Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.
Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Maroko nie było jakoś szczególnie planowanym do zwiedzenia zakątkiem świata, a okazało się, że niesłusznie, bo jest warte zobaczenia. Inna Afryka niż standardow wyobrażenia, cudowni, mili i życzliwi mieszkańcy kraju, pełna troska o bezpieczeństwo turystów. A do tego wszystkiego przesympatyczna Pani Krysia Dąbrowska, dzięki Niej słowo relaks nabrało innego znaczenia:-)
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Pobyt bardzo intensywny Wstajesz w nocy aby szybko wyjechać z hotelu oczywiście wszystko przez późny wschód słońca w Maroku. Słońce budzi się przed 9 a zachodzi dopiero przed 19. Wycieczki dobrze zaplanowe nie są męczące nawet dla ośmio latka. Przewodnik Pani Sonia z dużą wiedzą historyczną, religijną kulturową bardzo fajnie zainteresowaniem się jej słuchało. Córki moje 15lata i 8latka są również bardzo zadowolone z wyjazdu Polecam wszystkim Robert
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Wycieczka fajna.Duzo ciekawych miejsc.Czas żeby samemu coś zobaczyc tez jest.Grupa zgrana,punktualna.
5.0/6
Czy ta opinia była pomocna?
Na wycieczce objazdowej byliśmy już drugi raz. Zachwyciło nas tak samo jak za pierwszym razem.