Opinie klientów o Ivana Palace

5.1 /6
27 
opinii
Atrakcje dla dzieci
4.0
Obsługa hotelowa
5.4
Plaża
5.0
Pokój
5.1
Położenie i okolica
5.1
Rezydent
5.2
Sport i rozrywka
3.9
Wyżywienie
4.4
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Piotr 21.08.2017

MIŁY WYPOCZYNEK

Pierwszy raz wyjechałem na wypoczynek za granicę. Czytałem dużo w internetach o hotelach, cenach, zakupach, plaży itp. Gdy wyjechałem okazało się, że wszystkie opinie są prawdziwe. Nie są przesadzone, a nawet traktują sprawę bardzo delikatnie, czy wręcz ulgowo. Moje pierwsze spostrzeżenia to przede wszystkim czas pobytu. Z 8 dni było w rzeczywistości 6. Wniosek nasuwa się sam - nie opłaca się tak krótko. Lepiej brać 2 tygodnie. Hotel czysty i zadbany, personel miły i sympatyczny oraz pomocny. Godziny posiłków są określone czasowo, ale tylko w teorii, bo wczasowicze przychodzili nawet 5 do 10 minut po czasie i najedli się do syta. to jest wielki plus dla hotelu, który zaczyna sprzątać bufet dużo później niż napisane jest na drzwiach wejściowych do restauracji. Mi nie brakowało jedzenia i objadłem się frytek za wszystkie czasy. Zawsze było coś słodkiego na posiłkach. Niestety tak jak w innych opiniach tak w mojej powtórzy się problem różnorodności. Śniadania monotonne to fakt, ale wybór był duży. Jeśli ktoś chce narzekać to będzie, bo ja nie mogę nic złego powiedzieć. Jestem zadowolony, bo przecież nie wyjechałem na rok, tylko na tydzień. poza tym nie muszę jeść jajek pod trzema postaciami. mogę wybrać sałatkę, pomidory wędliny i pieczywo, którego też nie brakowało. Należy wspomnieć o drugim bufecie śniadaniowym, gdzie było mleko i płatki, jogurty, drzemy, soki, ciasteczka itp. Obiadokolacja wyglądała podobnie, ale zawsze można było coś wybrać! Ja jak wspomniałem wyżej przejadłem się frytkami, ale dlatego, że na co dzień ich nie jadam. Mięsa do wyboru, sałatki, makaron, ryż, kasza. Zawsze dwie zupy no i oczywiście owoce. Opcja posiłków mi wystarczała. na "mieście" miałem lody. Nie cierpiałem z powodu braku ALL IN CL.... Zniechęciłem się gdy padało dwa dni pod rząd. Hotel bez animacji, wycieczki w opcji. Ale ja wybrałem opcję Adama Słodowego - zrób to sam. Odwiedzam Nessebar. Piękny półwysep, który warto zobaczyć. Deptak Słonecznego Brzegu z licznymi sklepikami, bary które walczą o miano najgłośniejszego. Plaża i morze. Morze ciepłe, ale fale małe jak dla mnie. AQUA PARK NESSEBAR - rewelacja. Mam porównanie bo byłem w Redzie kilka razy i Nessebar wygrywa. Komunikacja - bardzo dobra. bilety kupuje sie w autobusie, który dojeżdża do Nessebaru. Jeździ ich kilka a jedna linia nawet co 15 minut. Któregoś dnia postanowiliśmy z moja ukochaną wrócić do hotelu pieszo z Nessebaru ale plażą i zajęło to nam około 1,20 h.

6.0/6

Zdzisław, Kalisz 17.07.2015

Wspomnienia z pobytu w hotelu Ivana Palace

Było wspaniale. Polecam podróże z biurem Rainbow Tours.Jest spokojnie i bezpiecznie. Poczynając od kontaktu z pracownikami biura w Kaliszu poprzez cały pobyt na wczasach było OK.

6.0/6

Danuta, 26.08.2014

Iwana Palace

Udany pobyt, pogoda super, warunki w hotelu bardzo dobre, ceny w sklepach akceptowalne

6.0/6

Piotr, Warszawa 23.06.2015

super hotel

Hotel rewelacyjny. Czysty. Sprzątanie codziennie. Miła obsługa.Wart 4 gwiazdek. Byliśmy w nim 2 lata temu i byliśmy w tym roku 06.2015r. I chętnie polecimy do niego jeszcze w przyszłym roku. w 100 procentach Polecamy.
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem