Opinie klientów o Antyczna Przygoda

5.3 /6
296 
opinii
Intensywność programu
5.2
Pilot
5.5
Program wycieczki
5.6
Transport
5.2
Wyżywienie
4.5
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Katarzyna, Warszawa 14.04.2014

Fantastyczna wycieczka!!!!

Program rozbudowany, dużo do zwiedzania, interesujące miejsca. Wspaniały przewodnik Jakub Z. Piękna Grecja, historia starożytna, nauka i wypoczynek. Wszystko to, co na wakacjach być powinno.

6.0/6

Diana 26.07.2018

Spełnione marzenie...

... które rozpoczęło się 14 lipca 2018 roku. Grecja jest przepięknym krajem, z bogatą historią i niezwykłymi zabytkami. Meteory przepiękne, Akropol niesamowity, miejscowości nadmorskie tętniące życiem, wspaniałe widoki i cały ten klimat sprawia, że mimo długiej podróży wszystko zostaje wynagrodzone.

6.0/6

Michał 10.05.2024
Termin pobytu: kwiecień 2024

Grecja w pigułce

Całkiem niezła wycieczka objazdowa, żeby zobaczyć najważniejsze atrakcje w Grecji. Trafiła nam się świetna pani pilot, Paulina oraz miła grupa. Mieliśmy 2 hotele 4-gwiazdkowe i moim zdaniem, pokoje były gorsze od 3-gwiazdkowych, ale co noc w innym miejscu, więc nie ma to tak dużego znaczenia. Podróż autokarem może być męcząca, ponieważ jedzie się przez Serbię i Macedonię płn 1.5 dnia. Ogólnie polecam wycieczkę!

6.0/6

Roksana, Nowe Miasto Lubawskie 17.08.2015

Wspaniała przygoda!!!

Wspaniała wycieczka!!! W programie wycieczki najważniejsze starożytne zabytki Grecji: zapierające dech w piersiach Meteory, stolica Grecji z przepięknym Akropolem i Świątyniami, wspaniałym muzeum, z możliwością zobaczenia zmiany warty pod Parlamentem(bardzo dużo czasu wolnego w Atenach), urocze Delfy z klimatycznymi uliczkami i malowniczymi widokami oraz z wspaniałymi wykopaliskami, śliczne miasteczko Nafplio, możliwość kąpieli morskich w Tolo (miasteczku, gdzie zaplanowane są noclegi), robiący wrażenie Kanał Koryncki, pełne uroku Saloniki, stolica Serbii Belgrad i wspaniały Budapeszt, jako prezent od Pani pilot!!! Podczas jazdy bardzo dużo informacji odnośnie Grecji, jej zabytków i mieszkańców.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem