Wczasy w Singapurze - co musisz wiedzieć?

  • O Singapurze
  • Pogoda
  • image/svg+xml Zdjęcia
  • Artykuły
Flaga Singapurze

Singapur

Stolica:
Singapur
Waluta:
SGD
Powierzchnia:
716 km2
Liczba ludności:
5 607 300

Singapur to jeden z Tygrysów Azji. To tu zachwycą Cię najnowsze zdobycze technologii, a tuż obok - malownicze pejzaże typowe dla Malajów. Zobacz na własne oczy Marina Bay - dzielnicę finansową państwa - miasta, którą do tej pory podziwiałeś tylko na pocztówkach, wybierz się do zoo, z którego Singapur słynie na cały świat i popłyń na Wyspę Sentosa. A jeśli marzy Ci się wycieczka objazdowa, Singapur połącz z Malezją - by poznać malajski klimat w pełni - także od bardziej „duchowej” strony. W ten sposób, połączysz doświadczenia kulturowe i zwiedzanie z wypoczynkiem w rajskim hotelu. A może przy okazji wybierzesz się też na indonezyjskie Bali? Odpowiedni plan podróży, także na last minute, znajdziesz właśnie u nas!

Pogoda w Singapurze

Singapur znajduje się w strefie klimatu lasów deszczowych, co wiąże się z częstymi i obfitymi opadami. Intensywne deszcze padają równomiernie przez cały rok, a wysokość opadów wynosi ok. 2500 mm.
Temperatura jest niemal stała bez względu na porę roku, a termometry wskazują od 25°C do 30°C.

Kierunek Singapur, sprawdź co warto wiedzieć przed wyjazdem

Singapur to jedno z najbogatszych państwa świata, które zdecydowanie warto odwiedzić. Z naszym artykułem sprawdzisz najważniejsze, przydatne informacje i przygotujesz się do podróży.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon