Opinie o Berlin Golden Beach

Kategoria lokalna: 4

4.4/6
(189 opublikowanych opinii)
Powyższa ocena stanowi średnią arytmetyczną ocen z opublikowanych opinii.
Zobacz szczegóły

Oceny szczegółowe

Atrakcje dla dzieci
4.2
Obsługa hotelowa
4.5
Plaża
5.3
Pokój
4.4
Położenie i okolica
5.3
Rezydent
4.7
Sport i rozrywka
4.0
Wyżywienie
4.1
Zweryfikowane treści - Opinie pochodzą od Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
pani z lornetka
Dowiedz się, co sądzą inni
Nowość AI

Zastanawiasz się, czy ten hotel to dobry wybór? Wpisz pytanie, a dostaniesz podsumowanie wszystkich opinii naszych gości.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    7

    Pobyt all inclusive-początek września 2022

    Bożena, Kraków 11.10.2022 | Termin pobytu: wrzesień 2022 | Tagi: 36-45 lat, samemu

    Hotel położony jest tuż przy piaszczystej plaży, z barem na plaży, bezpłatnymi leżakami. Możliwość skomponowania z oferowanych potraw posiłków mięsnych ale i jarskich. Posiłki można spożywać zarówno w stołówce jak i na tarasie. Oferta all inclusive smaczna. Wystarczająca zmienność jak na tygodniowy pobyt. Baseny czyste, z wygodnymi leżakami. Pokoje z podstawowym wyposażeniem. Skromne, wygodne, czyste. We wrześniu nie było problemów z dostępem do leżaków zarówno na plaży jak i na basenach. Kilka kroków obok marina. Sklepy spożywcze, apteki dostępne są w odległości kilku minut spacerem.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Berlin Golden Beach 9.09-16.09.2025

    Małgorzata, 23.09.2025 | Termin pobytu: wrzesień 2025 | Tagi: 56-65 lat, w parze

    Hotel może być, spokój cisza. Brodzik dla dzieci zamknięty. Lody przy basenie zamknięte. Restauracja a"la carte zamknięta- miała być otwarta zgodnie z ofertą do 15.09. a 10.09 już była zamknięta. Sezon zakończony 10.09 - tylko w tym hotelu, obok sezon w pełni. Jedzenie - mi nie pasowało, od godziny 12 zapiekanki aż do kolacji, podgrzewały się w podgrzewaczach, widok odpychał by spróbować. Plusy - cicho, spokój. Wycieczki fakultatywne bardzo udane, przewodniczka z dużą wiedzą i umiejętnością przekazywania historii. Przydał by się jednak System Tour Guide .

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    75

    Berlin Golden Beach

    Joa 22.07.2018 | Termin pobytu: lipiec 2018 | Tagi: 36-45 lat, z rodziną

    Właśnie wróciłam tj. 20 lipca 2018r. z wczasów w hotelu Berlin Golden Beach. Hotel ogromny, położony nad samym morzem. Dostęp do leżaków i parasoli jest bezpłatny. Rzeczywiście większość leżaków zajęta jest już od samego rana tj. godz.7:00-8:00. Najczęściej zajmowane przez obywateli Rosji. Ja również spróbowałam owej praktyki, jednakże przez większość pobytu nie zajmowałam wcześniej leżaków. Po śniadaniu zawsze były jakieś wolne, więc nie wstawałam o 7:00 i nie biegłam na plażę!!!! Oczywiście nie było mowy o odpoczywaniu w pierwszym czy drugim rzędzie od linii brzegowej morza, jednakże to mi nie przeszkadzało! Morze - czyste, słone, ciepłe (ok.26 stopni). Plaża z jasnym piaskiem, tuż przy morzu dużo muszelek. Hotel dość czysty, pokój sprzątany codziennie (wymieniane ręczniki, zaścielone łóżko). Obsługa hotelu uprzejma, w miatrę szybko reagująca na prośby gości. W hotelu można porozumieć się w języku polskim, rosyjskim czy angielskim. Jedzenia - dużo (ryż, kasze, ziemniaki, owoce, wieprzowina i drób, warzywa). Słaby wybór zup - tylko dwa rodzaje. Kawa lurowata! Jedzenie pod koniec pobytu może się już znudzić i stać monotonne. Jest jednak alternatywa; wzdłuż promenady rozciągają się liczne knajpy. W Bułgarii można kupić różne produkty na bazie róży, olejku różanego. Sama kupiłam kremy do rąk, twarzy i inne kosmetyki do ciała. Tańsze produkty można kupić w sklepikach poza promenadą! Należy dobrze poszukać! Opieka rezydenta Rainbow bardzo dobra, komunikacja wystarczająca. Rezydent interesował się klientami biura. Wyjazd zaliczam do udanych.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wrażenia z pobytu

    Kasia 23.07.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Hotel świetnie położony, tuż przy plaży i z własną plażą oraz własnymi leżakami i parasolami. Jedzenie dobre, bardzo duży wybór potraw, każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie były wymieniane ręczniki i sprzątano pokój. Największy minus - kiepsko działająca klimatyzacja.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    8

    Zadowoleni

    Michał, Nowe Miasto Lubawskie 03.07.2019 | Tagi: do 25 lat, w parze

    Wybrałem się z przyjaciółką na tygodniowe wakacje do tego hotelu. Wcześniej czytaliśmy opinie, które się potwierdziły. Jesteśmy młodymi ludźmi i głównie interesował nas wypoczynek oraz imprezowanie w centrum. Nasze oczekiwania zostały spełnione gdyż zorganizowaliśmy sobie czas w centrum złotych piasków(hotel od centrum dzieli kilka km, ale był to bardzo przyjemny spacer). Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu, aczkolwiek mimo że nie jesteśmy osobami wybrednymi nie mamy słów aby opisać jak niedobre jedzenie zastaliśmy w tym hotelu. Byliśmy na początku czerwca więc nie wiemy jak sprawa wygląda w czasie sezonu.

    4.5/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    0

    Wakacje lipiec 2024

    Marżolena, Świdnica 05.08.2024 | Termin pobytu: lipiec 2024 | Tagi: 46-55 lat, w parze

    Dobry hotel, chociaż klimatyzacja mogłaby być lepsza (budynek D). Jedzenie urozmaicone, każdy znajdzie coś dla siebie, a dotego jeszcze tzw. danie szefa kuchni, codziennie inne ( kuchnia turecka, bułgarska, orientalna ...). Niestety plaża nie jest piaszczysta jak w dalszej części kurortu i te pozajmowane leżaki nawet w nocy. Niestety transfer z i na lotnisko odbył się busem bez klimatyzacji. Ogólnie wypoczynek bardzo udany, codzienne animacje dla dorosłych i dzieci umilają opalanie.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    11

    Jest jeden minus...

    Elżbieta 07.08.2019 | Tagi: 46-55 lat, z rodziną

    Hotel ma świetne położenie, jest bezpośrednio przy swojej plaży, to ogromna wygoda, chociaż leżaki są zajmowane już wczesnym rankiem. Baseny bardzo fajne, morze cieplutkie. Hotel duży i czysty, niedaleko długa promenada, na której znajdują się liczne sklepiki i stragany, dlatego jest co robić wieczorem. Z informacji uzyskanych od rezydenta, dowiedzieliśmy się, że animacje odbywają się w hotelu Berlin Green Park należącego do tej samej spółki. Jednak ten hotel znajduje się w pewnej odległości pod górkę od hotelu, w którym my spędzaliśmy urlop, co spowodowało, że nie chciało nam się uczestniczyć w tych zabawach. Ogromnym minusem hotelu jest natomiast wyżywienie. Długie kolejki w restauracji i wszechobecny chaos w tym miejscu powodowały, że odechciewało nam się jeść, jeszcze nigdy nie spotkaliśmy się z czymś takim w hotelu na wakacjach. Poza tym, mały wybór potraw i ciągły brak tych podstawowych i dobrych. Dzieciom smakowały tylko frytki, których często brakowało. Każdy posiłek mało zróżnicowany, ciągle to samo. Obsługa barów plażowych i hotelowych bardzo wolno pracowała, przez co również robiły się długie kolejki i goście często rezygnowali z napojów all inclusive na rzecz tych kupionych w pobliskim sklepie. A przecież powinni mieć to w cenie... Podsumowując, największym plusem hotelu Berlin Golden Beach jest położenie, natomiast mam uwagi co do poziomu opcji all inclusive.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    4

    Bułgaria we wrześniu ciepła i spokojna

    ROMAN, Tomaszów Mazowiecki 07.04.2024 | Termin pobytu: wrzesień 2023 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel na samym końcu kurortu ale niesamowicie cicho w nocy. Można spać przy otwartym balkonie słuchać szumu fal. Jedzenie bez rewelacji powtarzalne. Najwyższa ocena jeśli chodzi o plażę, po sezonie czysto, cieplutko, bez tłoku. Wolne bezpłatne leżaki hotelowe z czyściutką wodą morza czarnego. W Złotych Piaskach jest co robić nawet po sezonie. Otwarte knajpy, tawerny, dyskoteki nadal sporo ludzi na deptaku wieczorami. Wszędzie gwarno i rozrywkowo.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    przeciętniak

    Henryk, Szczecin 22.09.2019 | Tagi: 46-55 lat, ze znajomymi

    Hotel średni, pokoje czyste, obsługa akuratna. Zbyt mała restauracja jedna na cztery budynki co skutkuje kolejkami przy ladach i problemami ze znalezieniem wolnego stolika. Zbyt mało leżaków na plaży, a przy basenach to nie ma szans . Często wokół hotelu nieprzyjemny zapaszek kanalizacyjny. Jedzenie smaczne i zróżnicowane, każdy znajdzie coś dla siebie.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    10

    Wczasy czerwiec 2018

    Jola 07.01.2019 | Tagi: 26-35 lat, z rodziną

    Pobyt w hotelu uznaję za w miarę udany. Hotel duży przy samej plaży i to bardzo duży plus. Basen wystarczająco duży, pokoje czyte. Jeśli chodzi o minusy to głównie smród kanalizacji w hotelu i poza nim. Złote Piaski są daleko za Slonecznym Brzegiem jeśli chodzi o rozwój. Zejście do morza strome, bardzo szybko głęboko, plaża z piaskiem ostrym. Widok z plaży ogranicza falochron, który zupełnie zasłania piękne widoki. Jedzenia dużo, jednak jeśli chodzi o smak no to już kwestia gustu, dla nas bardzo słabo doprawione, zimne. Lody ...hmmm śmiechu warte. Można było je czasem dostać (jeden na osobę), na patyku, a smak niczym nie przypominał lodów, sama chemia. Kolacja w restauracji Al Carte ....trochę nas rozbawia (to samo co w stołówce ale podane przez kelnera). Ogólnie hotel to zatrzymał się na czasach PRL-u. Sama lokalizacja na plus poniewaz blisko plaży, jednak do centrum dość długi spacer lub kolejka (droga ). Byliśmy wczesniej w Słonecznym Brzegu i zdecydowanie bardziej polecam. Koniec wypoczynku dobił nas całkowice (12 godz koczowaliśmy na lotnisku-zero pomocy ze strony rezydenta).