WAKACJE W Belgii

08.09.2018 (sobota)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
1 299 zł
za os. / 6 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
21.09.2018 (piątek)
Śniadania
objazd
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona
1 621 zł
za os. / 7 dni
Nie wymagany paszport Wycieczka potwierdzona

Ciekawi wakacji w Belgii?

Belgia:

Stolica:
Bruksela
Waluta:
EUR
Powierzchnia:
30 528 km2
Liczba ludności:
11 303 528
Masz ochotę spróbować oryginalnych czekoladek z Liege lub odwiedzić słynne Waterloo – miejsce ostatecznej klęski Napoleona? A może marzysz o tym, by na wczasach przekonać się, jak wyglądają siedziby najważniejszych instytucji Unii Europejskiej? To wszystko i więcej zagwarantuje Ci wycieczka objazdowa, której celem będzie Belgia. Belgia, jeden z trzech krajów Beneluksu jest idealna na wakacje, urzeka pięknem przyrody oraz całą mocą zabytków. Odwiedź malownicze Leuven z zamkiem Arenberg, Gandawę z monumentalną katedrą św. Bawona czy słynną Anterpię. Pamiętaj również, że Belgia to słynne frytki, rewelacyjne puby i cała moc atrakcji kulturalnych. A stąd tylko o krok do Holandii czy Francji. Wyrusz z nami, choćby na last minute, już dziś.

Opinie o Belgii

4.0/6

Nielubiani Polacy?

Ten niewielki kawałek Belgii, jaki mieliśmy okazję obejrzeć, podobał mi się, natomiast ludzie z obsługi sprawiali wrażenie niemiłych. W Walibi duża część obsługi nie mówiła po angielsku, ... odnieśliśmy wrażenie, że jako Polacy jestemy trochę jakby klientem drugiej kategorii.

Dodał(a):
ANNA, WARSZAWA, 29.05.2018

5.5/6

Bardzo dobrze

ciekawe miejsca , piękne zabytki, czyste hotele

Dodał(a):
Irena, Chorzów, 29.05.2018

6.0/6

Wspaniala Belgia

Kraj,ktory warto odwiedzic...wiele zabytkow pyszzne slodycze i piwa,ogolnie jedzenie doskonale

Dodał(a):
Renata, 27.04.2018

5.2/6 Ocena ogólna o Belgii

Pogoda w Belgii

Belgia leży w obszarze umiarkowanego klimatu morskiego, w którym występują łagodne zimy, a latem jest dość chłodno. W Belgii często panuje deszczowa pogoda – największe opady na północy występują w październiku, a na południu pomiędzy lipcem i sierpniem. Najcieplejszym rejonem Belgii jest północne wybrzeże, gdzie temperatury latem wynoszą średnio 18°C. Na południu kraju temperatury zimą sięgają zwykle powyżej zera, ale często występują duże opady śniegu, którego pokrywa może wynosić nawet do 70 cm.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.