Opinie klientów o Chorwacja dla oszczędnych (wylot samolotem, powrót autobusem)

5.5 /6
34 
opinie
Intensywność programu
5.0
Pilot
5.6
Program wycieczki
5.7
Transport
5.5
Wyżywienie
5.2
Zakwaterowanie
5.2
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.
Najlepiej oceniane
Wybierz

6.0/6

Krystyna, Bydgoszcz 22.10.2014

Chorwacja moja miłość ...i wcale nie dla oszczędnych :)

Jak ująć w paru zdaniach wszystkie moje wrażenia z podróży? Nie da się ! Jestem bardzo zadowolona z wyboru właśnie tej wycieczki. Ciekawy program, bardzo profesjonalny pilot, bezpieczna jazda chorwackiego kierowcy, obłędna pogoda...już tęsknię do tych klimatów i planuję następny wyjazd z Rainbow Tours!

6.0/6

Iwona 14.10.2014

Rewelacyjna impreza

Bardzo ciekawy program;logistycznie dobrze przemyślana impreza.Hotela dobrej klasy. Bardzo kompetentny i życzliwy pilot. Wszystko bez zarzutu. Polecam.

6.0/6

Anna, Kraków 11.10.2016

Podsumowanie wyjazdu wakacyjnego Chorwacja dla oszczędnych (wylot samolotem, powrót autobusem)

Witam Państwa, Zapraszam Wszystkich na wspaniałą wycieczkę objazdową "Chorwacja dla oszczędnych "(wylot samolotem, powrót autobusem). Biuro podróry Rainbow jak zwykle wykazało się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem aby sprawić,że czas spędząny na wyjeździe będzie często wspominany i polecany kolejnym podróżnym. Nasza sytuacja była trochę specyficzna ze względu na dietę ( bezglutenową) mojego męża. Nasz opiekun Pan Miłek zawsze dbał o to aby menu było dostosowane do potrzeb diety. Bardzo dużo biur podróży zlekceważyło nasz problem i nie zależało im aby nam coś pomóc czy doradzić. Bardzo dziękuję pracownikom biura w Krakowie w Galerii Kazimierz za duże zaangażowanie aby nasz wyjazd wakacyjny doszedł do skutku, był fajny i bezpieczny. Duży profesjonalizm i zaangażowanie - badzo dziękujemy wdzięczni Anna i Bogdan

6.0/6

Bartosz, Zbąszyń 18.10.2014

Chorwacja dla oszczędnych

Bardzo fajna wycieczka! Świetny pilot ! Pozdrawiamy panię Martę !!
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem