Plan wycieczki

Dzień 1

Rozpoczęcie przygody: wylot do Hongkongu

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu. Wylot z Warszawy i przelot do Hongkongu (możliwa przesiadka). Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na stronie: R.pl/rozklady.

Dzień 2
Dzień 2

Hongkong: buddyjskie sanktuarium na Lantau

Przylot do Hongkongu i zwiedzanie klasztoru Po Lin z górującym nad całą wyspą Lantau posągiem Buddy. Wjedziemy tam autobusem, a zjedziemy gondolową kolejką linową. Po drodze obejrzymy panoramę Parku Narodowego Północny Lantau i Morze Południowochińskie. Transfer do hotelu w okolicach Hongkongu. Zakwaterowanie i nocleg. (Przelot + Trasa ok. 50 km)

Dzień 3
Dzień 3

Makau: od zabytków UNESCO po mieniące się światłami kasyna

Po śniadaniu wyjazd do Makau. Zwiedzanie rozpoczniemy od historycznego centrum, wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Zobaczymy imponującą fasadę klasztoru św. Pawła - jedyny zachowany fragment XVI-wiecznego klasztoru jezuitów oraz fort wybudowany przez zakonników do ochrony kościoła, a także świątynię A-Ma, poświęconą najważniejszemu bóstwu morskiemu Azji Południowo - Wschodniej, opiekunce żeglarzy. W trakcie zwiedzania lunch. Była portugalska kolonia słynie z życia nocnego i licznych kasyn. Niektórzy twierdzą, że główna ulica Makau mogłaby przyćmić nawet Las Vegas Strip. Przekonamy się o tym jeszcze tego wieczora, odwiedzając centrum Makau po zmierzchu. Zobaczymy wielki kompleks hotelowo-kasynowy Venetian (zbudowany na wzór włoskiej Wenecji) z uliczkami, kanałami i śpiewającymi gondolierami rodem z „miasta zakochanych”. Powrót późnym wieczorem do hotelu w Hong Kongu (Trasa ok. 130 km).

Dzień 4
Dzień 4

Hongkong: spotkanie Nowego Wschodu z Zachodem

Po śniadaniu wykwaterowanie i około południa wyjazd na zwiedzanie Hongkongu. Dzień na dawnym terytorium brytyjskim zaczniemy od Repulse Bay. Zatoka, otoczona luksusową zabudową, przyciąga mieszkańców okolic i turystów swoimi plażami, restauracyjkami i sklepami. Tuż obok znajduje się Stanley Market, jeden z kilku ciekawych targów miasta. Następnie przejdziemy do Aberdeen – przejażdżka sampanem do jednej z ostatnich „pływających osad”. Wjedziemy również na wzgórze Wiktorii skąd przy odrobinie szczęścia zobaczymy piękną panoramę na Port Wiktorii oddzielający wyspę Hongkong od półwyspu Kowloon. Zwiedzanie wyspy zakończymy na placu Golden Bauhinia, gdzie odbyło się przekazanie władzy nad Hongkongiem Chinom w 1997 r, później przejedziemy na półwysep Kowloon, gdzie będzie można zobaczyć największą arterię handlową Hongkongu - Nathan Road, pełną ludzi, neonów, sklepików, skromnych pensjonatów i luksusowych hoteli. Czas wolny w centrum. Następnie przejazd na lotnisko i wylot do Melbourne (nocny przelot). (Przelot + Trasa ok. 80 km)

Dzień 5
Dzień 5

Kolory Melbourne i wypoczynek na plaży

Po przylocie śniadanie i zwiedzanie Melbourne – stolicy stanu Victoria i drugiego największego miasta Australii, gdzie będziemy podziwiać mieszankę tradycyjnej, kolonialnej architektury wiktoriańskiej z nowoczesnością. W programie m. in. spacer po ogrodach Royal Botanic Gardens, wizyta w Katedrze Św. Pawła i na targu Queen Victoria Market, spacer po zaułkach XIX-wiecznego pasażu handlowego The Block Arcade oraz postój przy słynnych kortach Australian Open. Po południu wyjazd na odpoczynek na plaży miejskiej miasta – St. Kilda. Zakwaterowanie w hotelu na nocleg. (Trasa ok. 100 km)

Dzień 6
Dzień 6

Od Melbourne, przez Canberrę do Sydney: stolica Australii i jej skarby

Po śniadaniu przejazd na lotnisko w Melbourne i przelot do Canberry, po przylocie zwiedzanie stolicy – Australii a w programie min. Stary i Nowy Parlament, Uniwersytet, Biblioteka Narodowa, Mennica. (UWAGA! – niektóre budynki mogą być w części lub całości niedostępne do zwiedzania ze względu na pełnione funkcje). Po zwiedzaniu przejazd do Sydney. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w okolicy Sydney. (Trasa ok 300 km + przelot)

Dzień 7
Dzień 7

Sydney: od Hyde Parku do Opery

Po śniadaniu całodzienna wędrówka po Sydney: spacer do Hyde Parku, wizyta w katedrze NMP, pomnik korpusów ANZAC. Zwiedzanie QVB - sydnejski „Harrods”, a przy nim pomnik Królowej Wiktorii, Ratusz i Katedra Anglikańska. Kolejnym punktem będzie dzielnica portowa zbudowana z okazji olimpiady - Darling Harbour z wieloma kawiarniami i restauracjami. Wjazd na wieżę widokową Westfield Tower, gdzie z wysokości 250 m będziemy podziwiać panoramę miasta (dodatkowo płatne ok. 40 AUD/os.). Następnie przejdziemy najstarszą ulicą Sydney, Macquarie Street, oglądając po drodze m.in. Parliament House, Sydney Hospital, NSW Library. Dzień zakończymy w Cirqular Quay w pobliżu słynnej Opera House i Harbour Bridge, majestatycznego mostu w centrum miasta - wizytówki Sydney. Zdjęcie na tle najbardziej znanych budowli na świecie, będzie cenną pamiątką z podróży! Przejazdy komunikacją miejską (dodatkowo płatne). Po południu przejazd na lotnisko i wylot do Auckland. Przylot późnym wieczorem , przejazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 10 km).

Dzień 8
Dzień 8

Auckland i Rotorua: odkrywamy Nową Zelandię od góry do podziemi

Po śniadaniu przejazd donna zwiedzanie Auckland, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie wieży widokowej Sky Tower skąd z tarasu na 186 m rozpościera się piękna panorama sięgająca nawet 80km (dodatkowo płatne ok. 40 NZD/os.). Z tarasu zobaczymy na jak wąskim przesmyku położone jest miasto. Następnie przejazd do Mission Bay przez bardzo eleganckie dzielnice miasta i porty jachtowe. Dalej udamy się do Auckland Domain i zwiedzimy muzeum miejskie, w którym znajdują się bogate zbiory prezentujące związki kultury maoryskiej z pozostałymi kulturami kręgu Melanezji, sięgającymi aż po Hawaje. W muzeum prezentowane są również flora i fauna Nowej Zelandii, a także dokonania militarne żołnierzy znaku Kiwi. W dalszej drodze podziwianie panoramy miasta z punktu widokowego na wygasłym wulkanie – góra Eden. Następnie przejazd do jaskiń Waitomo, w których żyją tysiące świecących larw ćmy, zawieszonych na sklepieniu jaskiń. Wyglądają one jak rozgwieżdżone niebo. Przy odpowiednim stanie wód, przepłyniemy łodzią przez podziemną rzekę. Dzień zakończymy w Rotorua - stolicy zjawisk geotermalnych kraju. Nocleg w hotelu w Rotorua. (Trasa ok. 370 km)

Dzień 9
Dzień 9

Cuda natury w Rotorua: termalne atrakcje Nowej Zelandii

Po śniadaniu zwiedzanie termalnych okolic Rotorua - rankiem strefa termalna Wai-o-tapu - w której znajduje się wiele jezior błotnych, diabelskich czeluści z wrzącą wodą i drażniącymi nos wyziewami, a także mnóstwo kolorowych jezior i skał. Będzie okazja zaobserwować erupcję gejzeru Lady Knox. W południe przejazd do kolejnej strefy termalnej Waimangu - spacer po najmłodszym ekosystemie na ziemi, podziwianie „patelni”, czyli największego naturalnego basenu z wrzątkiem na świecie. Na koniec rejs statkiem spacerowym po jeziorze. Po powrocie do Rotorua zwiedzanie centrum miasta – historyczna zabudowa uzdrowiskowa. Zobaczymy kościół anglikański z elementami architektury maoryskiej położony w centrum wioski Maorysów, a także dom zebrań starszyzny maoryskiej (z zewnątrz). Na koniec wizyta w lesie sekwojowym położonym na skraju miasta. Wieczór wolny na zakupy pamiątek w licznych sklepach przy głównej ulicy miasta Fenton Street lub możliwość wyjazdu na wieczór maoryski do tradycyjnej wioski - w programie tradycyjne powitanie, zwiedzanie wioski, piec ziemny Hangi, tańce i śpiewy maoryskie, a na koniec kolacja w formie bufetu - dodatkowo płatne ok. 290 NZD/os.. Nocleg w hotelu w okolicy Rotorua. (Trasa ok. 50 km)

Dzień 10
Dzień 10

Nowa Zelandia: od Agrodome do wioski Hobbitów

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu, a następnie przejazd do Agrodome – w którym zobaczymy pokaz hodowli i strzyżenia owiec i merynosów – narodowe dobro kraju. Pokaz nie tylko dla hodowców - z dużą dozą humoru w stylu Kiwi. Następnie przejazd do Hobbitonu, czyli na plan filmowy trylogii "Władca pierścieni" oraz "Hobbit". Na własne oczy sprawdzimy jak wygląda wioska słynnych hobbitów. Wieczorem przyjazd do największego miasta Nowej Zelandii - Auckland, zakwaterowanie i nocleg. (Trasa ok. 350 km)

Dzień 11

Podróż na egzotyczne wyspy Samoa

Po śniadaniu przejazd na lotnisko i wylot na wyspy Samoa. Nocleg na Samoa. (w zależności od dostępności lotów, przelot możliwy kolejnego dnia rano) Po przylocie przejazd do hotelu na odpoczynek. Zakwaterowanie w Apii lub okolicy (Trasa ok. 100 km).

Dzień 12

Relaksujący dzień na plaży

Dzień w hotelu na odpoczynek. Polecamy relaks na plaży, kąpiele wodne i słoneczne. Nocleg w okolicy Apii.

Dzień 13

Relaksujący dzień na plaży

Dzień w hotelu na odpoczynek. Polecamy relaks na plaży, kąpiele wodne i słoneczne. Nocleg w okolicy Apii.

Dzień 14
Dzień 14

Od Samoa do Fidżi: odkrywanie wysp Pacyfiku

Po śniadaniu, wykwaterowanie i wyjazd na zwiedzanie urokliwej wyspy. Odwiedzimy, jedną z siedmiu na świecie, Świątynię Bahajów, a także zwiedzimy stolicę Samoa - miasto Apia, m.in Parlament, malowniczo położony na półwyspie Mulinuu. Następnie przejazd na lotnisko w Apia i wylot do stolicy Fidżi – Suvy lub Nadi. Zakwaterowanie w hotelu w okolicy Suvy.

Dzień 15
Dzień 15

Suva: między historią a nowoczesnością na Fidżi

Śniadanie, a następnie zwiedzanie stolicy Fidżi – Suvy. Zobaczymy m.in. dzielnicę rządową z parlamentem i rezydencją prezydenta kraju. Odpoczniemy w ogrodach Thurston, gdzie znajduje się Muzeum Fidżi, dokumentujące dzieje kraju. Jedną z najciekawszych części ekspozycji są sztućce kanibali – na wyspach kanibalizm był praktykowany jeszcze 100 lat temu! Po południu odpoczynek w hotelu – czas wolny na kąpiele morskie i słoneczne. Nocleg w hotelu w okolicy Korotogo/Pacific Harbour. (Trasa ok. 120 km)

Dzień 16
Dzień 16

Dzień na relaks

Po śniadaniu czas wolny na odpoczynek, kąpiele słoneczne i morskie oraz samodzielne eksplorowanie wyspy. Dla chętnych (za dodatkową opłatą ok. 120 USD/os.) półdniowa wycieczka na zwiedzanie wyspy Viti Levu i zapoznanie się z jej melanezyjską kulturą. Odwiedzimy lokalną wioskę, gdzie wódz powita grupę ceremonią picia tutejszego lekko narkotycznego napoju – yaqony. Później rejs rzeką Navua do ukrytych w gąszczu wodospadów, pod którymi zażyjemy orzeźwiającej kąpieli. Nocleg w hotelu w okolicy Korotogo/Pacific Harbour.

Dzień 17
Dzień 17

Zakupy, krajobrazy i wydmy: poznajemy Fidżi

Śniadanie i wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd w kierunku miejscowości Nadi, trasą prowadzącą wzdłuż wybrzeża koralowego. Po drodze odwiedzimy miejscowość Sigatoka – położoną nad rzeką o tej samej nazwie, która jest ważnym centrum handlowym wyspy. W mieście zatrzymamy się w bogato zaopatrzonym sklepie z lokalnym rękodziełem i specjałami kuchni, takimi jak rum czy napój kava, aby zakupić pamiątki. Po zakupach i czasie wolnym przejedziemy do parku krajobrazowego, którego największą atrakcją są ogromne wydmy. Przejazd do Nadi, zakwaterowanie w hotelu i nocleg.

Dzień 18
Dzień 18

Podróż do Singapuru

Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd na lotnisko w Nadi. Przelot do Singapuru. Wieczorem (w miarę możliwości czasowych) dla chętnych ( za opłatą ok. 35 USD/os.) - przejazd metrem do hotelu Marina Bay Sands i wjazd na punkt widokowy na szczycie budynku, skąd rozciąga się wspaniały widok na całe miasto. Zakwaterowanie i nocleg w hotelu w Singapurze. (Przelot wewnętrzny + Trasa ok. 140 km)

Dzień 19
Dzień 19

Poznawanie uroków Singapuru: od kolonialnej przeszłości do majestatu nowoczesności

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i przejazd na zwiedzanie Singapuru. Na początek zaproponujemy Państwu przejazd przez starą dzielnicę kolonialną, gdzie zobaczymy Padang - tereny rekreacyjne miasta położone w centrum dzielnicy biznesowej, Klub Krykieta, budynki Parlamentu, Sądu Najwyższego i Ratusza - łączące klasyczną architekturę kolonialną z nowoczesnością drapaczy chmur. Udamy się też do Świątyni Zęba Buddy, monumentalnej budowli zaprojektowanej w stylu inspirowanym architekturą z okresu dynastii Tang. Następnie udamy się do Ogrodów Orchidei, gdzie można będzie podziwiać ok. 20 tys. kwiatów orchidei różnych odmian. Na zakończenie odwiedzimy dzielnicę Małe Indie, gdzie sprzedawcy sari, przypraw i wróżbici tworzą niepowtarzalną atmosferę przypominającą miasta indyjskie. Późnym popołudniem transfer na lotnisko i wylot do Polski samolotem rejsowym.

Dzień 20
Dzień 20

Powrót do Warszawy

Przylot do Warszawy na lotnisko Okęcie.

Uwagi do programu

- Program jest ramowy. Kolejność realizacji punktów programu może ulec zmianie lub odwróceniu.
- Obowiązuje bezwzględny zakaz wwożenia świeżej żywności na terytorium Australii, Nowej Zelandii, Fidżi i Samoa.
-  Do Australii można wwieźć maksymalnie tylko 1 nieotwartą i 1 otwartą paczkę papierosów (łącznie do 25 sztuk); do Nowej Zelandii można wwieźć do 50 sztuk papierosów (tj. 2 nieotwarte paczki i 1 otwartą)
- Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Hotele nie dysponują pokojami 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.
- Walutą obowiązującą w Australii jest dolar australijski (AUD), w Nowej Zelandii dolar nowozelandzki (NZD), na Samoa tala samoańska (WST), na Fidżi dolar fidżi (FJD), w Singapurze dolar singapurski (SGD)- płatności za wycieczki fakultatywne oraz wydatki na miejscu są możliwe tylko w lokalnej walucie, a na Fidżi w dolarach amerykańskich. Zalecamy wymianę waluty na lokalną już w Polsce.
- Zalecamy zabranie kart płatniczych na osobiste wydatki, z powodu problemów z wymianą pieniędzy na miejscu.
-Zwracamy uwagę na ostrzejsze niż zazwyczaj przepisy celne obowiązujące turystów wjeżdżających do Singapuru:
1. Obowiązuje całkowity zakaz wwozu, posiadania i użytkowania wszelkiego rodzaju papierosów elektronicznych oraz ich akcesoriów.
2. Singapur nie dopuszcza wwozu bezcłowego wyrobów tytoniowych. Każdą ilość papierosów wwożonych do Singapuru (również produkty zakupione w strefie wolnocłowej) należy zadeklarować w celu opłacenia cła.
3. Maksymalna ilość alkoholu­ podlegająca zwolnieniu z cła wynosi: - 1 litr mocnego alkoholu + 1litr wina +1 litr piwa, lub: - 2 litry wina + 1 litr piwa, lub - 1 litr wina + 2 litry piwa. Uwaga: nie dotyczy podróżnych wjeżdżających / wlatujących z Malezji (brak zwolnień celnych). Każda ilość alkoholu wwożona z Malezji podlega ocleniu.
4. Singapur w dalszym ciągu nie zezwala na wwóz gumy do żucia. Osoby naruszające te regulacje mogą spotkać się z surowymi sankcjami karnymi. Bliższe informacje na oficjalnej stronie singapurskiego Urzędu Celnego pod adresem: https://www.customs.gov.sg/individuals/going-through-customs/arrival/duty-free-concession-and-gst-reliefhttps://www.customs.gov.sg/individuals/going-through-customs/arrival/duty-free-concession-and-gst-relief

Dodatkowe informacje

Do dyspozycji gości

W hotelach restauracja oraz bar.

Wyżywienie

Śniadania.

Zakwaterowanie

Hotele*** (14 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard. Pokoje: 2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os. Brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami.

Wizy

Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.

Świadczenia

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Hong Kongu i z Singapuru do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki):  Warszawa - Hong Kong (nocleg i zwiedzanie) oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie) - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Hong Kong - Melbourne – Canberra;  Sydney - Auckland - Apia (Samoa) – Suva/Nadi (Fidżi)- Singapur; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 16 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 580 USD/os płatne pilotowi imprezy), obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych oraz opłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii  (doliczana podczas rezerwacji).

Inne

Ważne
Atrakcje pokazane na mapie oraz Street View służą jedynie celom poglądowym i nie zawsze będą zwiedzane w formie w jakiej prezentuje je Google. Wstępy przewidziane są wyłącznie do tych atrakcji, przy których jednoznacznie odnotowano to w katalogowym programie imprezy

Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj

6.0/6 (1 opinia)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
Galeria (14)
Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Atuty oferty

Hongkong, Singapur - miasta drapaczy chmur • Makau - miasto kasyn • Sydney - opera i most portowy • rejs po zatoce Botany Bay • oko w oko z kangurami i koalą • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • Rotorua - stąd już blisko do piekła • kiwi - spotkanie z ptakiem nielotem • Hobbiton - spotkanie z hobbitami • Waitomo - rozgwieżdżone niebo w jaskiniach • Auckland - miasto na przesmyku • Samoa i Fidżi - relaks i piękne plaże •
Rodzaj wyjazdu

Objazd

Transfer

W cenie

Bagaż

W cenie

Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Hong Kongu i z Singapuru do Warszawy (możliwe międzylądowania lub przesiadki):  Warszawa - Hong Kong (nocleg i zwiedzanie) oraz Singapur (nocleg i zwiedzanie) - Warszawa; przeloty wewnętrzne: Hong Kong - Melbourne – Canberra;  Sydney - Auckland - Apia (Samoa) – Suva/Nadi (Fidżi)- Singapur; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem (wg programu), zakwaterowanie - 16 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).

Cena nie obejmuje: kosztów biletów wstępu, przewodników lokalnych, napiwków dla kierowców, przewodników, bagażowych, systemu Tour Guide (kwota ok. 580 USD/os płatne pilotowi imprezy), obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską, innych wydatków osobistych oraz opłaty za pośrednictwo wizowe do Australii i Nowej Zelandii  (doliczana podczas rezerwacji).

Plan wycieczki

Dodatkowe informacje

Szczegóły lotu

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
Za osobę35 867
Razem
71 734 zł
Zaliczka 10% 7 170 zł
rezerwujzablokuj miejsce na 3 dni
trwa wczytywanie

Opinie klientów

Intensywność programu
6.0
Pilot
6.0
Program wycieczki
6.0
Transport
6.0
Zakwaterowanie
6.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Krzysztof Jan, WARSZAWA 15.12.2019

Wyspy Pacyfiku - zagubiony raj -23.11.2019 -11.12.2019

Bardzo ciekawa, ale męcząca wycieczka. Bardzo dobry pilot Andrzej Strauss, Polecam wycieczkę i pilota.
Pokaż wszystkie opinie
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem