Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka bardzo dobrze zorganizowana, starannie przemyślany program zwiedzania. Zobaczyliśmy wszystko co zawierał program wycieczki. Wspaniała atmosfera uczestnikow, wszyscy zdyscyplinowani. Pani pilot Halinka, bardzo kompetentna osoba, myślała o wszystkim i o wszystkich. Czuliśmy się zaopiekowani. Tajska pilotka również o nas bardzo dbała.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Ogólne wrażenie pozytywne , wycieczka objazdowa rządzi się swoimi prawami. Organizacyjnie ok wszystko dopięte na czas żadnego zbędnego czekania na bilety wstępy czy dojazdy pilot p Paulina to sympatyczna kompetentna osoba , Lokalny przewodnik p.Tira(piszę fonetycznie b.ok). Co do zakwaterowania i jedzenia dla nas ok ,niektórzy marudzili na WiFi radzę kupić na miejscu kartę sim lokalnego dostawcy netu i po kłopocie-zasieg jest wszędzie
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
Program wycieczki bardzo zróżnicowany i dobrze zaplanowany. Intensywność zwiedzania na bardzo odpowiednim poziomie. Dużo ciekawych miejsc, mniej i bardziej turystycznych. Zamieniłbym zwiedzanie manufaktury parasolek, biżuterii na coś innego - te miejsca sprawiały wrażenie że są otwierane tylko gdy przyjeżdża grupa turystów :) Np. na jakiś spacer z ładnymi krajobrazami. Wycieczkę oceniam bardzo pozytywnie, super przewodnik, super zorganizowany.
5.5/6
Czy ta opinia była pomocna?
ogólnie super wycieczka rozczarowuje trochę jedzenie w hotelach przygotowywane pod turystów