Wyżywienie

Rodzaje wyżywienia i posiłki:

All Inclusive:

  • Śniadania: 07:30 - 10:30.
  • Obiady: 13:00 - 15:00.
  • Obiadokolacje: 18:30 - 21:30, w formie bogatego bufetu.
  • Późne śniadania kontynentalne.
  • Podwieczorek i przekąski.
  • Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe: 10:00 - 24:00.

Restauracje:

  • Raz w tygodniu możliwość skorzystania z restauracji a'la carte (bezpłatnie, konieczna rezerwacja).

Pozostałe informacje:

  • Na zamówienie dania kuchni bezglutenowej, cukrzycowej, nietolerancji laktozy - należy zgłosić wcześniej w recepcji.

Program sportowy i animacyjny

Dla każdego: dzienne i wieczorne animacje (gry, konkursy, aerobik), szachy ogrodowe, łucznictwo, mini golf (depozyt), siłownia.

Za dodatkową opłatą: bilard, ping pong, kort tenisowy (ok. 5 EUR/godz.).

Dodatkowe informacje

Kategoria lokalna

****

Świadczenia

Ceny podane w PLN obejmują: bilet lotniczy, zakwaterowanie - 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), transfery, opiekę polskojęzycznego rezydenta, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NNW, bagażu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych TU EUROPA SA), opłaty lotniskowe i paliwowe.

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia, wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ceny podane w katalogu dotyczą osób dorosłych przy zakwaterowaniu w pokojach 2-osobowych typu standard.

Aktualne ceny dostępne w punktach sprzedaży lub na stronie www.beefree.pl

Landmar Playa La Arena

5.4/6 (513 opinii)

Kategoria lokalna: 4

Basen z palmami i budynkiem w tle.
Galeria (40)
Basen z palmami i leżakami w słoneczny dzień.
Basen bez krawędzi z leżakami i palmami z widokiem na morze.
Zdjęcie mapy
Mapa

Atuty oferty

Bardzo dobrej klasy, zadbany i stale rozwijający swoją infrastrukturę hotel, z fantastycznym wyżywieniem oraz serwisem. Plus za nowy basen i restaurację tapas oraz strefę tylko dla dorosłych. Hotel polecamy wszystkim tym, którzy uciekają od hałasu i blichtru kurortów typu Playa de Las Americas czy Los Cristianos. Do tego widok na Gomerę i górujący nad hotelem El Teide!

Ceny podane w PLN obejmują: bilet lotniczy, zakwaterowanie - 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie (zgodnie z ofertą), transfery, opiekę polskojęzycznego rezydenta, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie (KL i NNW, bagażu, ubezpieczenia od chorób przewlekłych TU EUROPA SA), opłaty lotniskowe i paliwowe.

Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia, wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

Ceny podane w katalogu dotyczą osób dorosłych przy zakwaterowaniu w pokojach 2-osobowych typu standard.

Aktualne ceny dostępne w punktach sprzedaży lub na stronie www.beefree.pl

Hotel

  • Recepcja z lobby dostępne dla Gości hotelu, windy.
  • Tropikalny ogród.
  • 3 podgrzewane baseny (w tym 1 infinity tylko dla Gości Platinum Club), mały basen z biczami wodnymi, leżaki i parasole na tarasach słonecznych, ręczniki basenowe (depozyt w gotówce ok. 10 Eur/ręcznik).
  • Atrakcje dla dzieci: mini klub (dostępny w czasie wakacji), plac zabaw.
  • Restauracje: 3 bary, restauracja bufetowa, restauracja bufetowa (w porze kolacji), 3 restauracje a'la carte (płatne).
  • Pozostałe informacje: przechowalnia bagażu, pralnia (płatna), sklep z pamiątkami i prasą, wypożyczalnia samochodów, parking (płatne), centrum konferencyjne.
  • WiFi w hotelu gratis.

Hotel posiada 432 wygodnie urządzone pokoje różnego typu. Hotel posiada pokoje dla osób niepełnosprawnych - na potwierdzenie.

Położenie

  • Do lotniska Reina Sofia jest około 40 km.
  • Przystanek autobusowy znajduje się około 50 m od obiektu.
  • Obiekt położony jest w niewielkiej miejscowości Puerto Santiago.

Mapa

Plaża

  • Plaża tuż obok hotelu, ok. 100 m.
  • Do przejścia ulica.
  • Piaszczysta, wulkaniczna (ciemny piasek) z łagodnym zejściem do morza.
  • Wyróżniona Błękitną Flagą.
  • Za opłatą: leżaki i parasole (ok. 5 Eur/komplet).

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Atrakcje regionu

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci

5.0

Obsługa hotelowa

5.4

Plaża

5.1

Pokój

5.4

Położenie i okolica

5.6

Rezydent

5.1

Sport i rozrywka

5.1

Wyżywienie

5.4

Zdjęcia klientów

Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

172

Playa La Arena na podróż poślubną

Natalia, Witaszyce 15.06.2016

Witam wszystkich, którzy zastanawiają się nad tym hotelem. Wybraliśmy go na naszą podróż poślubną, minęły dwa miesiące, a my nadal wspominamy jak fajnie tam było! Pierwsze to fakt, że hotel położony jest w malowniczej miejscowości Puerto Santiago niedaleko klifów Los Gigantes. Miejsce zdecydowanie dla osób, które nie szukają gwaru oraz imprezowego, komercyjnego przepychu. Nam zależało, aby poczuć klimat prawdziwej Teneryfy..i tak było! Czarna plaża 50m od hotelu...coś wyjątkowego! Nie mieliśmy nigdzie okazji zobaczyć czarnego piasku ze złotymi drobinkami :) a tu było to na wyciągnięcie ręki. Drugie to hotel...cóż tu można powiedzieć...polecamy bez zastanowienia! Pokoje czyściutkie, obsługa dwoiła się i troiła, żeby umilić nam czas i pomóc w każdej sytuacji. Bardzo dużo animacji...zarówno dla starszych jak i młodszych. Posiłki wydawane w bardzo elastycznych porach, bardzo dobre i ogromny wybór...nawet jak się przyszło 15min przed końcem wydawania posiłku to wybór był taki sam! Na powitanie z okazji podróży poślubnej otrzymaliśmy szampana:) We wcześniejszych opiniach o tym hotelu wyczytałam, że nie ma "pierzyny" tylko jest sama poszewka. Potwierdzamy na początku mnie to zszokowało, ponieważ lubię być przykryta, ale po pierwszej nocy się przystosowałam:) tam jest inny klimat! Dla zmarzluchów są awaryjne koce, które można włożyć w poszewkę. Bardzo pomocna była Pani rezydent, wynajem samochodu przy jej pośrednictwie był bardzo wygodny...mieliśmy pewność, że mamy pełne ubezpieczenie i że nie zostaniemy oszukani. A ceny nie były wygórowane. Tym sposobem zjeździliśmy całą wyspę wzdłuż i wszerz:)

6.0/6

Czy ta opinia była pomocna?

12

Wakacje 👍😁

Magdalena, Glincz 04.08.2021

Wycieczka bardzo fajna. Polecam wycieczkę fakultatywną jeepem na Mosca oraz Loro Park.

Pokaż więcej opinii (511)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem