Bali - Wyspa Bogów

5.3/6 (359 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
Bali - Wyspa Bogów
Galeria (21)
Bali - Wyspa Bogów
Bali - Wyspa Bogów
Bali - Wyspa Bogów
Zdjęcie mapy
Plan Wycieczki

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Opieka

polskojęzycznego pilota

Ubezpieczenie

podstawowe

Uśmiechnięty pan na banerze
trwa wczytywanie

Oferta dostępna w innej konfiguracji

Opinie klientów

Opinie o Bali - Wyspa Bogów

5.3 / 6(359 opinii)
Intensywność programu
4.4
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.0
Transport
5.2
Wyżywienie
4.7
Zakwaterowanie
5.0
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

Artur, Wrocław 21.09.2023
Termin pobytu: wrzesień 2023

Super wyjazd, dobra organizacja, piękne widoki.

Pomimo niezbyt intensywnej części objazdowej, tygodniowy wypoczynek po tym był wprost wymarzony :) Pierwsza część dobrze zorganizowana, sporo można zobaczyć, myślę że w zupełności wystarczyło żeby czuć się usatysfakcjonowanym wyspą. Druga część idealna dla kogoś kto chce wypocząć w bardzo dobrych warunkach i przy super obsłudze. Hotel w Nusa Dua świetny jeśli ktoś potrzebuje odrobiny spokoju i ciszy. My tego potrzebowaliśmy więc zdecydowanie możemy polecić :)

6.0/6

HANNA, MIELNO 28.10.2019

Rajskie wakacje

Wybrałam się z mężem na Bali w moje 60-te urodziny. To miała być podróż naszego życia i oczywiście BYŁA !!! Podróż ta przeniosła nas w niebiański świat- świat bogów i demonów. Hinduistyczna religia Bali umożliwiła nam oderwanie się od spraw dnia codziennego pozostawionych w ojczyżnie. Na każdym kroku czuliśmy wszechobecną harmonię między dobrem ,a złem : w uśmiechu Balijczyków ,w ich przyjaznym nastawieniu do drugiego człowieka, w ich składanych dłoniach przy każdym podziękowaniu. Czuliśmy się tam jak byśmy lewitowali ciut,ciut nad ziemią., a otaczająca nas przyroda -pięknie pachnąca plumeria, orchidee, kakaowce, palmy kokosowe i największe drzewa, które były uważane za domy bóstw dopełniały całości. Dziękujemy Ci Wyspo Bogów długo pozostaniesz w naszej pamięci!
Pokaż więcej opinii (357)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem