Obiekt

Pokoje

Hotel składa się z 3 budynków, posiada 180 nowych pokoi,

Internet

Bezpłatne Wi-Fi w częściach ogólnodostępnych hotelu.

Kategoria lokalna

****

Wyżywienie

All Inclusive: śniadania (07:00-10:00), obiady (12:00-14:00), kolacje (18:30-21:30) w formie bogatego bufetu. Snack bar serwuje przekąski, dodatkowo show cooking oraz słodycze (w wyznaczonych godzinach lody, naleśniki, ciasta). Napoje bezalkoholowe, alkoholowe oraz kawa i herbata podawane są w wybranych barach hotelowych (10:00-22:00).

Program sportowy i animacyjny

Hotel prowadzi profesjonalne programy animacyjne dla dzieci i dorosłych i muzykę na żywo.

Dodatkowe informacje

Wizy

Chorwacja:

Brak obostrzeń wjazdowych

Bośnia i Hercegowina:

Obywatele polscy przyjeżdżający do Bośni i Hercegowiny nie zostaną objęci kwarantanną jeżeli co najmniej 14 dni przed wjazdem do BiH przyjęły ostatnią dawkę danej szczepionki i okażą potwierdzający to dokument sporządzony w języku miejscowym (bośniacki, chorwacki, serbski) lub angielskim..
W przypadku jeśli osoby nie są zaszczepione to wjazd będzie dla nich możliwy jeżeli okażą negatywny wynik testu PCR lub antygenowy wykonany w ciągu 48 godzin sporządzony w języku miejscowym (bośniacki, chorwacki, serbski) lub angielskim. nie starszy niż 48 h.
Ozdrowieńcy muszą okazać zaświadczenie lekarskie sporządzone w języku miejscowym (bośniacki, chorwacki, serbski) lub angielskim potwierdzające odbycie choroby w okresie od 14 do 180 dni przed przekroczeniem granicy.
Osoby, które nie będą spełniały jednego z wyżej wymienionych warunków, przy wjeździe zostaną automatycznie skierowane Policję Graniczną na kwarantannę.

Świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Inne

CHORWACJA informacje ogólne

Waluta
EUR - euro.

Napiwki
Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza
Przy pobytach do 90 dni obywateli polskich nie obowiązują wizy. Wjazd do Chorwacji odbywa się na podstawie dowodu osobistego LUB paszportu.

Czas
Taki jak w Polsce.

Język urzędowy
chorwacki

Orientacyjne ceny
Obiad w tawernie od 25 EUR woda 1 EUR:  piwo w barze od 3 EUR; kawa w kawiarni od 2 EUR. Ceny w kurortach w sezonie są dużo wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

Poczta
Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 3.5 HRK. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność
Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony
Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają w całej Chorwacji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Chorwacja
Zwana krainą tysiąca wysp położonych malowniczo wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku i tworzących krajobraz niespotykany nigdzie w Europie. Doskonały klimat, krystalicznie czyste morze i doskonała kuchnia sprzyjają wypoczynkowi, a krajobraz zmieniajacy się co chwilę zachęci do zwiedzania nawet najbardziejzatwardziałych miłośników plaży.

Korcula
Jedna z największych wysp Dalmacji, porośnięta bujną, śródziemnomorską roślinnością. Skomplikowana historia tego regionu jest widoczna w architekturze i zabytkach i zachwyca co roku turystów z całej Europy. Tu podobno urodził się słynny żeglarz Marco Polo. Największą atrakcją tej okolicy jest samo miasto Korcula, zwane małym Dubrowvnikiem, którego starówka leży na małym owalnym półwyspie. Spacerując krętymi brukowanymi uliczkami ma się wrażenie że czas się zatrzymał i tylko liczne kawiarnie i galerie przypominają, że jesteśmy w XXI w.

Półwysep Pieljesac
Jeden z urokliwych zakątków Chorwacji. Ten górzysty półwysep jest jednym z bardziej dzikich miejsc na wybrzeżu, a jego najwyższy szczyt - św. Ilja jest strażnikiem pogody na wyspie i przyczyną zaskakujących zjawisk pogodowych co powoduje, że jest to świetne miejsce do uprawiania windsurfingu. Ciekawostką są żyjące tylko tutaj, sprowadzone z Ameryki Południowej, żeby poradzić sobie ze żmijami - mangusty. Żmije zostały przepędzone w wyższe partie gór natomiast mangusty same stały się atrakcją turystyczną.

Makarska Riwiera
Jeden z najpiękniejszych fragmentów wybrzeża adriatyckiego. Ciągnie się na odcinku ok. 60 km, pomiędzy miastami Brela i Gradac. Sercem tego regionu jest Makarska, stanowiąca centrum turystyczne, kulturalne i ekonomiczne. Makarska Riwiera słynie głównie ze żwirkowych, ciągnących się kilometrami plaż, o łagodnym zejściu do krystalicznie czystego morza. Jest też wiele dzikich plaż oraz malowniczych zatoczek.

Kasztelańska Riwiera
Region turystyczny północnej Chorwacji jest jednym z bardziej znanych na polskim rynku. jego dwa najważniejsze miasta regionu Sibenik i Trogir.

Miasto Omis
Położone między Splitem, a Makarską, w samym sercu Dalmacji miasto Omis jest doskonałym miejscem na spokojny urlop. W dawnych czasach był najważniejszym pirackim miastem na wybrzeżu, a tutejsci piraci uznawani byli za najgroźniejszych na Morzu Śródziemnym. Dziś miasto jest centrum aktywnej turystyki. Rafting na rzece Cetina, nurkowanie, wędkarstwo, wspinaczki górskie, piesze wędrówki, surfing, to tylko kilka z bogatej oferty regionu.

Lopud
Należąca do archipelagu wysp Elafickich - 13 wysp leżących między półwyspem Pelješac i Dubrownikiem jest idealnym miejscem na relaks i wypoczynek wśród przyrody, z dala od miejskiej wrzawy. To wyspa bez samochodów, z dziewiczą przyrodą, piaszczystymi plażami i aleją spacerową wzdłuż morza. Lopud znany jest z jednej z najpiękniejszych plaż na Adriatyku - Šunj, która znajduje się na południowej części wyspy, a dojść do niej można atrakcyjną ścieżką. Wyspa połączona jest regularnie kursującymi liniami promowymi z Dubrownikiem.

Wyloty z: Warszawy, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: r.pl/rozklady.

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Chorwacji trwa od 15 czerwca do 15 września.

IBEROSTAR Herceg Novi

5.3/6 (25 opinii)

Udostępnij
Dodaj do schowka
IBEROSTAR Herceg Novi
Galeria (18)
IBEROSTAR Herceg Novi
IBEROSTAR Herceg Novi
IBEROSTAR Herceg Novi
IBEROSTAR Herceg Novi

Atuty oferty

Jeden z najatrakcyjniejszych obiektów w tej części wybrzeża, sygnowany marką Iberostar. Świetne położenie, wyremontowane pokoje, ładnie zaaranżowane wnętrza i ogród, doskonałe wyżywienie, to wszystko gwarantuje wakacje na najwyższym poziomie.

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok. 1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Położenie

Hotel (świeżo po przebudowie na przełomie 2017/2018 roku) położony jest w miejscowości Njivice, w malowniczej Zatoce Kotorskiej, która jest jednym z najpiękniejszych zakątków Czarnogóry. Jest to spokojne i zaciszne miejsce, idealne dla osób chcących odpocząć od miejskiego zgiełku. Miejscowość Igalo, w której znajdziecie więcej rozrywek i atrakcji oraz lokale gastronomiczne i sklepy, oddalona jest o ok. 3 km. Lotnisko w Podgoricy zlokalizowane jest w odległości ok. 115 km od hotelu, transfer trwa ok. 4 godz.Transfer z lotniska w Dubrovniku trwa ok 1 godziny.

Mapa

Plaża

Piaszczysto-żwirowa plaża znajduje się bezpośrednio przy hotelu.

Do dyspozycji gości

Recepcja, basen, leżaki, parasole i ręczniki kąpielowe przy basenie bezpłatne, 2 bary, restauracja, centrum wellness (dodatkowo płatne), parking, sala konferencyjna, beach club.

Obiekt

Wyżywienie

Program sportowy i animacyjny

Inne hotele w regionie

Dodatkowe informacje

Lecąc na wakacje z Rainbow masz zawsze w cenie:

Bagaż

rejestrowany i podręczny

Transfer

lotnisko-hotel-lotnisko

Ubezpieczenie

podstawowe

Opieka

rezydenta

Uśmiechnięty pan na banerze

Oferta nie jest obecnie w sprzedaży

pani z lornetka

Marzysz o odpoczynku w tej okolicy?
Mamy dla Ciebie wiele innych propozycji!

Sprawdź inne oferty w okolicy

Opinie klientów

Atrakcje dla dzieci
4.5
Obsługa hotelowa
5.6
Plaża
5.0
Pokój
5.5
Położenie i okolica
5.4
Rezydent
3.2
Sport i rozrywka
5.0
Wyżywienie
5.5
Opinie pochodzą od naszych Klientów, którzy odwiedzili dany hotel lub uczestniczyli w wycieczce objazdowej.

Osoba dodająca opinię musi podać dane osobowe, takie jak imię i nazwisko oraz dane dotyczące wyjazdu, czyli datę i kierunek wyjazdu lub numer rezerwacji. Dzięki tym informacjom sprawdzamy, czy autor opinii faktycznie podróżował z nami. Jeżeli dane się nie zgadzają, wówczas nie publikujemy opinii.

6.0/6

TADEUSZ, ELBLAG 13.10.2021

Wakacje 2021-09-23

Wakacje w HercegNovi planowaliśmy w 2020. Niestety Covid,pandemia pokrzyżowały nasze plany ale co ma wisieć nie utonie.Wrzesien 2021 nadszedł a z nim wspaniałe wakacje. Po przybyciu na miejsce, rozlokwaniu w pokoju wrażenia przerosły oczekiwania. Widok z balkonu nieziemski. Blekitna woda, góry i wtopione w nie malownicze miasta Igalo i HercegNovi. Pogoda również wspaniałą 25-27 stopni. Zapowiadał się wspaniały pobyt i tak też było. Pokój nowoczesny urządzony ze smakiem, sprzątany codziennie/ręczniki zmieniane również/.Wyżywienie świetne, urozmaicone ale dla nas świeżutkie ryby i owoce morza były ukoronowaniem obszernego menu. Basen, plaża, Adriatyk, wszystko ekstra sprzyjało miłemu leniuchowaniu. Ku wielkiemu zaskoczeniu bary przy basenie i plaży serwowały szeroką gamę drinków i alkoholi bez dodatkowaej opłaty. Jest to rzadkością w europejskich kurortach. Hotel położony jest u zbocza góry niedaleko licznych domostw, maleńki sklepik, cisza.Zyc nie umierać. A do tego piękne krajobrazy, Perast, Kotor podziwiane z pokładu małego stateczku..Znakomite miejsce na beztroski wypoczynek dla wszystkich. Mamy nadzieję powrócić tam wkrótce.

6.0/6

Beata, Bytom 08.09.2021

Uwielbiam wracać do miejsc,w których wypoczywam i aktywnie spędzam czas.

Do hotelu Iberostar i Herceg Novi Njivice wybieraliśmy się w ubiegłym roku,niestety z powodu zwiększenia liczby zakażeń w Czarnogórze, hotel został zamknięty.A byliśmy w nim trzy lata temu i chcieliśmy ponownie znależć się w Herceg Novi i cudownym hotelu,z którego widok rozpościerał się na Bokę Kotorską,Igalo i Góry Orjen.
Pokaż więcej opinii (23)
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem