Plan wycieczki

Dzień 1
Dzień 1

Podróż do Australii z noclegiem w Dubaju

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot samolotu do Australii (przez Dubaj). Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2
Dzień 2

Dubaj: spotkanie tradycji i nowoczesności

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Dubaju, skierujemy się ku starym częściom miasta, gdzie przespacerujemy się po pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Wąskimi uliczkami dojdziemy do Muzeum Kawy (możliwość spróbowania parzonej lokalnym sposobem kawy arabskiej), fragmentów murów miejskich oraz odwiedzimy jeden z tradycyjnych domów. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę. Następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Dotrzemy także na plażę Jumeirah, gdzie nie tylko będzie okazja sprawdzić temperaturę wody w Zatoce Perskiej, ale również sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją. Następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju i odwiedzimy największe centrum handlowe świata, Dubai Mall, gdzie przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Melbourne. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 3
Dzień 3

Przylot do Melbourne

Przylot do Melbourne w godzinach wieczornych. Po odprawie paszportowo-wizowej, transfer do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 4
Dzień 4

Kolory Melbourne i magia wyspy Phillip

Po śniadaniu wyjazd na zwiedzanie Melbourne – stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej, kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Po południu przejazd na wyspę Phillip znaną z parady pingwinów. Każdego dnia o zachodzie słońca stada pingwinów powracają z morza do swoich norek na plaży, będziemy mogli obserwować to niezapomniane przedstawienie. Powrót do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 290 km)

Dzień 5
Dzień 5

Sydney: od Hyde Parku do Opery

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Melbourne i przelot do Sydney, po przylocie wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski „Harrods”, a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 40 AUD/os). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Nocleg w Sydney. (Trasa ok. 10 km).

Dzień 6
Dzień 6

Sydney i okolice: od Parku Olimpijskiego do Blue Mountains

Po śniadaniu wyruszymy w okolice Sydney, gdzie zobaczymy Park Olimpijski z 2000 r., który po części został zaprojektowany przez Polaka - Edmunda Obiałę. Następnie odwiedzimy Australijski Park flory i fauny, gdzie będzie można spotkać się oko w oko z kangurami, koala i innymi zwierzętami tego kontynentu. Na zakończenie dnia dojazd do Parku Narodowego Blue Mountains, z malowniczymi dolinami, wodospadami i skalistymi urwiskami. Zobaczymy główną atrakcję regionu - formację skalną Three Sisters. Wieczorem powrót do hotelu w Sydney na odpoczynek i nocleg. (Trasa ok. 250 km).

Dzień 7
Dzień 7

Podróż z Sydney do serca Alp Południowych w Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na lotnisko w Sydney. Przelot do Queenstown (Nowa Zelandia). Po odprawie paszportowej, transfer do hotelu. Po drodze zobaczymy piękne jezioro Wakatipu i odbijające się w nim Alpy Południowe. Zakwaterowanie i nocleg w Te Anau. (Trasa ok. 170 km).

Dzień 8
Dzień 8

Fiordy Nowej Zelandii: rejs po Milford Sound do Morza Tasmana

Po śniadaniu, wyjazd w kierunku nowozelandzkich fiordów. Droga poprowadzi nas przez dziewicze i niezwykle piękne tereny Wyspy Południowej. Naszym celem będzie Milford Sound, najsłynniejszy nowozelandzki fiord, do którego dotrzemy zatrzymując się w najpiękniejszych punktach widokowych oraz przemierzając niesamowite, endemiczne lasy aż do Parku Narodowego Fiordland. Droga śmiałymi serpentynami przebiega przez wysokie góry. Tunelem przedostaniemy się na zachodnie wybrzeże, które jest niemal pozbawione znamion jakiejkolwiek ludzkiej działalności. Największą atrakcją tego dnia będzie rejs niewielkim statkiem po Milford Sound aż do Morza Tasmana. Statek podpływa pod wodospady a z jego pokładu można czasem dostrzec ciekawe gatunki ptaków oraz foki. Przejazd przez południową część wyspy do Queenstown do hotelu na nocleg. (Trasa ok. 420 km).

Dzień 9
Dzień 9

Queenstown i Arrowtown: dzień sportów ektremalnych

Rano śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, czas wolny na spacer po, położonym nad jeziorem Wakatipu, centrum miasteczka Queenstown, które jest znane ze sportów ekstremalnych. Istnieje możliwość rejsu szybką łodzią motorową po rzece Shotover (dodatkowo płatne ok. 195 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż pływanie szybka łodzią motorową jest sportem wysokiego ryzyka). Następnie wycieczka do Arrowtown, miasteczka zbudowanego przez poszukiwaczy złota, które do dziś wygląda jak z planu westernu. Przejedziemy też do mostu Kawarau, kolebki ekstremalnego sportu „bungee jumping”. Ci, którzy pragną mocnych przeżyć mogą osobiście spróbować bungee i skoczyć z tego znanego na świecie miejsca (dodatkowo płatne ok. 205 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż skoki bungy są sportem wysokiego ryzyka). Następnie przejazd do hotelu na nocleg do Twizel - krajowej stolicy hodowli łososia. (Trasa ok. 210 km).

Dzień 10
Dzień 10

Na szlaku naturalnej piękności: Góra Cooka i zwiedzanie Christchurch

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do Aoraki, będącej „bramą” do najwyższej góry Nowej Zelandii - Góry Cooka (3724 m n.p.m.). Zwiedzanie wpisanego na listę UNESCO Parku Narodowego Mt. Cook. Piesza wycieczka w parku narodowym (o ile pozwolą na to warunki pogodowe). Łatwa ścieżka doprowadzi nas do punktu widokowego pod lodowcem, skąd przy ładnej pogodzie doskonale widać Mt. Cook, najwyższy szczyt Alp Nowozelandzkich i całego kraju (w przypadku mgły lub deszczu - wcześniejszy wyjazd do Christchurch). Następnie przejazd na zwiedzanie Christchurch - największego miasta, pięknej i słabo zaludnionej Południowej Wyspy. Nocleg w hotelu w okolicy Christchurch. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 11
Dzień 11

Wellington i Palmerston North: stolica i serce Nowej Zelandii

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na lotnisko i wylot do Wellington. Po przylocie rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Nowej Zelandii: punkt widokowy ponad miastem – Victoria Peak, budynki Parlamentu, katedra św. Pawła, spacer po miejskim deptaku – Cuba Street. Następnie przejazd do Palmerston North, zakwaterowanie w hotelu i nocleg. (Trasa ok. 170 km).

Dzień 12
Dzień 12

Nowa Zelandia: świat "Władcy Pierścieni" i krajobrazy rodem z innej planety

Po śniadaniu, wykwaterowanie i przejazd do Parku Narodowego Tongariro - który posłużył za plener dla filmu „Władca Pierścieni”, jednej z największych "reklam" Nowej Zelandii. Następnie przejazd nad wulkaniczne jezioro Taupo, możliwość skoku na bungee (47 m, dodatkowo płatne ok. 200 NZD/os.; rekomendujemy wykupienie pakietu sport ze względu na fakt, iż skoki bungy są sportem wysokiego ryzyka), które jest narodowym sportem ekstremalnym mieszkańców kraju Kiwi. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370 km).

Dzień 13
Dzień 13

Rotorua: od kultury Maorysów do strefy geotermalnej

Po śniadaniu zwiedzanie centrum miasta Rotorua – historycznej zabudowy uzdrowiskowej. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów oraz dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Następnie przejazd do strefy termalnej - Te Puia, w której znajduje się wiele jezior błotnych, diabelskich czeluści z wrzącą wodą i drażniącymi nos wyziewami. Przy odrobinie szczęścia zaobserwujemy erupcję kolejnego gejzeru – Pohutu. Na terenie strefy zlokalizowany jest również znajdujący się w specjalnym „domu” ptasi symbol Nowej Zelandii – ptak Kiwi. W programie także pokaz tańców maoryskich i tutejszego folkloru. Po południu przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie „patelni”, czyli największego na świecie naturalnego basenu z wrzątkiem. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Wolny wieczór na zakupy pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 290 NZD/os. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 14
Dzień 14

Magiczna Nowa Zelandia: Hobbiton i jaskinie Waitomo

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii "Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland i zakwaterowanie w hotelu. (Trasa ok. 350 km).

Dzień 15
Dzień 15

Zwiedzanie Auckland i przelot na rajskie Wyspy Fidżi

Po śniadaniu. wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie miasta. W programie - wjazd na wieżę widokową Sky Tower, skąd z tarasu na 186 m rozpościera się panorama sięgająca nawet 80 km (dodatkowo płatne ok. 40 NZD/os). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. Po drodze na lotnisko podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie - góra Eden. Wylot na Fidżi, egzotyczny archipelag na Pacyfiku, wymarzony cel wyjazdu wielu turystów. Przeniesiemy się w świat kultury melanezyjskiej. W miastach archipelagu mieszkają też liczni Hindusi. Rozpoczniemy podróż na południowe wybrzeże wyspy Viti Levu, nazywane Wybrzeżem Koralowym. Czas wolny i nocleg na Viti Levu. (Trasa ok. 130 km).

Dzień 16
Dzień 16

Pośród melanezyjskiej kultury Viti Levu

Po śniadaniu, czas wolny na odpoczynek oraz kąpiele słoneczne i morskie. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok.120 USD/os) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedziny lokalnej wioski, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju - yaqony. Dalej rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu. (Trasa ok. 100 km).

Dzień 17-18
Dzień 17-18

Relaks i plażowanie na egzotycznym Fidżi

Po śniadaniu czas wolny na plażowanie, spacery i relaks. Można zapomnieć się i poczuć jak Tom Hanks w filmie „Cast away”, który był realizowany właśnie na Fidżi. Nocleg w hotelu na Fidżi.

Dzień 19

Podróż na drugi koniec świata: z Fidżi do Singapuru

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Singapuru. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto (cena ok. 35 USD/os.). Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Singapurze. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 140 km)
 

Dzień 20
Dzień 20

Singapur: między tradycją a nowoczesnością

Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie przejedziemy do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie zwiedzania Singapuru odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym popołudniem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym.

Dzień 21
Dzień 21

Powrót do Warszawy

Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.

Uwagi do programu!

- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Rozkład lotów może ulec zmianie. Prosimy o potwierdzenie godzin przed wylotem na R.pl/rozklady.
- Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Fidżi i Nowej Zelandii
-  Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartą paczkę papierosów (łącznie do 25 sztuk); do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą)
- Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
- Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NZD), na Fidżi dolar fidżi (FJD), w Singapurze dolar singapurski (SGD)
-płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.
- Zalecamy zabranie kart płatniczych na osobiste wydatki, z powodu problemów z wymianą pieniędzy na miejcu.
-Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru:
1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznych oraz ich akcesoriów.
2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła.
3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu.
4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem: https://www.customs.gov.sg/individuals/going-through-customs/arrival/duty-free-concession-and-gst-reliefhttps://www.customs.gov.sg/individuals/going-through-customs/arrival/duty-free-concession-and-gst-relief

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

restauracja oraz bar

Wyżywienie

śniadania

Zakwaterowanie

Hotele*** 18 rozpoczętych dób hotelowych, w tym 1 nocleg tranzytowy w Dubaju i 1 w Singapurze - o średnim standardzie.

Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.

Świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Melbourne oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie) - Dubaj (międzylądowanie) - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Melbourne -Sydney - Queenstown,  Christchurch - Wellington, Auckland - Nadi - Singapur; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie 18 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja podstawowa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 660 USD/os.- płatne pilotowi imprezy) obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych oraz opłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).

Inne

Ważne
Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy

Pocztówka z końca Świata

4.8/6 (24 opinie)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Pocztówka z końca Świata
Galeria (15)
Pocztówka z końca Świata
Pocztówka z końca Świata
Pocztówka z końca Świata
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Atuty oferty

Dubaj i Singapur – zwiedzanie obu miast i noclegi tranzytowe • Melbourne – kulturalna i sportowa stolica Australii • Sydney • Milford Sound - fiord na Morzu Tasmana • Arrowtown - w poszukiwaniu złota • Twizel - stolica łososia • Góra Cooka i nowozelandzkie Alpy • kiwi - oko w oko z ptakiem nielotem • Rotorua - stąd już blisko do piekła • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • odpoczynek na rajskiej Fidżi
Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii i z Nowej Zelandii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Melbourne oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie) - Dubaj (międzylądowanie) - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Melbourne -Sydney - Queenstown,  Christchurch - Wellington, Auckland - Nadi - Singapur; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie 18 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta. podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja podstawowa (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 660 USD/os.- płatne pilotowi imprezy) obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych wymienionych w programie, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych oraz opłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii (doliczana podczas rezerwacji).

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
Za osobę31 394
Razem
62 788 zł
Zaliczka 10% 6 270 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Intensywność programu
5.4
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.2
Transport
4.9
Wyżywienie
4.0
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Monika, SOSNOWIEC 02.04.2020

Wspaniały czas

Wycieczka jak zawsze zorganizowana perfekcyjnie. Przewodnik elokwentny, z dużą wiedzą, którą w przystępny sposób potrafi przekazać, dbający o każdego uczestnika wycieczki. Kierowcy/przewodnicy miejscowi dobrze przygotowani, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Program ciekawy, różnorodny, wybrane zostały w nim perełki. Polecam dla miłośników natury, ponieważ widoki zapierają dech.

6.0/6

Michał Kamil, Warszawa 15.02.2020

Zadowolony, spełniony, szczęśliwy

Wycieczka bardzo ciekawa- dla mnie była możliwością spełnienia kolejnego, życiowego marzenia. Wszystkie założone punkty w programie zostały zrealizowane ( za wyjątkiem sytuacji pogodowej, niezależnej od nikogo) a pilot dodatkowo wzbogacał program o kolejne atrakcje.
Pokaż więcej opinii (22)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem