Rapa Nui - z dala od cywilizacji

Rodzaj wycieczki Objazd
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Wg programu imprezy
5.5 /6 ( 3 opinii ) Last minute
Wycieczka samolotem
Santiago de Chile • Valparaiso • Wyspa Wielkanocna - Rapa Nui • Pustynia Atacama • Moai o wschodzie Słońca • Dolina Księżycowa i Dolina Śmierci - salary i gezery • Śladami rajdu Dakar • wypoczynek w Vina del Mar

Terminy i ceny wycieczki 6

Kalkuluj cenę

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godz. przed wylotem samolotu w hali odlotów na lotnisku Chopina w Warszawie. Aktualny rozkład lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady. Wylot do Santiago de Chile przez jeden z europejskich portów lotniczych.

Dzień 2

Przylot do Santiago de Chile, a następnie transfer do hotelu i zakwaterowanie. Po chwili odpoczynku rozpoczniemy zwiedzanie stolicy Chile, położonej w dolinie między majestatycznym pasmem Andów, a Kordylierą Nadmorską. Santiago de Chile to miasto kontrastów - drapacze chmur z nowoczesnej dzielnicy biurowców, zwanej tu „Sanhattan”, przeplatają się z kolonialnymi zabytkami ukrytymi w historycznej części miasta. Obecnie Santiago de Chile uznaje się za jeden z najważniejszych ośrodków gospodarczych, finansowych i kulturalnych całej Ameryki Południowej. Zwiedzanie rozpoczniemy od głównej arterii miasta, Alameda. Jest ona nie tylko sercem miasta, ale również skupiskiem wielu ważnych instytucji i zabytków, między innymi Uniwersytetu Chilijskiego. Następnie zobaczymy Pałac Prezydencki La Moneda i główny plac - Plaza de Armas. Zajrzymy również na jeden z najstarszych i największych rynków Chile - Mercado Central, gdzie będzie czas na skosztowanie miejscowych specjałów. Zwiedzanie miasta zakończymy na wzgórzu San Cristobal, z którego rozciąga się przepiękna panorama Santiago de Chile. Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg. (Trasa ok. 30 km)

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele *** Pokoje: 2 - osobowe (możliwość 1 dostawki) z łazienkami.
Świadczenia
Cena obejmuje przelot samolotem rejsowym z Warszawy do Santiago de Chile oraz z Santiago de Chile do Warszawy (przez jeden z europejskich portów lotniczych), przeloty wewnętrzny: Santiago de Chile - Wyspa Wielkanocna - Santiago de Chile - Calama - Santiago de Chile, opłaty lotniskowe, transfery: lotnisko - hotel - lotnisko, program jw., zakwaterowanie w hotelach jw., wyżywienie wg programu: śniadania lub breakfast box, za dopłatą obiadokolacje lub lunch (6), opiekę pilota, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

Cena nie obejmuje biletów wstępu do zwiedzanych obiektów oraz innych wydatków osobistych. Koszt udziału w programie (w tym bilety wstępu) to 230 USD/os. + ok. 60 USD/os. na napiwki dla lokalnych przewodników, kierowców, bagażowych.Rozkład lotów można sprawdzić na stronie https://r.pl/rozklady
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 5.5/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/rapa-nui-z-dala-od-cywilizacji/zakwaterowanie-chw

Dodaj opinię

5.5

Ocena ogólna wycieczki

Zainspiruj się
Dowiedz się więcej o Chile! Przeczytaj wpisy na naszym blogu
więcej

Podobne oferty

Call center
42 680 38 51 codziennie w godz. 8:00-22:00
Zadzwoń Zostaw numer, oddzwonimy
Kontakt
Nasi konsultanci do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu callcenter@r.pl
Napisz do nas
Biura Rainbow
Odwiedź jedno z ponad 100 biur Rainbow w całej Polsce i zarezerwuj swój wymarzony urlop
Odwiedź nasz salon