WAKACJE W Ziemi Ognistej

05.11.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
13 471 zł12 971 zł
za os. / 16 dni

Ciekawi wakacji na Ziemi Ognistej?

Ziemia Ognista:

Państwo:
Argentyna
Waluta:
ARS
Ziemia Ognista to jedno z tych miejsc na ziemi, które zapierają dech w piersiach, imponując naturalnym pięknem. To wyspa oddzielona od Argentyny i Chile słynną Cieśniną Magellana – miejsce, gdzie spotkasz foki, uchatki patagońskie, kormorany z czarną szyją i wiele innych niezwykłych gatunków zwierząt. Urzeka również flora oraz niezwykły, dziewiczy klimat. W końcu Ziemia Ognista po dziś dzień zamieszkała jest przez lokalne plemiona. Wycieczka objazdowa, której celem będzie Ziemia Ognista, choćby na last minute, będzie szansą na odkrycie zupełnie innego oblicza Ameryki Południowej. Jezioro Fagnano, niezwykłe skalne wyspy i niesamowita kuchnia oraz atmosfera w Rio Grande. Ziemię Ognistą musisz zobaczyć – zarezerwuj wycieczkę, która pozwoli Ci tam dotrzeć już dziś!

Zobacz również oferty w innych regionach Ziemii Ognistej: Buenos Aires oraz informacje o Ziemii Ognistej.

Opinie o Ziemi Ognistej

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda na Ziemi Ognistej

Ziemia Ognista to najbardziej wysunięta na południe część Ameryki Południowej, dlatego pogoda na tym obszarze jest charakterystyczna dla klimatu umiarkowanego chłodnego, morskiego i subpolarnego. Średnia roczna temperatura wynosi tutaj niewiele ponad 5°C, a w najchłodniejszych miesiącach spada znacznie poniżej 0°C, dlatego też na Ziemi Ognistej występują niewielkie lodowce.
Najcieplejszym miesiącem jest styczeń, gdy temperatura na Ziemi Ognistej sięga ok. 11°C. W lipcu słupek rtęci wskazuje zwykle od 2°C do -2°C.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.