Opinie klientów o Borneo, Jawa i Celebes - Sundajski wehikuł czasu

4.5 /6
opinie
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.5
Program wycieczki
4.7
Transport
5.0
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.3
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

5.0/6

M. Stachera 07.11.2016

Sundajski wehikuł czasu w pażdźierniku 4 osoby 50+

29 września wyruszyliśmy z biurem Rainbow szukać przygody w Indonezji. Wycieczka odbyła się po raz pierwszy. Przetarliśmy szlaki - Jawa, Borneo, Celebes i na koniec 2-dniowy pobyt na Bali.Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wszystko zorganizowano bardzo dobrze. Hotele na objeżdźie 4 gwiazdki trzymające standart. Oczywiście lodże na Borneo i w Bromo Cotage ( wulkan) 3 gwiazdki, ale to wszyscy którzy jeżdżą na takie wyjazdy wiedzą.Po drodze zorganizowane posiłki co jest bardzo pomocne gdyż objazd był dość intensywny. Podróż autokarem, pociągiem oraz 5 przelotów wewnętrznych.Wszystko co było w programie zostało zaliczone. Fajnie pomyślana sprawa z wodą podczas podróży autokarem. Miejscowy przewodnik rozdawał butelki bez ograniczeń. Nie trzeba szukać sklepów. Śniadania i kolacje w hotelach. Jedzenie smaczne , lokalne i międzynarodowe. Terminem wyjazdu byliśmy zobligowani ze względów osobistych, ale jest to chyba ostatni czas. Na Celebesie zaczynało padać.O hotelu na Bali nie będę się rozpisywała gdyż każdy wybiera według swoich potrzeb, a poza tym to tylko 2 dni. My byliśmy w Sanur w hotelu Mercure Sanur ze śniadaniem . Jest OK !! O pilotce Pani Ani Kot piszę w plusach. To dzięki niej moja opinia jest tak pozytywna. To dzęki niej w marcu wybieramy się na Madagaskar z Mauritusem teraz w szóstkę. Szkoda , że bez Ciebie Aniu. Dziękuję również Panu Karolowi Wójcikowi z caal center z Łodzi za fachową pomoc i profesjonalzm. Acha dla niedowiarków - NIE JESTEM PRACOWNIKIEM BIURA !

4.5/6

karol, katowice 15.10.2018
Termin pobytu: wrzesień 2018

silna grupa

Wycieczka intenstwna ,roznorodna w we wszystkich aspektach ., w koncu , 4 wyspy . 5 przelotow . jazda pociagiem . plywanie barkami, Wulkany, dzungla . swiatynie ,pola ryzowe itp.. Doskonały pilot Pan Tomasz . duza wiedza . elastcznosc i zaangarzowanie wanie. Warto bylo.

4.0/6

Krzysztof Jan, WARSZAWA 19.10.2016
Termin pobytu: grudzień 2016

Indonezja październik 2016

Byłem w ok 70 krajach i jeżeli wybirę się powtórnie to będzie to Papua i Borneo
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem