Dokąd chcesz jechać?

Kiedy?

Ile osób?

Skąd wyjazd?

Typ Transportu

Herceg Novi wakacje

Herceg Novi

Region: Herceg Novi

Herceg Novi to obok Budvy i Kotoru, jedno z najpopularniejszych turystycznie miast w całej Czarnogórze. Nazywane często „miastem kwiatów” jest doskonałym miejscem na wakacje, a także idealnym punktem wypadowym do wycieczek objazdowych po tym kraju. Herceg Novi znajduje się tuż u ujścia Zatoki Kotorskiej, a od północy osłania je majestatyczna góra Orjen, co wspólnie tworzy niezwykle malowniczy krajobraz. Spośród wszystkich miast wybrzeża Czarnogóry to właśnie w Herceg Novi da się najbardziej poczuć śródziemnomorski klimat. Miasto przepełnione egzotyczną roślinnością kusi jednak także licznymi zabytkami i atrakcjami – twierdzami, fortecami, licznymi monastyrami czy choćby Błękitną Jaskinią, do której „wejścia” znajdują się na wysokości tafli wody.

Opinie o :

5.6/6

Ocena ogólna Herceg Novi

6.0 / 6
Super

Piękne miasto z dobrymi widokami. Miasto 1000 schodami. Bardzo spodobała mi zamek Herceg Novi. PolecamDodał(a):
Oksana , 2021.07.29
6.0 / 6
Perełka Boki Kotorskiej

Jedno z bardziej urokliwych miast Adriatyku. Malownicze uliczki i niepowtarzalny klimat. Polecamy restaurację "3 lipy". Dodał(a):
Michalina, 2018.08.26
6.0 / 6
medugorje

Wyjatkowe miejce wspaniali ludzie ,wiele pielgrzymek z Polski . Gospodarz przyjal nas stolem zastawionym po brzegiDodał(a):
Jarosław, WARSZAWA, 2021.08.14
6.0 / 6
HercegNovi bajka ?

Nie to nie jest bajka. Lecz żeby się o tym przekonać trzeba się tam wybrać. Pomyśli ktoś, że może przesadzam, chyba nie. Udało mi się odwiedzić wiele miejsc w Europie ale obiektywnie muszę przyznać że niewiele jest tak urokliwych miejsc.Przeszlismy HercegNovi, Igalo wzdłuż i wszez.Pieknie,promenada, kafejki, cudowne klimaty. Cisza i spokój.Dobrze ,że nie jest jeszcze zalane potokiem turystycznej lawy. Polecam i do zobaczenia w HercegNovi.Dodał(a):
TADEUSZ, ELBLAG, 2021.10.13
4.0 / 6
Zatoka kotorska

Komentarz jak wyżej. W Hercegu pełno socjalistycznych paskudnych bloków, poza tym piękne góry i morze.Dodał(a):
Robert, Warszawa, 2019.08.14
telefon

Pobierz aplikację mobilną Rainbow

i ciesz się łatwym dostępem do ofert i rezerwacji wymarzonych wakacji!

pani-z-meteracem