Chorwacja na fali

Rodzaj wycieczki Objazd i wypoczynek
Zakwaterowanie Na objeździe
Wyżywienie Śniadania i obiadokolacje
4.1 /6 ( 50 opinii ) -46% 100%
Wycieczka samolotem Nie wymagany paszport
Rejs po Adriatyku - Hvar - klimat najstarszych miast Chorwacji - Ztatni Rat - najpiękniejsza plaża w Chorwacji - Vis - delfiny i Błękitna Jaskinia - Korczula - dom Marco Polo - Mljet - zielona wyspa -jaskinie, skały i słone jeziora - Proizd - rajski ogród Adriatyku

Terminy i ceny wycieczki 16

2 376 zł
( za osobę / 8 dni )
2 687 zł
( za osobę / 8 dni + 7 dni wypoczynek )

Data wyjazdu: 31.05.2018

Kalkuluj cenę

Hotele podczas wypoczynku 15

5.1 /6 (13 opinii)
Apartamenty Orebić
Chorwacja, Orebić
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
0 zł / za osobę 7 dni

4.4 /6 (23 opinii)
Jadran
Chorwacja
HB Plus
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+124 zł / za osobę 7 dni

4.5 /6 (9 opinii)
Apartamenty Dubrownik
Chorwacja
Bez wyżywienia
SZCZEGÓŁY HOTELU POKAŻ NA MAPIE
+145 zł / za osobę 7 dni

Plan wycieczki

Dzień 1

Zbiórka przy stanowisku odpraw Rainbow na 2 godziny przed wylotem samolotu na lotnisku. Wylot do Dubrownika samolotem czarterowym. Aktualne rozkłady prosimy sprawdzać na r.pl/rozklady Po przylocie spotkanie z pilotem transferowym i transfer do hotelu, zakwaterowanie w hotelu nad morzem, obiadokolacja, nocleg.

Dzień 2

Po śniadaniu przejazd do stolicy wyspy Korczula. Zwiedzanie miasta, w którym urodził się i mieszkał słynny podróżnik Marco Polo. Podczas zwiedzania zobaczymy m.in. pozostałości domu rodzinnego Marco Polo, mury obronne z XIV/XV w., gotycko-renesansową katedrę św. Marka, pałace Arneri i Gabrielis. Korczula bywa nazywana ,,małym Dubrownikiem’’, mimo innej skali jest nie mniej urocza. Duże połacie wyspy zajmuje winna latorośl, a produkowane tu wina znane są w całej Europie. W drodze powrotnej  do hotelu zatrzymamy się w jednej z tradycyjnych winiarni. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

mapka

Pokaż na mapach Google

Powiększ mapę

Informacje dodatkowe

Zakwaterowanie
Hotele **/ *** (część objazdowa, 7 noclegów) - położone nad morzem, na Korculi w miejscowości Vela Luka i na Hvarze w miejscowości Stari Grad, Jelsa lub Hvar, w Splicie lub w okolicach Splitu oraz Neum.

Pokoje: funkcjonalnie wyposażone, 2- osobowe (możliwość dostawki), wszystkie z łazienkami, wc i w większości z TV. Większość z nich posiada balkon.

Do dyspozycji gości:
wszystkie hotele posiadają recepcję, bar, restaurację
Wyżywienie:
Śniadania i obiadokolacje (najczęściej bufet, rzadziej serwowane, w zależności od hotelu).
Dla chętnych istnieje możliwość przedłużenia imprezy o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze. Opisy hoteli w dalszej części katalogu. Więcej ofert dostępnych w systemie rezerwacyjnym.
Świadczenia
Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem czarterowym do Chorwacji, opłaty lotniskowe, zakwaterowanie (7 rozpoczętych dób hotelowych), wszystkie transfery klimatyzowanym autokarem lub busem, rejsy statkiem, śniadania, obiadokolacje, opiekę pilota, ubezpieczenie TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, lokalnych przewodników, systemu Tour Guide, dodatkowych posiłków, opłaty klimatycznej 1-1,5 EUR/dzień/os. (dotyczy części objazdowej i pobytowej dla Klientów przedłużających wycieczkę o tydzień pobytu w Chorwacji, Bośni lub Czarnogórze) oraz innych wydatków osobistych.
Orientacyjny koszt uczestnictwa w całym programie (łącznie z systemem Tour Guide, bez opłaty klimatycznej) - ok. 96 EUR.
Opinie klientów
Klienci oceniają tę wycieczkę na 4.1/6. Sprawdź opinie: https://r.pl/chorwacja-na-fali/zakwaterowanie-cra
NOWOŚĆ - obsługa grupy w systemie TOUR GUIDE.Jest to bezprzewodowy system oprowadzania grup, umożliwiający Klientowi wygodny sposób zwiedzania. Przeczytaj więcej o tour guide.
 
 
 
4.1 Ocena ogólna tej wycieczki
4.5
Program wycieczki
4.6
Pilot
4.2
Transport
3.6
Zakwaterowanie
4.0
Wyżywienie
3.8
Intensywność programu

Galeria zdjeć z opinii


Twoja wersja przeglądarki nie jest wspierana.