Wczasy w Bonaire - co musisz wiedzieć?

  • O Bonaire
  • Pogoda

Bonaire

Stolica:
Waluta:
Powierzchnia:
0 km2
Liczba ludności:
0

Wczasy na Bonaire – poczuj się jak pirat z Karaibów!


Kochasz wysokie temperatury, malownicze plaże i lazurowe wody? Karaiby Holenderskie będą zatem wymarzonym miejscem na spędzenie urlopu. Wybierz się z nami na wyspę Bonaire, u wybrzeży Wenezueli i sprawdź, jak cudownie czysta i ciepła może być karaibska woda! Spędź wakacje w wyjątkowym miejscu na ziemi. Zbieraj muszle prosto z plaży, odpoczywaj w hamaku, zawieszonym pomiędzy tropikalną bujną roślinnością… i daj sobie czas. W tak pięknych okolicznościach, możesz wreszcie zwolnić, by wsłuchać się w siebie, swoje potrzeby, cele i marzenia.
Gdy solidnie wypoczniesz, wyruszysz kąpać się i nurkować w zadziwiająco czystej wodzie. Weź ze sobą specjalny aparat – bajeczne kolory i kształty podwodnego świata wciągną Cię bez reszty. Wyjdź na brzeg i odkryj historyczne artefakty, rozrzucone w różnych miejscach wyspy. Obserwuj, trop i wyciągaj wnioski. Poczuj się jak prawdziwy odkrywca albo zawadiacki pirat z Karaibów!

Wakacje na Bonaire – iguana, flaming i kaktusy


Karaibska wyspa oczaruje Cię całkowicie odmienną florą i fauną. Stada smukłych, różowych flamingów to widok, od którego nie będziesz chciał oderwać wzroku. Podobnie jak od kaktusów, których znajdziesz tu całe mnóstwo. Uważaj tylko, aby się nie pokłuć! Przy odrobinie szczęścia na swojej drodze napotkasz groźnie wyglądającą, charakterystyczną dla tego regionu, iguanę.

Pogoda w Bonaire

Klimat na wyspie Bonaire jest stosunkowo suchy. Bliskie położenie równika sprawia, że pogoda jest tutaj fantastyczna przez cały rok, a temperatury utrzymują się na poziomie około 30°C – wzrastają pomiędzy sierpniem i październikiem oraz spadają o średnio 2,5°C w styczniu i lutym. Upalną pogodę niwelują nieco wiatry wiejące z północno-wschodniego kierunku. Między październikiem, a grudniem występuje najbardziej wilgotny okres, w którym wysokość opadów wynosi średnio 100 mm.
Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon