ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

DODATKOWY EXTRA RABAT DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH! Możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki! DODAWAJ ZNAJOMYCH - POMNAŻAJ RABATY!

W tym artykule przeczytasz o:

Jak korzystać ze zniżek? To proste!

Po potwierdzeniu swojej rezerwacji zaloguj się na swój PANEL KLIENTA klikając w link. Wpisz dane podane przy rezerwacji. Możesz zalogować się adresem email lub numerem rezerwacji.

Przejdź do zakładki "Szczegółowe informacje":Znajdź pole z numerem bonu, skopiuj go i przekaż maksymalnie dwójce znajomych:Gdy Twoi znajomi potwierdzą swoje rezerwacje wystarczy, że zalogują się na konto i skorzystają z przyznanego im bonu. Ceny ich oraz Twojej wycieczki zostają automatycznie obniżone! Potwierdzi to poniższy komunikat.Ps. Twoi znajomi otrzymują kolejny kod którym mogą obdarować kolejne osoby. Polecajcie i zyskujcie! Przykład działania
1. OSOBA POLECAJĄCA wykupiła wczasy na Zakynthos w terminie X o wartości 6500 zł. Generuje 2 kody zniżkowe i przekazuje je 2 znajomym (OSOBOM Z POLECENIA)

2. 2 OSOBY Z POLECENIA – zakładają 2 różne rezerwacje na Zakynthos w terminie X o wartościach:
• 1 OSOBA – 7500 ZŁ – po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 300 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 600 zł.
• 2 OSOBA – 5500 ZŁ - po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 200 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 400 zł.

3. OSOBA POLECAJĄCA (z pkt. 1) – otrzymuje zniżkę 2 x 300 zł, ponieważ: • dwie osoby z polecenia wykupiły imprezę na Zakynthos • wartość jej rezerwacji jest > niż 6000 zł.
Data Publikacji: 01.12.2018

Podobne artykuły

krajobraz kierunku
Pogoda i temperatura w Tunezji. Kiedy polecieć na wakacje?Tunezja to jeden z najciekawszych krajów północnej Afryki. Znakomite miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i zwiedzania. Na turystów czekają tu piękne plaże Djerby, Susy czy Monastyru oraz światowej klasy rzymskie i fenickie zabytki, klimatyczne medyny Tunisu, czy Kairuanu, a także niesamowite pustynne krajobrazy służące jako plenery do wielu filmów. Dodatkowo przyjezdnych zachwyca tutejsza kuchnia, a serdeczność i gościnność mieszkańców tego kraju jest wręcz legendarna. Zobacz jakiej pogody możesz spodziewać się w Tunezji w poszczególnych miesiącach roku i kiedy najlepiej wybrać się tam na wczasy lub wycieczkę objazdową.
krajobraz kierunku
Wiza i karta turysty - czy są potrzebne na Kubie?Kuba jest bardzo popularnym celem podróży. Planując wakacje na Kubie, nie wystarczy jednak spakować strój kąpielowy i krem z filtrem. Trzeba przede wszystkim zapoznać się z aktualnymi przepisami wizowymi. Obywatele dowolnego kraju mogą podróżować na wyspę bez ograniczeń imigracyjnych. Jednak dla większości obcokrajowców wjazd na terytorium Kuby jest uwarunkowany posiadaniem niezbędnych dokumentów w tym odpowiedniej wizy.
krajobraz kierunku
Ceny nad morzem w 2023. Czego spodziewać się podczas wakacji nad Bałtykiem?Wybierasz się na wakacje nad polskie morze i zastanawiasz się, jakich cen w sezonie się spodziewać? Boisz się, że nad Bałtykiem w 2023 roku jest drogo? Jak jest naprawdę i czy rzeczywiście podczas urlopu w Polsce trzeba odmawiać sobie wyjścia do restauracji lub innych atrakcji z powodu inflacji? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule.
krajobraz kierunku
Dokąd warto pojechać na wakacje w sierpniu 2023? Podpowiadamy destynacje! Wciąż nie wiesz, gdzie na wakacje w sierpniu warto jechać w 2023 roku? Pragniesz wyjechać na zagraniczne wczasy? W takim razie sprawdź listę potwierdzonych wylotów do najlepszych kurortów w Europie! Nasza oferta wczasów last minute w sierpniu obejmuje kilkanaście krajów, setki hoteli i potwierdzonych lotów z Polski! Wybierz się na długo wyczekiwany urlop i odpocznij! Grecja, Turcja, Chorwacja, a może Bułgaria? Sprawdź, jakie kierunki dla Ciebie przygotowaliśmy. Dobra pogoda w sierpniu oraz temperatury Cię nie zawiodą.