Wczasy w Buenos Aires - co musisz wiedzieć?

  • O Buenos Aires
  • Opinie
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
Flaga Buenos Aires

Buenos Aires

Stolica:
Argentyna
Waluta:
ARS
Powierzchnia:
203 km2
Liczba ludności:
2 890 151

Buenos dias! Jesteś w Buenos Aires! Stolica Argentyny to jedno z najbardziej niezwykłych miejsc na świecie. Jeśli więc czeka Cię wycieczka objazdowa po Ameryce Południowej, upewnij się, że dotrzesz i tutaj. Buenos Aires to stolica argentyńskiego tanga, miejsce gdzie napijesz się prawdziwej południowoamerykańskiej yerba mate i skosztujesz najlepszej wołowiny na świecie.
Oczekujesz więcej? Buenos Aires zaskoczy Cię klimatem, łączącym architekturę kolonialną z nowoczesnością. Trudno będzie Ci się nie zakochać! Kolorowa dzielnica La Boca, niesamowity plaza de Mayo, najstarszy teatr Ameryki Łacińskiej – Teatro Colon, niesamowite Muzeum Sztuki Współczesnej… Buenos Aires tętni życiem przez cały rok i całą dobę. Dotrzyj tu, choćby rezerwując wyjazd na last minute!

Opinie o Buenos Aires

Buenos Aires
5.0 /6

Buenos Aires- Paryż Ameryki Południowej

Miasto robi nadspodziewanie europejskie wrażenie ze względu na rozplanowanie i architekturę. Bezpieczne, przyjazne, z dobrym jedzeniem (steki!) i swobodną atmosferą.

Dodał(a):
Przemysław, 17.04.2018
5.0/6 Ocena ogólna Buenos Aires

Pogoda w Buenos Aires

Pogoda w Buenos Aires jest charakterystyczna dla klimatu umiarkowanie ciepłego. Najchłodniejszymi miesiącami są tutaj czerwiec, lipiec i sierpień, gdy temperatura waha się pomiędzy 15, a 17°C. Kalendarzowa zima jest natomiast doskonałym czasem na zwiedzanie stolicy Argentyny. Pogoda w Buenos Aires jest znacznie lepsza i słupek rtęci sięga nawet do 30°C. W Buenos Aires występują także stosunkowo częste opady deszczu, a najbardziej wilgotnym miesiącem jest sierpień. Deszcze te jednak są krótkotrwałe.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon