WAKACJE W Santiago de Chile

03.12.2019 (wtorek)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
12 239 zł11 739 zł
za os. / 14 dni
19.01.2020 (niedziela)
Wylot z Warszawa
Śniadania i obiadokolacje
objazd
18 550 zł18 050 zł
za os. / 16 dni

Ciekawi wakacji w Santiago de Chile ?

Santiago de Chile :

Państwo:
Chile
Waluta:
CLP
Santiago de Chile to stolica Chile. Ale nie tylko z uwagi na jego rolę w życiu państwa, warto to miasto odwiedzić. Samo w sobie Santiago de Chile urzeka niepowtarzalną, kolonialną atmosferą i radosnym nastrojem. Wycieczka objazdowa, podczas której odwiedzisz Santiago to szansa na sprawdzenie, jak wygląda prawdziwa Ameryka Południowa! Ogromna, 5-milionowa metropolia położona jest nad majestatyczną rzeką Mapocho, na przedgórzu Andów. Wybierz się na niesamowity Plac Broni, odwiedź przepiękną katedrę, monumentalny budynek poczty czy Narodowe Muzeum Historyczne. Zajrzyj również w pobliże Palacio de la Moneda – dawnej mennicy krajowej, dziś – pałacu prezydenckiego. A tylko 30 km od Santiago de Chile czekają gorące źródła oraz monumentalny wulkan Maipo. Wycieczka, nawet na last minute, pozostanie w Twojej pamięci na lata!

Zobacz również oferty w innych regionach Santiago de Chile : Dolina Maipo, Wyspa Wielkanocna oraz informacje o Santiago de Chile .

Opinie o Santiago de Chile

5.0/6

Dość europejsko

Najmniej egzotyczne miejsce z odwiedzanych- bardzo europejskie- i godne polecenia

Dodał(a):
Anna, 23.05.2018

5.0/6

Ciekawa stolica

Zwiedzanie ciekawe - moja pierwsza górska stolica i wszędzie pod górkę .......

Dodał(a):
Para z zachodu Polski, 27.04.2018

5.0/6 Ocena ogólna o Santiago de Chile

Pogoda w Santiago de Chile

Pogoda w Santiago de Chile jest charakterystyczna dla klimatu śródziemnomorskiego, który swoim wpływem obejmuje większość tego kraju. Najcieplejszy okres trwa tutaj od listopada do marca, gdy średnia temperatura w Santiago de Chile wynosi znacznie ponad 25°C i nierzadko przekracza nawet 30°C. To także najbardziej suche miesiące, w których właściwie nie pada deszcz. W najchłodniejszym czerwcu, temperatura spada do ok. 10°C, ale od maja do sierpnia częściej mogą pojawiać się opady.
Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.