Prama Sanur Beach

5.1/6 (9 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Prama Sanur Beach
Galeria (18)
Prama Sanur Beach
Prama Sanur Beach
Prama Sanur Beach
Zdjęcie mapy
Mapa

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
5.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
4.8
Pokój
4.9
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
5.1
Sport i rozrywka
5.2
Wyżywienie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Paweł, --- 25.10.2023
Termin pobytu: październik 2023

Bardzo dobry Hotel

Hotel Bardzo dobry, położony w Sanur na uboczu miasta przy samym wybrzeżu, z dala od zgiełku ruchliwych ulic, posiada własną piękną piaszczystą plażę. Jest to jego wielka zaleta ponieważ leżaki są pod pięknymi drzewami, które chronią przed słońcem i można się wylegiwać cały dzień bez przesuwania leżaków itp. Zdjęcie plaży od góry jest nieaktualne ponieważ te drzewka urosły i tworzą wspaniałą alejkę, pod którą są ustawione leżaki. Ocean odpływa i przypływa ale nie przeszkadzało to nam, taki urok tego miejsca, można chodzić i oglądać rozgwiazdy i inne żyjątka wodne. Jak jest przypływ to wody jest po ramiona maksymalnie, woda ciepła, fal brak. Fale są dopiero ok 500m od brzeg i nie dochodza do plaży przez co woda jest spokojna i można sobie w niej leżeć. Plaża jest czysta, sprzątana. Ocean zostawia trochę roślinek ale to natura jest. Śmieci nie ma. W wodzie można siedzieć godzinami. Są dwa baseny, nie oblegane za mocno. Woda czysta i ciepła, leżaków wystarczająco. Śniadania przebogate i bardzo smaczne. Pokoje dostaliśmy z bocznym widokiem na ogród i Ocean, nie są ogromne ale wystarczające, codziennie sprzątane. Czysto w całym hotelu, bardzo wysoka kultura obsługi. Na zewnątrz tuż przy wjeździe do hotelu droga z warungami, sklepikami, marketami, kantorami, masażami ect. Bardzo polecam rockowy warung Beach Breeze na rogu na lewo od wyjścia z Hotelu, mega klimat, muzyka śpiewanie i pyszne krewetki. W ogóle wszystkie warungi wokoło są pyszne, warto wejść do każdego. Tuż obok Hotelu na promenadzie na lewo jest warung na plaży,który serwuje również pyszne jedzenie. Jest promenada na lewo i prawo wzdłuż, której są warungi droższe i tańsze z dobrym jedzeniem i drinkami, czynne do późna w nocy. W hotelu, na plaży przy barze, gra co dzień jakaś muzyka na żywo . Nowe butelki wody dostarczane są co dzień do pokoju. Hotel nie jest najnowszy, w najnowszym stylu modernistycznym ale jest na wysokim poziomie. Towarzystwo mieszane, przeważają osoby starsze, są również przedstawiciele nacji aktualnie wrogiej, ale są to raczej matki z dziećmi, lub osoby starsze. Nie ma pijaństwa i prostactwa. Dla dzieci są również atrakcje, zjeżdżalnie, specjalny basen ect. Panuje ogólny spokój sprzyjający odprężeniu. Atutem jest również położenie. Jest się najszybciej podczas ostatniego dnia objazdu w Hotelu, bo już ok 18:30 (do hoteli na Nusa Dua docieracie przed 21), a później wyjazdy na wodospady i np. Nusa Penidę są również lżejsze bo jest bliżej i godzina stania w korkach w każdą stronę mniej. Są sporty wodne, jet-ski, szkoły kitesurfingu, nurkowania ect. Hotel godny uwagi przy wyborze. My jesteśmy bardzo zadowoleni i możemy śmiało polecić.

6.0/6

Violetta i Przemysław 17.02.2024
Termin pobytu: lipiec 2023

Hotel Prama Sanur Beach

Hotel bez zarzutu. Obsługa na wysokim poziomie, czysto i jedzenie dobre (kuchnia europejska i azjatycka, do wyboru). Super położenie i piękna plaża.
Pokaż więcej opinii (7)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem