Circular Quay, Sydney

Dubai Marina, Dubaj

Palm Jumeirah, Dubaj

Kings Canyon, Park Narodowy Watarrka

Pingwiny

Kings Canyon, Park Narodowy Watarrka

Sydney

Trzy Siostry, Park Narodowy Blue Mountain

Koala

Kangurzątko

Manly, Sydney

Brisbane

Australia Open !

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.8 /6 ( 3 opinii ) Król Egzotyki
Wycieczka samolotem Wycieczka potwierdzona
Dubaj - miasto idealne • Melbourne – kulturalna i sportowa stolica Australii • Alice Springs - czerwony środek Australii • Kings Canyon - dno morskie na pustyni • Ayers Rock - Uluru - święta góra Aborygenów • Sydney - opera i most portowy • Park Narodowy Blue Mountains z Three Sisters • wypoczynek na Gold Coast - australijskie Miami • Brisbane – stolica stanu Queensland

Terminy i ceny wycieczki 10

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka w Warszawie, stanowisko odpraw Rainbow. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na R.pl/rozklady. Wylot samolotu do Australii; międzylądowanie w Dubaju. Przylot do Dubaju, odprawa celno - paszportowa. Transfer do hotelu 3* w okolicy Dubaju. Zakwaterowanie i nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu, wykwaterowanie z hotelu i zwiedzanie Dubaju, które rozpoczniemy od starych części miasta, do pieczołowicie odrestaurowanej dzielnicy Al Fahidi. Odwiedzimy Muzeum Dubaju, pokazujące tempo rozwoju i metamorfozy jakiej doznało miasto po odkryciu złóż ropy. Przejdziemy także wzdłuż dubajskiej zatoki do przystani łódek abra, którymi przeprawimy się na przeciwległy brzeg, oglądając miasto od strony wody. Tym samym znajdziemy się na słynnych dubajskich targach ze złotem i przyprawami. Następnie przejedziemy do pobliskiego centrum handlowego Mall of the Emirates, w którym znajduje się m.in. pierwszy na Bliskim Wschodzie kryty stok narciarski. Odwiedzimy dzielnicę najwyższych apartamentowców świata, Marinę, a następnie przejedziemy na słynny archipelag sztucznie usypanych wysp Palm Jumeirah, na którego końcu usytuowany jest hotel Atlantis. Na ląd wrócimy kolejką magnetyczną Mono Rail, z której wyraźnie widać założenie palmy i jej zabudowę. Przejedziemy także na plażę Jumeirah, gdzie będzie można sfotografować jedną z najbardziej rozpoznawalnych ikon miasta - nawiązujący kształtem do żagla hotel Burj Al-Arab. Odwiedzimy kompleks Madinat Jumeirah, nazywany Dubajską Wenecją a następnie przejedziemy do finansowej dzielnicy Dubaju. Odwiedzimy tu największe centrum handlowe świata, Dubai Mall i przejdziemy obok jego głównych atrakcji: m.in. akwarium, lodowiska oraz wodospadów ze skoczkami. Nasz dzień zakończymy pokazem tańczących fontann. Strumienie wody wybijające się na 70 m do góry w rytm muzyki i gry świateł. Wieczorem transfer na lotnisko w Dubaju i wylot do Melbourne. (Trasa ok. 100 km).

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Położenie
Hotele*** (12 rozpoczętych dób hotelowych) - średni standard.
Pokoje
2-os. (możliwość dostawki) z łazienkami oraz najczęściej z TV-sat. Pokoje z dostawkami (3-os.) posiadają dwa łóżka dla 3 os (brak pokoi 3-os. z 3 osobnymi łóżkami!). Baza turystyczna w Yulara (1 nocleg): skromne pokoje 2 - os z łazienkami.
Wyżywienie
Śniadania.
Wizy
Oferujemy możliwość wizowania za pośrednictwem Rainbow. O szczegóły zapytaj swojego opiekuna wycieczki lub agenta u którego dokonywałeś rezerwację.
Świadczenia
Cena obejmuje: przeloty samolotami rejsowymi z Warszawy do Australii oraz z Australii do Warszawy z międzylądowaniami: Warszawa - Dubaj (nocleg i zwiedzanie) - Melbourne oraz Brisbane - Warszawa, przeloty wewnętrzne na trasach:  Melbourne-Alice Springs, Ayers Rock-Sydney, Sydney-Gold Coast; opłaty lotniskowe, przejazdy klimatyzowanym autobusem lub busem (wg programu), zakwaterowanie 12 rozpoczętych dób hotelowych zgodnie z programem, śniadania, obsługę polskiego przedstawiciela podczas odprawy na lotnisku w Warszawie, opiekę polskojęzycznego pilota lub polskojęzycznego przedstawiciela lokalnego kontrahenta podczas objazdu, program turystyczny j.w. oraz ubezpieczenie TU Europa - wersja standard (NNW, KL i bagaż).
Cena nie obejmuje: kosztów realizacji programu zwiedzania (bilety wstępu, przewodnicy lokalni, napiwki dla kierowców, przewodników, bagażowych), ok. 250 USD/os (pakiet australijski) oraz ok. 40 USD/os. pakiet w Dubaju - płatne obligatoryjnie gotówką na miejscu, obiadokolacji i napoi do obiadokolacji, wycieczek fakultatywnych, kosztów przejazdów komunikacją miejską oraz innych wydatków osobistych, opłata za pośrednictwo wizowe do Australii (doliczana obowiązkowo podczas rezerwacji).
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.8/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/australia-open/zakwaterowanie-auc

Dodaj opinię

5.8

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Australii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon