ikona-burger
napis-rainbow
ikona-telefon

Wróć

Inne

Instrukcja: Jak wykorzystać bony dla przyjaciół? Second Minute!

DODATKOWY EXTRA RABAT DLA CIEBIE I TWOICH ZNAJOMYCH! Możesz zyskać nawet 600 zł dodatkowej zniżki! DODAWAJ ZNAJOMYCH - POMNAŻAJ RABATY!

W tym artykule przeczytasz o:

Jak korzystać ze zniżek? To proste!

Po potwierdzeniu swojej rezerwacji zaloguj się na swój PANEL KLIENTA klikając w link. Wpisz dane podane przy rezerwacji. Możesz zalogować się adresem email lub numerem rezerwacji.

Przejdź do zakładki "Szczegółowe informacje":Znajdź pole z numerem bonu, skopiuj go i przekaż maksymalnie dwójce znajomych:Gdy Twoi znajomi potwierdzą swoje rezerwacje wystarczy, że zalogują się na konto i skorzystają z przyznanego im bonu. Ceny ich oraz Twojej wycieczki zostają automatycznie obniżone! Potwierdzi to poniższy komunikat.Ps. Twoi znajomi otrzymują kolejny kod którym mogą obdarować kolejne osoby. Polecajcie i zyskujcie! Przykład działania
1. OSOBA POLECAJĄCA wykupiła wczasy na Zakynthos w terminie X o wartości 6500 zł. Generuje 2 kody zniżkowe i przekazuje je 2 znajomym (OSOBOM Z POLECENIA)

2. 2 OSOBY Z POLECENIA – zakładają 2 różne rezerwacje na Zakynthos w terminie X o wartościach:
• 1 OSOBA – 7500 ZŁ – po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 300 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 600 zł.
• 2 OSOBA – 5500 ZŁ - po wpisaniu w PANELU KLIENTA kodu otrzymuje 200 zł zniżki oraz staje się OSOBĄ POLECAJĄCĄ, która może wygenerować maksymalnie 2 kody i przekazać je dalej ( jak w pkt.1), ale może uzyskać z tego tytułu dodatkowo tylko jedną zniżkę, czyli łącznie maksymalnie 400 zł.

3. OSOBA POLECAJĄCA (z pkt. 1) – otrzymuje zniżkę 2 x 300 zł, ponieważ: • dwie osoby z polecenia wykupiły imprezę na Zakynthos • wartość jej rezerwacji jest > niż 6000 zł.

Podobne artykuły

krajobraz-kierunku

Wakacje w listopadzie. Dokąd wybrać się na wypoczynek?

W Rainbow otwieramy sezon egzotyczny właśnie w listopadzie. Startujemy z ofertą Dreamlinerową już od początku miesiąca! Udowodnimy Ci, że jesienny wyjazd może być równie fascynujący, co sierpniowy urlop. Spraw sobie wakacje w listopadzie i sprawdź, dokąd możesz się wybrać! Podpowiemy Ci, gdzie w listopadzie jest najcieplej i w których regionach utrzymuje się temperatura w okolicach 30 stopni Celsjusza. Dowiesz się też, w których krajach jest wtedy przyjemnie i ciepło, a warunki są idealne do wypoczywania i zwiedzania. Wakacje all inclusive a może last minute? W listopadzie nie brakuje atrakcyjnych ofert, a zalety wyboru urlopu jesienią, o których w dalszej części artykułu, mówią same za siebie.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Krecie. Kiedy warto polecieć na grecką wyspę?

Greckie wyspy to zawsze dobry wybór na urlop. Nie inaczej jest oczywiście z największą z nich, czyli Kretą. Na tych, którzy zdecydują się tu przyjechać, czeka całe mnóstwo rozmaitych atrakcji – kamieniste i piaszczyste plaże, malownicze górskie krajobrazy, bogata w owoce morza kuchnia grecka, urokliwe miasteczka oraz wysokiej klasy zabytki. Jest to więc idealne miejsce zarówno dla miłośników plażowania, jak i dla amatorów aktywnego wypoczynku. Przeczytaj, jakiej na Krecie pogody możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku oraz zaplanuj swoje wymarzone wakacje w kolebce europejskiej cywilizacji, której historia zaczęła się 4 tys. lat przed narodzinami kultury minojskiej!
krajobraz-kierunku

Wyspa Phu Quoc - pogoda i klimat. Kiedy polecieć do Wietnamu?

Wietnam to jeden z bardziej fascynujących krajów Azji Południowo-Wschodniej, stanowiący niesamowitą mieszankę azjatyckiej kultury, tropikalnego klimatu i fenomenalnej, znanej na całym świecie kuchni wietnamskiej, której nikomu nie trzeba chyba rekomendować. To fantastyczny kraj zarówno do zwiedzania, jak i do wypoczynku. W tym drugim przypadku, najpopularniejsza staje się ostatnio Phu Quoc, tropikalna wyspa znajdująca się w południowej części kraju, w Zatoce Tajlandzkiej, u zbiegu lądowych granic Wietnamu i Kambodży. Zanim polecisz na wyspę Phu Quoc, pogoda oraz tamtejszy klimat powinny Cię zainteresować. Dowiedz się, kiedy najlepiej wybrać się do południowego Wietnamu.
krajobraz-kierunku

Pogoda, klimat i temperatury na Korfu

Korfu jest największą wyspą Archipelagu Jońskiego, rozciągającego się u północno-zachodnich rubieży Grecji właściwej. Wciśnięta pomiędzy Półwysep Apeniński a Bałkany leży niemal dokładnie w miejscu, gdzie stykają się wody mórz Adriatyckiego i Jońskiego. Dla turystów to niemal idealna wyspa, gdzie bogactwo historycznej spuścizny sąsiaduje z malowniczą przyrodą i urokliwymi plażami, a mało uczęszczane drogi oraz szlaki we wnętrzu wyspy Korfu doskonale nadają się na wycieczki piesze czy też rowerowe. Są tu duże, tętniące życiem kurorty, ale też małe i zaciszne miejscowości sprzyjające turystyce rodzinnej. Turyście tak naprawdę pozostaje tylko dopasować odpowiednie miejsce do swoich potrzeb! Zobacz jakiej pogody oraz temperatury na Korfu możesz się spodziewać w poszczególnych miesiącach roku i zaplanuj swoje wymarzone wakacje!