WAKACJE W Australii

12.03.2020 (czwartek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
17 644 zł17 294 zł
za os. / 14 dni
09.09.2019 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
objazd i wypoczynek
18 918 zł
za os. / 12 dni + 4 dni wypoczynek
13.04.2020 (poniedziałek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
19 748 zł19 348 zł
za os. / 19 dni
21.02.2020 (piątek)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
21 154 zł20 754 zł
za os. / 22 dni
26.10.2019 (sobota)
Wylot z Warszawa
Śniadania
objazd
22 273 zł21 823 zł
za os. / 19 dni

Ciekawi wakacji w Australii?

Australia:

Stolica:
Canberra
Waluta:
AUD
Powierzchnia:
7 686 850 km2
Liczba ludności:
24 051 400

Wakacje marzeń w Australii


Masz ochotę sprawdzić, co znajduje się po drugiej stronie Ziemi? Obierz więc Australię jako kierunek na wakacje. Ten niezwykły kraj, kojarzony jest z niesamowitymi krajobrazami, mocą endemicznych gatunków (wspomnieć wystarczy o kangurach, ptakach kiwi i misiach koala) i radosną, zrelaksowaną atmosferą oraz egzotyką. Wycieczka objazdowa, której celem są wczasy w Australii to szansa na zobaczenie słynnej Opery w Sydney, niezwykłej Ayers Rock, pogłaskanie kangura czy poznanie kultury Aborygenów. Gotowy do wyruszenia na kraniec świata i przeżycia wymarzonych wakacji? Australia Cię oczaruje – również, jeśli wybierzesz się do niej w ofercie last minute. Tam spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy!

Wczasy w Australii, krainie kangurów


Spędź wczasy odkrywając atrakcje największych miast Australii - Sydney i Melbourne. Odwiedź Park Kakadu, zobacz słynne wodospady Twin Falls i obserwuj krokodyle w ich naturalnym środowisku. Przekonaj się na własne oczy jakie tajemnice skrywają lasy deszczowe, wyleguj się na gorącej plaży i nurkuj w błękitnych wodach w pobliżu Wielkiej Rafy Koralowej. Wycieczka objazdowa po Australii to fantastyczny pomysł na spędzenie wymarzonych wakacji. Kraina kangurów i raj dla surferów, w której czas płynie wolniej, zachwyci cię różnorodnością przyrody i kultury. Odwiedź z nami podczas tych wakacji najpiękniejsze miejsca Australii, najmniejszego kontynentu i zarazem największej wyspy na świecie, która czeka aby odkryć przed tobą najpiękniejsze oblicze. 

Zobacz również oferty w regionach Australii: Nowa Południowa Walia, Południowa Australia, Queensland, Victoria

Opinie o Australii

6.0/6

Australia - ogromny kontynent

Ogromny kraj, który zwiedzamy podróżując samolotami. To tutaj znajduje się słynna Opera w Sydney, czy Uluru - święta składa Aborygenów czy największa na świecie Rafa Koralowa, kórą zobaczymy ... właśnie podczas tej wycieczki.

Dodał(a):
Adam, Wrocław, 08.12.2018

6.0/6

Spełnione marzenie

Piękny i bardzo przyjazny kraj. Mili i bardzo pogodni ludzie. Polecam wszystkim  zwiedzenia Australii.

Dodał(a):
Lidia, 20.11.2018

5.0/6

Nie ma idealnych państw...

Z powodu przyrody - Australia jest cudowna. Nowoczesna - to też. Mały ludzki zgrzyt na Outbacku - pustynia, a po zmroku siadła hotelowa  pompa i brak wody do umycia naszych spoconych ... całodniowym poruszaniem się w upale - ciał... Nie ma pompy-rezerwy w tak niebezpiecznych gorącym miejscu?  Zwłaszcza, że do sklepu z częściami jakieś 400 km... :-) Na szczęście - po jakimś czasie uruchomili. Ale dla mnie jako pracownika takie podejście do urządzeń jest ryzykiem niezrozumiałym... Nieodpowiedzialne... Co innego w czasie zwiedzania kanionu - temperatura przekroczyła 36 stopni - szlak zamknięto. Bardzo odpowiedzialnie. Dlatego poa przyrodą - wiele zależy od ludzi. Australia może jeszcze conieco poprawić, choć jest przepiękna... Polecam!

Dodał(a):
Ochrzczono mnie "Bercik" ;-), 01.11.2018

5.7/6 Ocena ogólna o Australii

Pogoda w Australii

Klimat Australii jest dość zróżnicowany, a pogoda może różnić się w zależności od obszaru i ukształtowania terenu. W północnej części Australii panuje klimat tropikalny z gorącym i wilgotnym latem, a południowa części jest chłodniejsza, gdzie występuje łagodne lato i chłodna zima. Pory roku są przeciwieństwem tych, które występują w Polsce. W grudniu i styczniu jest najcieplej, natomiast najniższe temperatury w Australii występują w lipcu i sierpniu.

Najpiękniejsze miejsca w Australii, które warto zobaczyć

Ten artykuł jest skierowany do Was, jeśli możecie sobie pozwolić na dłuższy urlop i marzy się Wam podróż do Australii. Postaramy się zachęcić Was do takiej wycieczki i pokazać, że w tym kraju „na końcu świata” czeka na Was wiele atrakcji, niezapomnianych przygód i zapierających dech w piersiach widoków

Australia: co warto wiedzieć przed podróżą?

Terra Australis, ziemia południowa, nieznany południowy ląd - Australia pobudzała wyobraźnię europejczyków już od starożytności. Dziś, niezwykła sceneria tego kraju, najwspanialsza rafa koralowa na świecie i najsłynniejszy budynek opery wciąż fascynują i przyciągają turystów z całego świata. O tym jak wiele jest tam miejsc zasługujących na uwagę przekonasz się czytając blog Rainbow.

Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.