Opinie klientów o Alaya Ubud

5.5 /6
opinii
Pilot
6.0
Program wycieczki
6.0
Transport
6.0
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

AGNIESZKA, Grodzisk Mazowiecki 27.08.2023
Termin pobytu: lipiec 2023

Bali z pobytem w Ubud

Hotel rewelacyjny. Kameralny, świetnie położony w Ubud. Wszędzie blisko. Pokój cichy, z dużym tarasem z widokiem na dżunglę. Słychać śpiew ptaków. Wszyscy pracownicy hotelu bardzo uprzejmy. Knajpka sewująca śniadania znakomita. Szkoda, że tylko 4 dni w Ubud. Szanowne Rainbow, może wprowadźcie do oferty dłuższy pobyt w Ubud. Cztery dni to trochę za krótko, szczególnie jeśli chce się zobaczyć wszystkie atrakcje w okolicy, których nie brakuje i jednocześnie nacieszyć się samym Ubud.

6.0/6

IZABELA, KIEŹLINY 15.11.2022
Termin pobytu: listopad 2022

SUPER !!!!!!

Świetna opcja dla osób, które chcą poznać Bali samodzielnie. Początkowo pobyt w magicznym Ubud, potem przejazd do wybranego hotelu na wybrzeżu. Naprawdę super opcja!!!!

6.0/6

Joanna, --- 28.02.2023
Termin pobytu: luty 2023

Bali najlepsze wczasy

Nie do opisania. Rainbow spisało się na 5. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Sam pobyt na Bali tak jak pisałam wyżej jest nie do opisania . Bali po prostu trzeba zobaczyć, poczuć, posmakować i usłyszeć i nie zrażać się tym że jest to pora deszczowa. Naprawdę warto!!!

6.0/6

Magdalena, Warszawa 04.01.2023
Termin pobytu: wrzesień 2022

Świetne wakacje w świetnej cenie ze świetnym biurem podróży!

Bardzo polecam wyjazd na bali z pobytem w Ubud. Oprócz tego, że samo Ubud jest miejsce, które trzeba zobaczyć będąc na Bali, to jest to również świetne miejsce wypadowe do zobaczenia północnej części wyspy. Mimo że odległości na Bali są niewielkie to transport zajmuje sporo czasu ze względu na duży ruch na drogach. Będąc w Ubud trzeba koniecznie wybrać się na tamtejszy targ oraz do małpiego gaju - małpy nie są takie straszne, wystarczy pilnować się zasad i na pewno nic Wam nie zrobią. Warto też pojechać na wycieczkę do sanktuarium słoni, na najwyższy wodospad na wyspie (Sekumpul) oraz do jednej z wielu świątyń. Na drugi tydzień pobytu wybraliśmy hotel w miejscowości Kuta. Jest to bardzo dobra baza wypadowa, jednak trzeba pamiętać, że jest to bardzo komercyjne i zatłoczone miejsce. W hotelu jednak można odpocząć - panuje tam cisza i spokój.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem