Inne

Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

DODATKOWY EXTRA RABAT DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH! Możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki! DODAWAJ ZNAJOMYCH - POMNAŻAJ RABATY!

W tym artykule przeczytasz o:

Jak korzystać ze zniżek? To proste!

Po potwierdzeniu swojej rezerwacji zaloguj się na swój PANEL KLIENTA klikając w link. Wpisz dane podane przy rezerwacji. Możesz zalogować się adresem email lub numerem rezerwacji.

Przejdź do zakładki "Szczegółowe informacje":Znajdź pole z numerem bonu, skopiuj go i przekaż maksymalnie dwójce znajomych:Gdy Twoi znajomi potwierdzą swoje rezerwacje wystarczy, że zalogują się na konto i skorzystają z przyznanego im bonu. Ceny ich oraz Twojej wycieczki zostają automatycznie obniżone! Potwierdzi to poniższy komunikat.Ps. Twoi znajomi otrzymują kolejny kod którym mogą obdarować kolejne osoby. Polecajcie i zyskujcie! Przykład działania
1. OSOBA POLECAJĄCA wykupiła wczasy na Zakynthos w terminie X o wartości 6500 zł. Generuje 2 kody zniżkowe i przekazuje je 2 znajomym (OSOBOM Z POLECENIA)

2. 2 OSOBY Z POLECENIA – zakładają 2 różne rezerwacje na Zakynthos w terminie X o wartościach:
• 1 OSOBA – 7500 ZŁ – po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 300 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 600 zł.
• 2 OSOBA – 5500 ZŁ - po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 200 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 400 zł.

3. OSOBA POLECAJĄCA (z pkt. 1) – otrzymuje zniżkę 2 x 300 zł, ponieważ: • dwie osoby z polecenia wykupiły imprezę na Zakynthos • wartość jej rezerwacji jest > niż 6000 zł.

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku
Pogoda, klimat i temperatury na Maderze Madera to jedna z najpiękniejszych wysp Oceanu Atlantyckiego, która ze względu na swoją bogatą szatę roślinną nazywana jest często pływającym ogrodem. Znajdziemy tu naturalne lasy wawrzynowe, paprocie drzewiaste, kwitnące na pomarańczowo drzewa tulipanowca, różne gatunki storczyków, wielobarwne hortensje, liczne lilie i fiołki. Symbolem wyspy jest jednak strelicja królewska, zwana potocznie rajskim ptakiem, którą można tu spotkać dosłownie na każdym kroku. Dodatkowym atutem wyspy jest przyjemna temperatura panująca tu przez cały rok – zimą, na poziomie morza, temperatury rzadko kiedy spadają poniżej 20°C a latem, tylko sporadycznie przekraczają 25 stopni w cieniu. Z tego powodu Maderę określa się często krainą wiecznej wiosny. Zobacz jakiej pogody możesz spodziewać się podczas wczasów na Maderze w poszczególnych miesiącach i kiedy najlepiej wybrać się tam na wakacje.
krajobraz-kierunku
Kwarantanna po powrocie do Polski z zagranicy. Ile trwa, jak jej uniknąć i ile kosztuje test po powrocie? Rezerwując wczasy na pewno zastanawiasz się, czy każdy powrót z wakacji oznacza kwarantannę. Jak uniknąć 7 dni siedzenia w domu po powrocie z zagranicy? Czy przed powrotem do Polski trzeba zrobić test i ile on kosztuje? Czy można zrobić go na lotnisku w Polsce? Co zmienia się w przepisach dotyczących podróży w strefie Schengen i poza nią? Na te i inne pytania znajdziesz odpowiedzi w poniższych artykule.
krajobraz-kierunku
Pogoda, temperatury i klimat w Egipcie. Kiedy jechać na wczasy? Kilka tysięcy lat historii Egiptu oraz fakt, że to najludniejszy kraj muzułmański i jeden z największych w całej Afryce, sprawiają, że dosłownie na każdym kroku można się tu spotkać z czymś ciekawym i nietuzinkowym. Czeka tu na nas wiele interesujących zabytków, przepiękna, często jeszcze dziewicza i bardzo zróżnicowana przyroda (od pustyni po rafy koralowe), niskie ceny, wspaniałe wypoczynkowe miejscowości i słynni ze swojej gościnności mieszkańcy. Do tego wszystkiego piękna słoneczna pogoda, i to w dodatku w okresie, kiedy w Europie jest zimno i pada! Zobacz, kiedy najlepiej wybrać się na wczasy do Egiptu i jakiej pogody można się tam spodziewać w poszczególnych miesiącach.
krajobraz-kierunku
Pogoda i średnie temperatury w Hurghadzie Jeszcze do niedawna Hurghada była niewielką osadą rybacką, dziś to cieszący się ogromną popularnością egipski kurort z wieloma hotelami o zróżnicowanym standardzie, barami, dyskotekami i restauracjami. Miasto kusi przybyszów pięknymi plażami, słoneczną pogodą, szmaragdowym ciepłym morzem i piękną rafą koralową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – rodziny znakomite parki wodne i inne atrakcje dla dzieci, miłośnicy sportów wodnych okazje do kitesurfingu i windsurfingu, a osoby chcące poczuć lokalny klimat targ w dzielnicy El Dahar. Hurghada jest też znakomitym punktem wypadowym do zwiedzania najważniejszych zabytków Egiptu– można udać się stąd na wycieczkę do Luksoru i do Kairu. Zobacz jakiej pogody możesz spodziewać się podczas wczasów w Hurghadzie w poszczególnych miesiącach roku i kiedy najlepiej wybrać się tam na wakacje.