Opinie klientów o Bułgaria, Rumunia - Fale Dunaju i szczyty Karpat

4.6 /6
59 
opinii
Intensywność programu
4.0
Pilot
4.9
Program wycieczki
4.7
Transport
4.7
Wyżywienie
4.2
Zakwaterowanie
4.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Henryk 06.10.2015

Wspaniałe wakacje

Wycieczka ta stanowiła drugą z realizowanych kolejno wycieczek: jedna po Bułgarii a druga po Rumunii. Obie mieliśmy szczęście, były wspaniałe i wspaniale poprowadzone przez p. Marka - naszego pilota. Perfekcjonizm organizacji a i jak przejazd był dłuższy to i poezji nieco i prozy, filmy tematycznie powiązane. Pozazdrościć wiedzy w zakresie tak historii jak i dzisiejszych spraw krajów odwiedzanych. Warto dać tym krajom szansę (poza plażowaniem) zanim się one nie skomercjalizują do imentu, warto ! No i ta delta Dunaju !!!

6.0/6

Ireneusz, Siemianowice Śląskie 23.09.2017
Termin pobytu: wrzesień 2017

Rumunia w pigułce

Wycieczka, bardzo ciekawa. Wiele można było zobaczyć. Wieczorek rumuński - wesoły, miły..... Polecam pozostanie po objeździe na wypoczynek. Pilot (P.Monika), osoba bardzo kompetentna i zorganizowana. Posiadająca wiedzę o kraju, nie tylko historyczną, ale także i współczesną.

6.0/6

Krystyna Bielsko-Biała 28.03.2014

Wspaniała wycieczka do Rumunii.

Zaskakująco interesujący kraj. Profesjonalni przewodnicy - na 6. Polecam ten wyjazd wszystkim znajomym.

6.0/6

Barbara 12.08.2017
Termin pobytu: lipiec 2017

Rumunia niedoceniona

Gdy mój mąż powiedział, że chciałby jechać do Rumunii - zwątpiłam. Po co? Miałam przed oczami Bukareszt sprzed 30 lat i to mi na długo wystarczyło, żeby zniechęcić każdego do wyjazdu w tamtym kierunku. Ale sie uparł i cóż było robić - pojechałam. Teraz twierdzę, że był to jeden z lepszych naszych wyjazdów. Dla każdego było coś miłego: kto lubi monumentalne budowle i duże miasta - proszę bardzo - Bukareszt i Warna (tu brawo dla organizatorów za hotel w środku miasta - można było przy okazji zwiedzić Warnę). Kto lubi małe mieściny i wioski oraz historię - polecam Viscri. Dla miłośników przyrody (to ja:) - Delta Dunaju. Poza tym oczywiście mnóstwo innych miejsc i atrakcji. Do tego rewelacyjna pilotka - Pani Ola Kujawa!!! Organizacyjny majstersztyk. Trochę zasługi ma w tym też nasza grupa - żadnych spoźnień i marud na pokładzie:) Ogólnie - świetny wycieczka!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem