Opinie klientów o Pocztówka z końca Świata

4.7 /6
22 
opinie
Intensywność programu
5.4
Pilot
5.0
Program wycieczki
5.2
Transport
4.8
Wyżywienie
3.8
Zakwaterowanie
4.6
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Monika, SOSNOWIEC 02.04.2020

Wspaniały czas

Wycieczka jak zawsze zorganizowana perfekcyjnie. Przewodnik elokwentny, z dużą wiedzą, którą w przystępny sposób potrafi przekazać, dbający o każdego uczestnika wycieczki. Kierowcy/przewodnicy miejscowi dobrze przygotowani, brak jakichkolwiek zastrzeżeń. Program ciekawy, różnorodny, wybrane zostały w nim perełki. Polecam dla miłośników natury, ponieważ widoki zapierają dech.

6.0/6

Michał Kamil, Warszawa 15.02.2020

Zadowolony, spełniony, szczęśliwy

Wycieczka bardzo ciekawa- dla mnie była możliwością spełnienia kolejnego, życiowego marzenia. Wszystkie założone punkty w programie zostały zrealizowane ( za wyjątkiem sytuacji pogodowej, niezależnej od nikogo) a pilot dodatkowo wzbogacał program o kolejne atrakcje.

6.0/6

Jan 05.10.2023

Wycieczka 1

Bardzo fajna wycieczka z piękną przyrodą i krajobrazem.Dobrze zorganizowana z kompetentnym pilotem wycieczki.Bardzo dobrze wspominam ten czas do tej pory.

6.0/6

Małgosia 07.12.2016
Termin pobytu: luty 2017

Hobbit, czyli tam i z powrotem!

Wyjazd do Nowej Zelandii był z pewnością moją podróżą życia! Wycieczka, choć z bardzo bogatym programem, to dla mnie przede wszystkim zielone wzgórza, pasące się owce, szumiące wodospady i moja ukochana plaża "z fortepianem w tle"... Tak sobie wyobrażałam ten kraj i się nie zawiodłam! Muszę dodać, że jest to wyjazd dla osób, które chcą zobaczyć NOWĄ ZELANDIĘ...i zachęcam gorąco do dokładnego przeczytania całego programu. Ponieważ nie jest to wycieczka po Dubaju, Australii czy Fidżi tylko po NOWEJ ZELANDII właśnie!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem