Opinie klientów o Bliżej Bogów

5.0 /6
279 
opinii
Intensywność programu
4.5
Pilot
5.4
Program wycieczki
5.3
Transport
5.2
Wyżywienie
4.1
Zakwaterowanie
4.1
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Iwona, Strzelce Wielkie 19.08.2018
Termin pobytu: sierpień 2017

Cudowne greckie wakacje

Cudowne Greckie wakacje. Jednyny minus to hotel pierwszego i ostatniego dni objazdu, ale za to plaża tam cudna.

6.0/6

Tomasz 16.08.2022

Wspaniałe greckie wakacje

W terminie 02-09.08.2022r. miałem okazję uczestniczyć w świetnie zorganizowanej wycieczce. Wyjazd w stu procentach spełnił moje oczekiwania.

6.0/6

Ola, Koło 04.06.2022

Boskie wakacje

Bardzo dobra wycieczka, pozwalająca poznać Grecję od innej strony. Nie była to maja pierwsza podróż do Grecji, ale z pewnością z dotychczasowych najciekawsza. Bardzo pozytywni ludzie na objeździe, grupa bardzo zgrana i zdyscyplinowana. Podczas podróży w maju można było zasmakować prawdziwej Grecji bez tłumów turystów. Nigdzie nie czekaliśmy w kolejkach (poza lotniskiem w drodze powrotnej) wszystko szło bardzo sprawnie, nawet tak często uczęszczane ścieżki jak na ateński Akropol. Podróż wiodła przez urokliwe miejsca takie jak: Monemvassia, Aeropolii, Nafpio czy Tolo. Dla mnie osobiście największym wyzwaniem były Ateny zarówno te nocą jak i te w dzień, które bardzo mnie zaskoczyły, ale to je z pewnością zapamiętam na długo i to bardzo pozytywnie. Warto wybrać się na plaże Elafinisos, piękna, szeroka plaża i świetne fale.

6.0/6

Katarzyna, Gorlice 27.09.2021

Świetnie zorganizowana wycieczka objazdowa Bliżej Bogów

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem