Opinie klientów o Bali i Ijen - Harmonia Żywiołów

5.0 /6
opinii
Intensywność programu
4.3
Pilot
5.1
Program wycieczki
5.1
Transport
4.9
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
4.8
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

MALGORZATA, WARSZAWA 24.10.2019

Wycieczka godna polecenia!!!

Bardzo dobry program wycieczki aby zobaczyć większość atrakcji Bali i ominąć korki, na które są narażeni uczestnicy wycieczek mieszkających w jednym hotelu.

6.0/6

Pawel, Warszawa 22.10.2019

Polecam każdemu

Wycieczka zdecydowanie godna polecenia. Niektórych może odstrasza konieczność prawie codziennego pakowania się i zmiany hotelu, ale dzięki temu można lepiej poznać rożne części wyspy i nie przebywa się tak długo w autokarze jak na zwiedzaniu z jednego miejsca. Poza tym ten hotel gdzie się stacjonuje w czasie zwiedzania na innej wycieczce mimo że jest bardzo komfortowy to jednak w mało atrakcyjnej części Kuty, daleko od plaży.

6.0/6

Julka Cymbaluk, Ula, Jarek - Wrocław 11.11.2019

Podróż Masterchef Junior z rodzicami :-)

Wycieczka marzeń dla całej naszej trójki! Ciągle jesteśmy pod wrażeniem krajobrazów, kultury, ludzi i jedzenia. Program wycieczki jest bardzo urozmaicony pod względem kultury, natury, ciekawostek, nikt nie był znudzony! Pilot Tomek opowiadał bardzo ciekawie i wykazał się wiedzą na każdy temat! Wyprawa na wulkan Ijen na Javie to jedno z najbardziej fascynujących przeżyć! Hotele bardzo dobrze wyposażone z miłą obsługą! Polecamy ten program wszystkim tu zobaczycie prawdziwą wyspę Bali!

6.0/6

Beata i Edmund Gniezno 05.12.2023
Termin pobytu: listopad 2023

Wyprawa z hitem -Ijen

Bardzo dobrze zorganizowana objazdówka z absolutnym hitem: wulkanem Ijen. Operator wyprawy na duży plus (przydałyby się buty trekkingowe). Osobne słowa podziękowania dla pilotki Magdy-duża wiedzą i potrafiła wprowadzić sympatyczną atmosferę z szybkim kursem pozowania-oraz dła jej malijskiego kolegi Muadiego. Hotel na pobytówce sympatyczny i położony w normalnej części Bali . Ogólnie wycieczka godna polecenia
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem