Opinie o Cesarskie Miasta

5.2/6
(2106 opinii)
Atrakcje dla dzieci
6.0
Intensywność programu
4.9
Obsługa hotelowa
6.0
Pilot
5.4
Plaża
6.0
Pokój
6.0
Położenie i okolica
6.0
Program wycieczki
5.4
Sport i rozrywka
6.0
Transport
5.5
Wyżywienie
4.4
Zakwaterowanie
4.4

Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    2

    Cesarskie Miasta + wypoczynek w hotelu Allegro Agadir

    Mirosław, --- 09.09.2024 | Termin pobytu: sierpień 2024

    Wycieczka objazdowa bardzo ciekawa, program intensywny, zrealizowany zgodnie z planem. Miasta Maroka piękne, urokliwe. Przejazdy między kolejnymi punktami wycieczki dość długie. Autobus wygodny, a pilotka ,pani Sonia, wspaniale przekazywała swoją dużą wiedzę o Maroku i jego mieszkańcach. Nie nudziliśmy się ani chwilę!!! Pani Sonia ma bogate słownictwo , przemiły głos , dowcip. Potrafiła wszystkich uczestników ( była duża grupa- 49osób) inteligentnie zmobilizować do dyscypliny!!! Dzięki temu nie było opóźnień w programie. Hotele podczas objazdu były średniej klasy i często na obrzeżach miast. Wieczór fezki( za dodatkową opłatą) był sympatyczny, w pięknej restauracji. Jesteśmy zadowoleni z wyboru objazdu po Cesarskich Miastach Maroka. Hotel w Agadirze na wypoczynek po objeździe to Allegro Agadir. Piękny ogród , zadbany, jedzenie bardzo urozmaicone, mila obsługa. Plaża hotelowa bardzo blisko !

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    1

    MAROKO i Cesarskie Miasta

    Przemek, ZG 01.07.2024 | Termin pobytu: czerwiec 2024

    PILOT AGNIESZKA - ocena 11 na 10:) Sama wycieczka - to musi każdy sam ocenić. Nie mniej jednak sugerowałbym był zrobić z 2-ch wycieczek jedną w której połączone byłby miasta maks 2 i ATLAS + SAHARA + wodospad - uważam że takowe połączenie dało by ocenę 11 na 10 możliwych :).

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    6

    Maroko - Cesarskie Miasta

    Tomasz, SOPOT 28.03.2014

    Wycieczka i program OK. Ale mieliśmy pecha jeżeli chodzi o pilota, a raczej pilotkę, totalne olanie, mówienie, że z łaski się zgodziła, że jej firma oferuje ciekawsze atrakcje, niesympatyczna, arogancka, robiąca ciągle jakieś interesy, sprzedająca olejki od swoich dostawców. Paranoja. Najgorszy pilot w mojej historii. Jeszcze raz: program dobrany OK. Ale wiecie, że opinia o wycieczce to 90% zależy od pilota. Byłem bardzo zadowolony z Waszej Sri Lanki i Meksyku.

    4.0/6

    Czy ta opinia była pomocna?

    16

    Maroko cesarskie miasta - 18 - 25 grudzień 2015

    Henryk i Gosia 31.12.2015

    Podobał mi się dworzec w Marakeszu i ogólnie Rabat, Fez i Mazagan. Reasumując: bardzo wypocząłem. Stada bezpańskich psów i kotów, ale ogólnie i kraj i ludzie sympatyczni. Niestety w porównaniu z pozostałymi uczestnikami wycieczki zapłaciłem 2 razy tyle co inni (kupiłem wycieczkę miesiąc wcześniej, w związku z tym zastanawiam się na przeniesieniu się do innego biura.

telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem