WAKACJE W Argentynie

06.04.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
12 399 zł
za os. / 12 dni

Wycieczka posiada inne długości pobytu dla innych terminów

12.04.2019 (piątek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
14 530 zł
za os. / 15 dni
22.04.2019 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
14 770 zł
za os. / 11 dni
05.09.2019 (czwartek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
16 771 zł16 621 zł
za os. / 12 dni

Ciekawi wakacji w Argentynie?

Argentyna:

Stolica:
Buenos Aires
Waluta:
ARS
Powierzchnia:
2 780 400 km2
Liczba ludności:
43 886 748

Wakacje w Argentynie – niezapomniana przygoda.

Chcesz zobaczyć pancerniki, guanako czy kondory w pobliżu Aconcaguy w ich naturalnym środowisku? A może marzy Ci się spacer w pobliżu malowniczych wodospadów Iguazu, jednej z największych atrakcji Ameryki Południowej? Już dziś możesz spełnić swoje marzenia, także dzięki ofercie last minute i wybrać się na wczasy do Argentyny z naszym biurem podróży. Ziemia Ognista - dzika wyspa na końcu świata – zachwyci cię swoją surową przyrodą, a wycieczka na lodowiec będzie niezapomnianą przygodą życia. Podczas wczasów w Argentynie nie możesz przegapić wizyty w Parku Narodowym Los Glaciares wpisanym na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, gdzie można podziwiać lodowiec Perito Moreno. Przy odrobinie szczęścia możesz zostać świadkiem niebywałego zjawiska – olbrzymich brył lodu odrywających się od reszty lodowca i wpadających z hukiem do wody. To wszystko i znacznie więcej oferują wakacje w Argentynie, drugim co do wielkości państwie Ameryki Południowej. 

Wczasy w Argentynie – tango, steki i wino

Kraina ognistego tanga, najlepszych steków wołowych i cenionego na całym świecie wina. Argentyna urzeka otwartością, optymistycznym nastawieniem i gościnnością jej mieszkańców. Znana z zamiłowania do dobrej kuchni jest rajem dla fanów pysznego jedzenia, rozrywki i futbolu. Spędzając wakacje w Argentynie warto spróbować także yerba mate, naparu o niezwykłych właściwościach, który wywodzi się właśnie z tego kraju oraz przepysznych, bardzo słodkich deserów.  Daj się zaskoczyć – wybierz jedną z wycieczek objazdowych po Argentynie i okolicznych krajach. Podziwiaj największe i najsłynniejsze jeziora świata znajdujące się w Andach Patagońskich, których wody mienią się wszystkimi odcieniami błękitu oraz zapierające dech jaskinie marmurowe w Chile. Podczas wakacji w Argentynie nie zapomnij odwiedzić stolicy kraju – Buenos Aires – miasta kontrastów urzekającego swoją różnorodnością oraz zatańczyć zmysłowego tanga na Plaza Dorrego, gdzie każdego wieczora zbierają się mieszkańcy miasta i turyści, aby wspólnie chłonąć niezwykłą atmosferę i klimat tego miejsca. Spędź wakacje marzeń w Argentynie i przekonaj się jak pasjonujący jest ten kraj.

Odkryj nowe oblicze świata w Argentynie


Wczasy w Argentynie pozwolą Ci odkryć nowe, niezwykłe oblicze świata, imponującą florę i faunę oraz niepowtarzalną kulturę kraju znajdującego się po drugiej stronie Ziemi. Zwiedź ją wspólnie z nami i zakochaj się w Ameryce Południowej!

Opinie o Argentynie

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego państwa

Pogoda w Argentynie

Klimat Argentyny bardzo różni się w zależności od danego regionu. Wzdłuż granicy z Brazylią, kraj ten leży w strefie subtropikalnej, aż do obszaru podpolarnego na południowym krańcu. Większość kraju leży jednak w klimacie dość umiarkowanym. W całym kraju, najcieplejszym miesiącem jest styczeń, a najmniejsze temperatury można odnotować w czerwcu i lipcu. Średnia roczna temperatura w Buenos Aires wynosi 16°C, w niektórych rejonach sięga nawet 23°C.

Patagonia – czym zaskoczy Cię południe Argentyny i Chile?

Patagonia (południowa Argentyna i Chile) to rozległa kraina, praktycznie nietknięta przez człowieka i stale przypominająca mu o niezrównanej sile i różnorodności natury. To właśnie tutaj, na południowym krańcu Andów, znaleźć można niewzruszone lodowce i zastygłe wulkany czekają w milczeniu na wędrowców, chcących je zdobyć. Między nimi kryją się szmaragdowe jeziora, bezkresne stepy oraz wybrzeża klifowe, wśród których nieustępliwi podróżnicy przemierzają kolejne kilometry.

Bogactwa natury Patagonii

Patagonia to jedno z najbardziej fascynujących miejsc na naszej planecie, dzięki swym zapierającym dech w piersiach widokom i niezliczonej liczbie prawdziwych cudów natury, stała się przystanią podróżniczą i trekkingową dla miłośników przygód z całego świata.

Argentyna – co trzeba wiedzieć przed wyjazdem?

Dawniej mekka ubogich imigrantów, dziś cel pasjonujących podróży. Argentyna, bo niej mowa z roku na rok staje się coraz popularniejszym kierunkiem turystycznym. Na spragnionych przygód przybyszy czekają tam wciąż nieodkryte równiny Patagonii, majestatyczne Andy, pełne życia miasta i wiele innych atrakcji, o których przeczytacie na blogu Rainbow.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.