WAKACJE W Queensland

11.03.2019 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
21 049 zł
za os. / 19 dni
ostatnie 5 miejsc!
Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Queensland?

Queensland:

Państwo:
Australia
Waluta:
AUD
Marzy Ci się wyprawa życia do Australii? Queensland to najchętniej wybierany region tego niesamowitego państwa i kontynentu. Żadna wycieczka objazdowa nie może się obyć bez odwiedzenia Queensland. Dlaczego? To najbardziej wypoczynkowy obszar Australii, a wybrzeże Gold Coast z powodzeniem nazwać można perłą Antypodów. Słynna plaża Surfers Paradise – zgodnie z nazwą – jest prawdziwym rajem dla surferów i nie tylko, a ciepłe, oceaniczne wody zapewniają moc radości każdemu fanowi wodnej rekreacji. Jeśli marzysz o morskiej przygodzie – rejs na archipelag The Whitsundays – w kierunku 74 wysp na Morzu Koralowym pozwoli Ci spełnić sny. Zarezerwuj wyprawę, choćby na last minute, i wyrusz, by odkryć wspólnie z nami drugi koniec świata!

Zobacz również oferty w innych regionach Queensland: Nowa Południowa Walia, Południowa Australia, Victoria oraz informacje o Queensland.

Opinie o Queensland

Niestety, nikt jeszcze nie ocenił tego regionu

Pogoda w Queensland

Pogoda w Queensland jest dość zróżnicowana, choć na znacznej części tego regionu panuje klimat tropikalny. Trwające od grudnia do lutego lato jest najlepszym okresem na wypoczynek w Quensland, bowiem temperatura wynosi wtedy często ponad 30°C. Nieco chłodniej jest w czerwcu, lipcu i sierpniu, gdy słupek rtęci spada do średnio 20-25°C. W tym okresie mogą zdarzyć się jednak dni, podczas których temperatura wynosić będzie jedynie ok. 16-18°C. W tym czasie w Queensland odnotowuje się także najniższe opady.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.