All inclusive Bułgaria

Słoneczny Brzeg – kultowy kurort na wymarzone wakacje all inclusive

Złote Piaski i Słoneczny Brzeg to miejscowości dobrze znane wszystkim Polakom. Cieszące się od lat dużą popularnością, zachęcają do odwiedzin słoneczną pogodą, piaszczystymi plażami, ciepłym morzem, aquaparkami i atrakcjami dla dzieci oraz przede wszystkim niskimi cenami! Riwiera Bułgarska charakteryzuje się klimatem podzwrotnikowym kontynentalnym. Średnia temperatura w lipcu czy sierpniu to 23-25 stopni Celsjusza. Zdarzają się też dni prawdziwie upalne, dlatego jeśli nie znosicie upałów, pomyślcie o zarezerwowaniu wakacji w maju czy październiku. All inclusive w Słonecznym Brzegu to okazja do wypoczynku z rodziną, ale także do naładowania baterii, odkrywania malowniczych wiosek i miasteczek, a także rozwijania pasji i uprawiania sportów wodnych.

All inclusive w Słonecznym Brzegu – zwiedzanie okolicy

Oprócz pięknych plaż i słonecznego wybrzeża, Bułgaria słynie również z imponującej architektury i bogatego dziedzictwa kulturowego. Złożona historia regionu pozostawiła po sobie bogatą spuściznę w postaci cerkwi, monastyrów, bizantyjskich fortec czy trackiej zabudowy. Prawdziwą perełką Riwiery Bułgarskiej jest Nessebar, położony nieopodal Słonecznego Brzegu, z wieloma zabytkami wpisanymi na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Warto także wybrać się na romantyczny spacer po Sozopolu czy odwiedzić piękną Warnę, mającą wiele polskich śladów w swej historii.

Słoneczny Brzeg – all inclusive na piaszczystych plażach

Piękna plaża w Słonecznym Brzegu rozciąga się na prawie 10 km długości i około 30 do 100 m szerokości. Płaskie, piaszczyste dno, stopniowo zanikające w głębi sprawia, że Słoneczny Brzeg to idealne miejsce na all inclusive z dziećmi. Do tego drobny, biały piasek, naturalne wydmy i tereny zielone sprawiają, że jest tu bardzo przyjemnie. Walory plaży w Słonecznym Brzegu docenione zostały prestiżową Błękitną Flagą, którą przyznano w uznaniu dla czystości tutejszej wody morskiej, jak i piasku oraz stanu sanitarnego plaży.

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon