dniu może nie być obiadokolacji).

Dzień 2

Po śniadaniu wycieczka do Parku Naturalnego Cabo da Gata – Nijar, jest to najdłuższy pas wybrzeża Andaluzji będący pod ochroną, znany z wielu wulkanicznych formacji skalnych oraz pustynnego klimatu. Liczne zatoki i dzikie plaże, a także białe miasteczka to również wizytówki parku. Na koniec wycieczki spacer po jednym z najładniejszych białych miasteczek tej części wybrzeża – Mojacar. Obiadokolacja i nocleg na wybrzeżu Costa Almeria.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **** (kategoria lokalna) sieci Playa: na Costa Almeria (jeden z wymienionych): Playadulce, Playasol, Playacapricho, Playalinda; na Costa del Sol i Costa Tropical (jeden z wymienionych): Marbella Playa, Almunecar Playa, Playacalida, Pokoje dla max 3 osób przy czym w pokoju znajdują się maksymalnie 2 łóżka małżeńskie i nie będzie możliwości wstawienia dodatkowych łóżek. W hotelu, restauracja, bar, basen. Wyżywienie: śniadania  obiadokolacje w formie bufetu. Szczegółowy opis hoteli w sekcjach: Costa Almeria – pobyty i Costa del Sol – pobyty.
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym, opłaty lotniskowe, transfery klimatyzowanym autokarem podczas objazdu, noclegi w hotelach jw. (7 rozpoczętych dób hotelowych lub za dopłatą 14), śniadania, obiadokolacje, program turystyczny j.w., opiekę polskiego pilota (podczas pobytu na Costa del Sol opieka rezydenta) oraz ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: pozostałych posiłków, napojów do obiadokolacji, biletów wstępu, opłat za miejscowych przewodników, systemu Tour Guide, wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usług przewodników lokalnych, systemu Tour Guide - ok. 160 Eur/os (płatne jako pakiet u pilota na miejscu). W tej kwocie nie są zawarte wycieczki lokalne (ceny podane są w programie imprezy).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.3/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/andaluzyjska-lista-przebojow/zakwaterowanie-ha2
Obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Hiszpanii trwa od 01.07 do 31.08

Dodaj opinię

5.3

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Hiszpanii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon