Cesarski Sylwester w Wiedniu

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania
4.1 /6 ( 8 opinii ) Sylwester 2019
Wycieczka autokarowa Nie wymagany paszport
Hofburg – olśniewający pałac władców i cesarzy • Arcybogaty Schoenbrunn • Zwycięskie Wzgórze Kahlenberg z panoramą Wiednia • przywitanie Nowego Roku na Placu Ratuszowym lub w restauracji (za dopłatą) • Wiedeń muzyczny - czyli Opera Wiedeńska i Musikve-rein • koncert muzyki Straussa i Mozarta (fakultatywnie) • Przejazd do Wiednia w trakcie dnia

Terminy i ceny wycieczki 1

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1 - 30.12

Wyjazd z Polski wg rozkładu Europa Środkowa dla wygodnych. Przejazd przez Czechy do Austrii. Podczas przejazdu organizowane są krótkie postoje. Przyjazd do hotelu w okolicach Wiednia, zakwaterowanie, nocleg.

Dzień 2 - 31.12

Po śniadaniu zwiedzanie centrum Wiednia rozpoczniemy od przejazdu autokarem staromiejską obwodnicą zwaną „Ringiem". Odwiedzimy pełne barw i niezwykłej architektury miejsce – Dom Hundertwassera (bez zwiedzania wnętrz obiektu) - architekta, który twierdził, że „linia prosta jest niemoralna”. Poznamy inną stronę Wiednia z nowoczesnymi elementami architektury, czyli dzielnicę Organizacji Narodów Zjednoczonych. Następnie spacer dziedzińcami i ogrodami Belwederu – pałacu księcia Eugeniusza Sabaudzkiego, najwybitniejszego wodza w historii Austrii. Po południu spacer ulicami Starego Miasta – eleganckie deptaki, pełne przepychu kamienice, katedra św. Szczepana. Czas wolny, a dla chętnych obiadokolacja w centrum Wiednia (dodatkowo płatna). Powrót do hotelu, przygotowanie do kolacji sylwestrowej w restauracji (dla tych którzy dopłacili do tego świadczenia) lub na Placu Ratuszowym, gdzie zwyczajowo organizowany jest plenerowy wieczór sylwestrowy. Przejazd do centrum Wiednia i wspólny powrót do hotelu (ok. 02:00 nad ranem).

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotel Orange Wings Wiener Neustadt *** (lub podobny ***) położony w Wiener Neustadt, ok. 50 km od centrum Wiednia.
Do dyspozycji gości
recepcja i restauracja.
Pokoje
wygodne 2 – os. pokoje z łazienkami i WC oraz TV SAT.
Wyżywienie
śniadania w formie bufetu.
Internet
bezpłatne wi-fi w lobby.
Świadczenia
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, video), zakwaterowanie w hotelu (3 rozpoczęte doby hotelowe), 3 śniadania, program turystyczny jw., ubezpieczenie TU Europa (KL, NNW i bagaż) oraz opiekę pilota.
Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kolacji sylwestrowej (dodatkowo płatna) dodatkowych posiłków oraz innych wydatków osobistych. Orientacyjny koszt biletów wstępu, usługi lokalnych przewodników, Tour Guide System (systemu bezprzewodowego oprowadzania grup) - ok. 112 EUR/os. oraz taksy klimatycznej ok. 7 EUR/os. płatne na miejscu. Fakultatywnie: kolacja w gospodzie Heuriger (ok. 38 EUR/os.), 2 obiadokolacje - ok. 54 EUR/os., koncert muzyki klasycznej – ok. 85 EUR/os. (obowiązuje strój wieczorowy).
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji-winiarni Cobenzl Gastro (https://www.waldgrill-cobenzl.at) lub podobnej w Wiedniu w godzinach 20:00-02:00. Klimatyczna restauracja położona jest w sąsiedztwie Kalenbergu. Menu: szwedzki bufet z przekąskami zimnymi i ciepłymi potrawami , lampka szampana, woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Zabawa z tańcami przy muzyce na żywo, o północy możliwość podziwiania fajerwerków z tarasu restauracji.
Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/cesarski-sylwester-w-wiedniu/zakwaterowanie-swd
KOLACJA SYLWESTROWA (dodatkowo płatna)
Zorganizowana w restauracji-winiarni w granicach Wiednia w godzinach 20:00-02:00. Klimatyczna restauracja położona jest w sąsiedztwie Kalenbergu. Menu: szwedzki bufet z przekąskami zimnymi i ciepłymi potrawami, lampka szampana, woda. Pozostałe napoje dodatkowo płatne. Zabawa z tańcami przy muzyce na żywo, o północy możliwość podziwiania fajerwerków z tarasu restauracji.   
 
   

Dodaj opinię

4.1

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Austrii! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Galeria zdjeć z opinii


Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon