< WSTECZ
R.pl > Blog > Inne > Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

Skrócony opis

DODATKOWY EXTRA RABAT DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH! Możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki! DODAWAJ ZNAJOMYCH - POMNAŻAJ RABATY!

Sekcja 1

Jak korzystać ze zniżek? To proste!

Po potwierdzeniu swojej rezerwacji zaloguj się na swój PANEL KLIENTA klikając w link. Wpisz dane podane przy rezerwacji. Możesz zalogować się adresem email lub numerem rezerwacji.





Przejdź do zakładki "Szczegółowe informacje":



Znajdź pole z numerem bonu, skopiuj go i przekaż maksymalnie dwójce znajomych:



Gdy Twoi znajomi potwierdzą swoje rezerwacje wystarczy, że zalogują się na konto i skorzystają z przyznanego im bonu. Ceny ich oraz Twojej wycieczki zostają automatycznie obniżone! Potwierdzi to poniższy komunikat.



Ps. Twoi znajomi otrzymują kolejny kod którym mogą obdarować kolejne osoby. Polecajcie i zyskujcie! Przykład działania
1. OSOBA POLECAJĄCA wykupiła wczasy na Zakynthos w terminie X o wartości 6500 zł. Generuje 2 kody zniżkowe i przekazuje je 2 znajomym (OSOBOM Z POLECENIA)

2. 2 OSOBY Z POLECENIA – zakładają 2 różne rezerwacje na Zakynthos w terminie X o wartościach:
• 1 OSOBA – 7500 ZŁ – po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 300 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 600 zł.
• 2 OSOBA – 5500 ZŁ - po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 200 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 400 zł.

3. OSOBA POLECAJĄCA (z pkt. 1) – otrzymuje zniżkę 2 x 300 zł, ponieważ: • dwie osoby z polecenia wykupiły imprezę na Zakynthos • wartość jej rezerwacji jest > niż 6000 zł.

Ocena artykułu

Ten artykuł nie został jeszcze oceniony
Dziękujemy za wystawienie opinii!

Komentarze

Brak komentarzy.