Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
To nasz drugi wyjazd z Rainbow. Oczywiście wszystko zorganizowane w najdrobniejszych szczegółach, pełen profesjonalizm więc na pewno jeszcze nie raz wybierzemy się na wspólne zwiedzanie . Tajlandia jeden z piękniejszych krajów jakie zwiedziliśmy-kolorowo , bajkowo ,cudnie. Wracaliśmy zachwyceni i z planami na jeszcze... Mieszkańcy przesympatyczni i mimo bariery językowej i inności kulturowej czuliśmy się tam bardzo bezpiecznie. Mieliśmy szczęście i mogliśmy uczestniczyć w najpiękniejszym festiwalu Tajlandii Loy Krathong w Chiang Mai. Bajeczna parada , wybory miss,światło , lampiony ogrom ulicznego jedzenia - wrażenia niesamowite. Musimy jeszcze wspomnieć o Natalii i Otim- naszych przewodnikach ,którzy umożliwili nam poznać ten piękny kraj ,jego kulturę i obyczaje . Dziękujemy za cierpliwość i za zaszczepienie pragnienia aby tam wrócić.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wczoraj wróciłam z 16dniowej wycieczki po baśniowej Tajlandii i dałabym wszystko, żeby tam wrócić. Program wycieczki spełnił wszystkie moje oczekiwania. Przewodnik Dawid o niesamowitej wiedzy przedstawił nam wszystko w najmniejszych szczegółach. Organizacja rewelacyjna. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Intensywność zwiedzania byla również idealna. Wieczorami mozna było odpocząć w hotelach. Jeśli chodzi o hotele jak na objazdowkę super zwlaszcza hotel w Chiang Rai gdzie spedzilismy 2 noce rewelacja!!(golden pine resort and spa) jedzenie rownież bardzo dobre. Ogromnym plusem było urozmaicenie programu wycieczki. Pływanie lodziami, gondolami, trwatwami, przejażdżka na bawołach i słoniach (cos pięknego),zwiedzanie rowerami oraz całonocna podróż pociągiem! Na ostatnie 4 dni zatrzymaliśmy się w hotelu w Pattaya "Cholchan Pattaya Resort" bardzo polecam!! Mimo, że hotel znajduje sie 10km od centrum (100 bahtow czyli 10zł przejazd hotelowym busem w dwie strony) to hotel rekompensuje odległość świetnym basenem i widokiem. Dodatkowo dostaliśmy karty na śniadanie vip czyli mieliśmy swój własny "pokój śniadaniowy" daleko od tłumu Chińczyków. Z tego co rozmawialam z innymi osobami, odradzam zatrzymywanie sie w Rayongu oraz na wyspie Koh Samed (tam jest cholernie drogo). Pattaya koniecznie trzeba odwiedzić. Nigdzie w żadnym miejscu na świecie nie zobaczy się tylu transwestytów i "dziwaków" w jednym miejscu.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Doskonała wycieczka, bogactwo programu, świetna organizacja , niesamowity przewodnik Alan, duze tempo zwiedzania. Zobaczyłam i doznałam na tej wycieczce dużo wiecej niz sie spodziewałam.
6.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
organizacja na bardzo wysokim poziomie, świetna wycieczka, wspaniali przewodnicy- Ola I Franek, dzięki którym ta podróż zostanie w naszych myślach i sercach na całe życie😁wybór tej podróży i Rainbow był strzałem w 10.tke 🫢polecamy wszystkim