Obiekt
Kategoria lokalna
****
Wyżywienie
Śniadania i obiadokolacje w formie bufetu. Za dopłatą możliwość wykupienia All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w restauracji głównej, przekąski w trakcie dnia serwowane w barze na terenie hotelu a także: kawa, herbata, ciastka oraz lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe.
Program sportowy i animacyjny
Za dodatkową opłatą: bilard, sporty wodne przy plaży. Centrum SPA oferujące usługi kosmetyczno - relaksujące (dodatkowo płatne).
Dodatkowe informacje
Świadczenia
Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych; w przypadku imprezy 12 lub 13 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) , wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Inne
BUŁGARIA informacje ogólne
Waluta
LV - Bułgarska Lewa. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieją miejsca w których można wymienić dolary i euro.
Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Jest mile widziane również przez osoby sprzątające pokoje w hotelach.
Wiza
Obywatele polscy mogą podróżować do Bułgarii na podstawie dowodu osobistego.
Czas
+ 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.
Orientacyjne ceny
obiad od 10 LV; woda 1.5 l - 1-2 LV; piwo w barze od 1.5-3 LV; kawa w kawiarni od 1 LV.
Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.35 EUR. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.
Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.
Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają w całej Bułgarii. Rozmowy lokalne są tanie. Od czerwca 2017r nie ma opłat roamingowych w UE.
W regionie
Albena
Kurort idealny dla rodzin z dziećmi, położony na olbrzymim terenie otoczony lasem i zielenią. Funkcjonuje jako miasteczko turystyczne więc wszystkie atrakcje są dostępne niezależnie od tego w którym hotelu jest sie zakwaterowanym. Plaża piękna, szeroka i z białym drobnym piaskiem oferuje leżaki i parasole dla każdego klienta bezpłatnie. Jest ona na tyle duża, że nigdy nie bywa zatłoczona i posiada niebeską flagę świadczącą o czystości wody i plaży. Po całym terenie kursuje kolejka turystyczna dowożąca w każde miejsce. Znajduje się tu świetne zaplecze rekreacyjne i sportowe oraz wiele atrakcji dla najmłodszych. Teren tonie w zieleni, a hotele położone są w ogrodach w otoczeniu drzew lub na samej plaży. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, najlepsze na Bułgarskiej Riwierze.
Złote Piaski
Wspaniała, piaszczysta plaża dająca nieograniczone możliwości spędzenia urlopu aktywnie, świetnie wyposażone centra, wypożyczalnie i obiekty sportowe. Hotele na każdą kieszeń i turyści z całej Europy. Życie nocne zadowoli wszystkich spragnionych tanecznych szaleństw i wakacyjnych rozrywek.
Słoneczny Brzeg
To najwieksza i najstarsza turystyczna miejscowość na bułgarskim wybrzeżu. Wzdłuż 6 km. plaży znajduje się bardzo wiele hoteli oraz wszelkich turystycznych atrakcji. Hotele specjalizują się w obsłudze rodzin z dziećmi więc wiele hoteli posiada liczne udogodnienia dla najmłodszych. Plaża łagodnie opada do morza i jest bezpieczna nawet dla tych którzy nie umieją pływać.
Sozopol
Jedna z najstarszych miejscowości nad Morzem Czarnym, uznawana za kulturalną stolicę wybrzeża. Ulubione miejsce artystów i fotografów, którzy uwieczniają malownicze zaułki, kręte uliczki i oryginalne drewniane domy z XVIII w. Stare miasto oczarowuje romantyczną atmosferą. Atrakcją dla turystów są oczywiście piękne, piaszczyste plaże.
Wyloty z: Warszawy, Katowic, Łodzi, Wrocławia, Gdańska, Poznania, Krakowa, Bydgoszczy. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: : r.pl/rozklady.
Sezonowość
Zwykle wysoki sezon turystyczny w Bułgarii trwa od połowy czerwca do połowy września.Kategoria lokalna 4
świetnie zlokalizowany w pobliżu rozrywek, dobrej klasy hotel po kapitalnym remoncie, gwarantuje pełen atrakcji wypoczynek. Polecany szczególnie poszukującym zabaw i uciech, które oferuje wakacyjny kurort!
Cena obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 4,7,10,11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych; w przypadku imprezy 12 lub 13 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) , wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).
Cena nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.
Ciekawie zaprojektowany z panoramiczną restauracją nietypowo umieszczoną na jednym z najwyższych pięter, skąd rozciąga się widok na Słoneczny Brzeg i okolicę! Po gruntownej modernizacji w 2005 roku, dwunastopiętrowy hotel, ulokowany w centralnej części miejscowości. Otoczony wieloma atrakcjami, które może zaoferować wakacyjny kurort, m.in. restauracje, bary, dyskoteki, sklepiki, tętniące życiem do późnych godzin nocnych. Od ładnej piaszczystej plaży dzieli go tylko ok. 250m. (ulokowany po stronie plaży). Nieopodal hotelu (ok. 50 m.) znajduje się przystanek autobusowy.
Mapa
Recepcja (mini sejfy - płatne 3 Euro/dzień) z lobby barem oraz punkt wymiany walut przy recepcji, 4 windy; panoramiczna, klimatyzowana restauracja z tarasem na najwyższym piętrze budynku, z którego można podczas posiłków delektować się panoramą Słonecznego Brzegu oraz restauracja a’la carte. Dodatkowo basen z brodzikiem (woda słodka), leżakami i parasolami (bezpłatne jedynie dla gości którzy wykupili formułę ALL INCLUSIVE), bar przy basenie (funkcjonujący w sezonie/ wyłączony z opcji all inclusive), plac zabaw dla dzieci, gry elektroniczne. Na terenie hotelu znajduje się również irish pub, pizzeria, sklepiki, fryzjer, kącik internetowy (dodatkowo płatne 2.5 Euro/godzina), sala telewizyjna. Hotel udostępnia przechowalnię bagażu. Hotel nie dysponuje ręcznikami plażowymi.
Obiekt
Wyżywienie
Program sportowy i animacyjny
Atrakcje regionu
Inne hotele w regionie
Dodatkowe informacje
Bagaż
rejestrowany i podręczny
Transfer
lotnisko-hotel-lotnisko
Ubezpieczenie
podstawowe
Opieka
rezydenta
Oferta nie jest obecnie w sprzedaży
Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!
(1 opinia)
5.0/6
Ewa Warszawa 29.03.2014