Bajkowy Paryż

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
5.6 /6 ( 4 opinii ) -43% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Disneyland Paris • Studio Walta Disneya • Katedra Notre Dame • Wieża Eiffla - 300 m! • Akwarium Cineaqua!

Terminy i ceny wycieczki 16

1 642 zł
( za osobę / 5 dni )

Data wyjazdu: 29.04.2018

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowiskach odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu na poszczególnych lotniskach. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady. Przylot do Paryża i transfer do hotelu. Złożenie bagażu w przechowalni. Spotkanie informacyjne. Następnie przejazd środkami komunikacji miejskiej do centrum i spacer po Montmartre, dzielnicy artystów i nocnego życia: słynny Plac Pigalle, liczne teatry i kabarety (m.in. Moulin Rouge), bazylika Sacre Coeur, która od końca XIX w. stała się symbolem paryskiej pobożności oraz Plac du Tertre.

Dzień 2

Po śniadaniu wyjazd na cały dzień (do godz. 20:00-21.00) do Euro Disneylandu, największego parku rozrywki dla dzieci i dorosłych w Europie, składającego się z 4 krain „Fantazja” - bajkowa kraina z zamkiem Śpiącej Królewny, „Pogranicze” - znany z westernów Dziki Zachód ze wspaniałą górą piorunów, „Przygoda” - kraina poszukiwaczy skarbów i świątynia zagłady Indiany Jonesa oraz „Wynalazki” - technologie i świat przyszłości z przepięknym Nautilusem kapitana Nemo. Powrót do hotelu na nocleg.

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele ** klasy turystycznej - wszystkie położone są na bliskich przedmieściach Paryża, w pobliżu stacji metra lub RER. Pokoje: 2 - osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami i wc oraz telefonem i TV-sat.
Do dyspozycji gości
w hotelu zazwyczaj znajduje się restauracja i bar
Wyżywienie
śniadania kontynentalne
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem na trasie Polska - Paryż - Polska, transfery lotnisko – hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu (4 rozpoczęte doby hotelowe), 4 śniadania, program j.w., opieka pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).
Cena podstawowa nie obejmuje: zestawu słuchawkowego Tour Guide, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodników lokalnych, przejazdów komunikacją miejską (metro i RER), dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjne ceny biletów wstępu: ok. 245 EUR (a ok. 225 EUR/dziecko do lat 12) płatne obowiązkowo pilotowi jako pakiet.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.6/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/bajkowy-paryz/zakwaterowanie-pds
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE. Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
5.6 Ocena ogólna tej wycieczki
5.1
Program wycieczki
5.3
Pilot
5.0
Transport
4.8
Zakwaterowanie
3.8
Wyżywienie
5.0
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.