Wielka Rafa Koralowa

Gejzer Waimangu

Trzy Siostry, Park Narodowy Blue Mountains

Samoa

Rotorua

Circular Quay, Sydney

Gejzer Waimangu

Fiji

Park Narodowy Tongariro

Jaskinia Waitomo

Biblioteka Narodowa, Sydney

Mainly, Sydney

Harbour Bridge, Sydney

Hobbiton

Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
Last minute
Wycieczka samolotem Na wycieczce pozostało mało miejsc Wycieczka potwierdzona
Hongkong i Singapur - miasta drapaczy chmur • Sydney - opera i most portowy • rejs po zatoce Botany Bay • oko w oko z kangurami i koalą • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • Rotorua - stąd już blisko do piekła • kiwi - spotkanie z ptakiem nielotem • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • Auckland - miasto na przesmyku • Samoa i Fidżi - relaks i piękne plaże •

Terminy i ceny wycieczki 3

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do Hongkongu (możliwe międzylądowanie/przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady.

Dzień 2

Przylot do Hongkongu i zwiedzanie klasztoru Po Lin z górującym nad całą wyspą Lantau posągiem Buddy. Wjedziemy tam autobusem, a zjedziemy gondolową kolejką linową. Po drodze obejrzymy panoramę Parku Narodowego Północny Lantau i Morze Południowochińskie. Transfer do hotelu w okolicach Hongkongu. Zakwaterowanie i nocleg. (Przelot + Trasa ok. 140 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele*** (15 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Do dyspozycji gości
W hotelach restauracja oraz bar.
Pokoje
2 - osobowe (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
Wyżywienie
Śniadania.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
Świadczenia
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Hong Kongu i z Singapuru do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki):  Warszawa - Hong Kong (nocleg i zwiedzanie) oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie) - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Hong Kong - Sydney – Auckland - Apia (Samoa) – Suva/Nadi (Fidżi)- Singapur; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 15 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych) - ok. 485 USD/os płatne gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych oraz opłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii  (doliczana podczas rezerwacji).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Ważne Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy

Dodaj opinie

Brak oceny. Bądź pierwszy!
Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Australii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon